UVOD KOLEDAR REZULTATI FOTOGALERIJA UDELEŽBA
 natisni to stran ...
 pošlji sporočilo ...



SLO POKAL: 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 ARHIV: 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002




OLIMPIJSKA KARTICA SLOVENIJA KOLESARI RECEPT ZA ZDRAVO ŽIVLJENJE ODBOR ŠPORTA ZA VSE





REZULTATI ::
8. Ormoški tek
- Ormož , 3. 5. 2009
(Štajersko - Koroški pokal)
600 m, 1,2 km, 10 km, 21 km

Moški absolutno - 21 km
Uvr. Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Kat Št.št. Čas
1    Šalamun    Igor       1965  2000 Maribor Šri činmoj Maraton Team   D   52    1:16:32
2    Vračič     Mario      1974  2000 Maribor Šri činmoj Maraton Team   C   38    1:16:43
3    Zupanc     Milan      1963  Mislinja ŠD Mislinja                   D   80    1:17:30
4    Kodrič     Jakob      1960  2000 Maribor                           D   54    1:19:12
5    Rozmarič   Marjan     1968  9241 Veržej TS Radenska                D   33    1:20:06
6    Hergula    Stanko     1967  2273 Podgorci AK Ormož                 D   65    1:22:41
7    Erjavec    Rok        1976  2310 Slovenska Bistrica Leteči Nomadi  C   35    1:23:45
8    Hrastovec  Ivan       1985  Vransko                                B   76    1:24:13
9    Durakovič  Arif       1982  3214 Zreče                             B   28    1:24:35
10   Majcen     Rudolf     1962  Tomaž AK ormož                         D   79    1:25:16
11   Turek      Vojko      1964  1117 Ljubljana                         D   42    1:25:33
12   Mlinar     Alojz      1961  2393 Črna na Koroškem Jazbina          D   70    1:28:44
13   Vrečko     Janko      1968  2310 Zdravstevni dom Slov. Bistrica    D   48    1:28:54
14   Vanček     Branko     1955  2318 Laorje                            E   12    1:29:14
15   Kosi       Mirko      1974  2259 Ivanjkovci AK Ormož               C   63    1:29:17
16   Zdravko    Baric      1960  2380 Slovenj Gradec Tekaški forum      D   27    1:30:19
17   Draksler   Ivan       1973  3214 Zreče                             C   15    1:30:56
18   Borko      Milan      1947  Maribor ŠD Elektro MB                  F   78    1:31:07
19   Matjašič   Stanko     1961  2251 Ptuj TK Maraton Ptuj              D   37    1:33:20
20   Sobočan    Avgust     1980  9224 Turnišče AK Ormož                 B   83    1:33:35
21   Petelinšek Karl       1968  2319 Poljčane Tekaški forum Poljčane   D   41    1:34:16
22   Berdač     Milan      1954  1411 Izlake ŠD Izlake                  E   51    1:34:18
23   Savič      Vladimir   1943  6230 Postojna AK Pivka                 F   30    1:34:46
24   Sobočan    Uroš       1986  9000 Murska Sobota Tekaški forum       B   17    1:35:07
25   Buzeti     Štefan     1952  9000 Murska Sobota TS Radenska         E   56    1:36:33
26   Zver       Bojan      1960  2000 Maribor                           D   31    1:38:47
27   Šalika     Peter      1960  9225 Velika Polana AK Ormož            D   62    1:38:48
28   Presečki   Branimir   1975  42207 Vinica DSR TS Ivanec             C   43    1:39:09
29   Rudolf     Roman      1957  Križevci pri Ljutomeru                 E   60    1:39:26
30   Rajh       Andrej     1975  1360 Vrhnika                           C   1     1:41:22
31   Kosirnik   Vasko      1948  Poljčane Polet                         F   81    1:41:46
32   Rožman     Miroslav   1953  4281 Mojstrana Maratnon Novo mesto     E   29    1:42:17
33   Kac        Javor      1976  2310 Slovenska Bistrica TF             C   71    1:42:37
34   ŽnidaršiČ  Viktor     1959  1231 Ljubljana - Črnuče KK Črniče      E   46    1:42:52
35   Barabaš    Željko     1961  42000 Varaždin TK Maraton 95           D   47    1:43:37
36   Štabuc     Roman      1969  2000 Maribor                           D   49    1:44:05
37   Pelc       Leon       1987  9252 Radenci mojTrener.com             B   13    1:48:22
38   Petrovič   Boris      1979  2000 Maribor Tekaški forum             C   26    1:49:06
39   Rošič      Emil       1959  9220 Lendava AK Ormož                  E   67    1:50:07
40   Kurent     Miloš      1945  3310 Žalec                             F   18    1:51:41
41   Drevenšek  Roman      1970  2325 Kidričevo MNZ Policija            C   7     1:54:55
42   Kager      Jure       1973  2000 Maribor                           C   10    1:58:36
43   Lubej      Aleksander 1974  2211 Pesnica pri Mariboru              C   32    1:59:09
44   Strajnšak  Günter     1962  TS Radenska                            D   85    2:05:32
45   Sagadin    Janez      1960  2327 Rače TK Maraton Ptuj              D   36    2:15:44
46   Lešnik     Miro       1949  2310 Slovenska Bistrica Sonce          F   74    2:17:14
47   Dolenc     Polde      1931  2000 Maribor TS Radenska               G   58    2:24:18
0    Lipej      David      1986  8310 Šentjernej Atletski klib Prežek   B   2
0    Kuntarič   Miran      1981  8263 Cerklje ob Krki ŠD Boršt          B   5
0    Kramberger Ivan       1986  9245 Spodnji Ivanjkovci MNZ Policija   B   9
0    Fleger     Marko      1989  9252 Radenci                           B   14
0    Merkužič   Danilo     1955  1386 Stari trg pri Ložu Modrin         E   20
0    Modrinjak  Mario      1966  2000 Maribor                           D   21
0    Pivec      Tomaž      1977  2250 Ptuj Šri činmoj Maraton Team      C   23
0    Kokelj     Denis      1979  9253 Apače SV/9.BZO                    C   24
0    Kralj      Darko      1964  3302 Griže Lendero & Co.               D   34
0    Kuralt     Boštjan    1966  1231 Črnuče                            D   39
0    Pervinšek  Franci     1966  1000 Ljubljana                         D   40
0    Fajfar     Franci     1942  1412 Kisovec ŠD Izlake                 F   50
0    Jakopec    Marjan     1958  9252 Radenci TS Radenska               E   55
0    Novak      Edvard     1973  AK Ormož                               C   61
0    Majcen     Rudolf     1962  2258 Sv. Tomaž AK Ormož                D   64
0    Ravič      Nedeljo    1965  42220 Novi Marof                       D   69
0    Fajfarič   Petar      1952  42000 Varaždin Maraton 95              E   72

Moški po kategorijah - 21 km
-B
   Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Št.št. Čas
1  Hrastovec  Ivan       1985  Vransko                                76    1:24:13
2  Durakovič  Arif       1982  3214 Zreče                             28    1:24:35
3  Sobočan    Avgust     1980  9224 Turnišče AK Ormož                 83    1:33:35
4  Sobočan    Uroš       1986  9000 Murska Sobota Tekaški forum       17    1:35:07
5  Pelc       Leon       1987  9252 Radenci mojTrener.com             13    1:48:22
0  Lipej      David      1986  8310 Šentjernej Atletski klib Prežek   2
0  Kuntarič   Miran      1981  8263 Cerklje ob Krki ŠD Boršt          5
0  Kramberger Ivan       1986  9245 Spodnji Ivanjkovci MNZ Policija   9
0  Fleger     Marko      1989  9252 Radenci                           14
-C
   Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Št.št. Čas
1  Vračič     Mario      1974  2000 Maribor Šri činmoj Maraton Team   38    1:16:43
2  Erjavec    Rok        1976  2310 Slovenska Bistrica Leteči Nomadi  35    1:23:45
3  Kosi       Mirko      1974  2259 Ivanjkovci AK Ormož               63    1:29:17
4  Draksler   Ivan       1973  3214 Zreče                             15    1:30:56
5  Presečki   Branimir   1975  42207 Vinica DSR TS Ivanec             43    1:39:09
6  Rajh       Andrej     1975  1360 Vrhnika                           1     1:41:22
7  Kac        Javor      1976  2310 Slovenska Bistrica TF             71    1:42:37
8  Petrovič   Boris      1979  2000 Maribor Tekaški forum             26    1:49:06
9  Drevenšek  Roman      1970  2325 Kidričevo MNZ Policija            7     1:54:55
10 Kager      Jure       1973  2000 Maribor                           10    1:58:36
11 Lubej      Aleksander 1974  2211 Pesnica pri Mariboru              32    1:59:09
0  Pivec      Tomaž      1977  2250 Ptuj Šri činmoj Maraton Team      23
0  Kokelj     Denis      1979  9253 Apače SV/9.BZO                    24
0  Novak      Edvard     1973  AK Ormož                               61
-D
   Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Št.št. Čas
1  Šalamun    Igor       1965  2000 Maribor Šri činmoj Maraton Team   52    1:16:32
2  Zupanc     Milan      1963  Mislinja ŠD Mislinja                   80    1:17:30
3  Kodrič     Jakob      1960  2000 Maribor                           54    1:19:12
4  Rozmarič   Marjan     1968  9241 Veržej TS Radenska                33    1:20:06
5  Hergula    Stanko     1967  2273 Podgorci AK Ormož                 65    1:22:41
6  Majcen     Rudolf     1962  Tomaž AK ormož                         79    1:25:16
7  Turek      Vojko      1964  1117 Ljubljana                         42    1:25:33
8  Mlinar     Alojz      1961  2393 Črna na Koroškem Jazbina          70    1:28:44
9  Vrečko     Janko      1968  2310 Zdravstevni dom Slov. Bistrica    48    1:28:54
10 Zdravko    Baric      1960  2380 Slovenj Gradec Tekaški forum      27    1:30:19
11 Matjašič   Stanko     1961  2251 Ptuj TK Maraton Ptuj              37    1:33:20
12 Petelinšek Karl       1968  2319 Poljčane Tekaški forum Poljčane   41    1:34:16
13 Zver       Bojan      1960  2000 Maribor                           31    1:38:47
14 Šalika     Peter      1960  9225 Velika Polana AK Ormož            62    1:38:48
15 Barabaš    Željko     1961  42000 Varaždin TK Maraton 95           47    1:43:37
16 Štabuc     Roman      1969  2000 Maribor                           49    1:44:05
17 Strajnšak  Günter     1962  TS Radenska                            85    2:05:32
18 Sagadin    Janez      1960  2327 Rače TK Maraton Ptuj              36    2:15:44
0  Modrinjak  Mario      1966  2000 Maribor                           21
0  Kralj      Darko      1964  3302 Griže Lendero & Co.               34
0  Kuralt     Boštjan    1966  1231 Črnuče                            39
0  Pervinšek  Franci     1966  1000 Ljubljana                         40
0  Majcen     Rudolf     1962  2258 Sv. Tomaž AK Ormož                64
0  Ravič      Nedeljo    1965  42220 Novi Marof                       69
-E
   Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Št.št. Čas
1  Vanček     Branko     1955  2318 Laorje                            12    1:29:14
2  Berdač     Milan      1954  1411 Izlake ŠD Izlake                  51    1:34:18
3  Buzeti     Štefan     1952  9000 Murska Sobota TS Radenska         56    1:36:33
4  Rudolf     Roman      1957  Križevci pri Ljutomeru                 60    1:39:26
5  Rožman     Miroslav   1953  4281 Mojstrana Maratnon Novo mesto     29    1:42:17
6  ŽnidaršiČ  Viktor     1959  1231 Ljubljana - Črnuče KK Črniče      46    1:42:52
7  Rošič      Emil       1959  9220 Lendava AK Ormož                  67    1:50:07
0  Merkužič   Danilo     1955  1386 Stari trg pri Ložu Modrin         20
0  Jakopec    Marjan     1958  9252 Radenci TS Radenska               55
0  Fajfarič   Petar      1952  42000 Varaždin Maraton 95              72
-F
   Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Št.št. Čas
1  Borko      Milan      1947  Maribor ŠD Elektro MB                  78    1:31:07
2  Savič      Vladimir   1943  6230 Postojna AK Pivka                 30    1:34:46
3  Kosirnik   Vasko      1948  Poljčane Polet                         81    1:41:46
4  Kurent     Miloš      1945  3310 Žalec                             18    1:51:41
5  Lešnik     Miro       1949  2310 Slovenska Bistrica Sonce          74    2:17:14
0  Fajfar     Franci     1942  1412 Kisovec ŠD Izlake                 50
-G
   Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Št.št. Čas
1  Dolenc     Polde      1931  2000 Maribor TS Radenska               58    2:24:18

Ženske absolutno - 21 km
Uvr. Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Kat Št.št. Čas
1    Grandovec  Daneja     1984  2115 Maribor Šri činmoj Maraton Team   A   53    1:29:06
2    Ivančič    Bernarda   1960  2270 Ormož AK Ormož                    C   66    1:35:52
3    Šiftar     Jožica     1953  G radgona TS radenska                  D   82    1:40:11
4    Škodnik    Marija     1978  2360 Radlje ob Dravi                   B   44    1:46:47
5    Rajh       Suzana     1980  2258 Sv. Tomaž                         A   8     1:50:34
6    Vrbnjak    Jelka      1951  9240 Ljutomer                          D   59    1:52:15
7    Kuhar      Tatjana    1975  2000 Maribor Tekaški forum             B   3     1:53:26
8    Bratuša    Lojzka     1939  2000 Maribor TS Radenska               F   57    1:55:21
9    Pudger     Erna       1955  2393 Črna na Koroškem                  D   45    2:04:56
10   Vanček     Marinka    1959  2318 Laorje                            D   11    2:07:48
11   Rošič Alt  Nana       1984  9220 Lendava AK Ormož                  A   68    2:09:05
12   Lešnik     Vlasta     1948  2310 Slovenska Bistrica Sonce          E   73    2:17:14
0    Horvat     Vera       1966  2191 Škofljica MOL                     C   6

Ženske po kategorijah - 21 km
-A
   Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Št.št. Čas
1  Grandovec  Daneja     1984  2115 Maribor Šri činmoj Maraton Team   53    1:29:06
2  Rajh       Suzana     1980  2258 Sv. Tomaž                         8     1:50:34
3  Rošič Alt  Nana       1984  9220 Lendava AK Ormož                  68    2:09:05
-B
   Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Št.št. Čas
1  Škodnik    Marija     1978  2360 Radlje ob Dravi                   44    1:46:47
2  Kuhar      Tatjana    1975  2000 Maribor Tekaški forum             3     1:53:26
-C
   Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Št.št. Čas
1  Ivančič    Bernarda   1960  2270 Ormož AK Ormož                    66    1:35:52
0  Horvat     Vera       1966  2191 Škofljica MOL                     6
-D
   Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Št.št. Čas
1  Šiftar     Jožica     1953  G. radgona TS radenska                 82    1:40:11
2  Vrbnjak    Jelka      1951  9240 Ljutomer                          59    1:52:15
3  Pudger     Erna       1955  2393 Črna na Koroškem                  45    2:04:56
4  Vanček     Marinka    1959  2318 Laorje                            11    2:07:48
-E
   Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Št.št. Čas
1  Lešnik     Vlasta     1948  2310 Slovenska Bistrica Sonce          73    2:17:14
-F
   Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Št.št. Čas
1  Bratuša    Lojzka     1939  2000 Maribor TS Radenska               57    1:55:21

Moški absolutno - 10 km
Uvr. Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Št.št. Čas
1    Purgaj     Bojan      1999  /                                      167   0:35:23
2    Klemenčič  Zdenko     1981  Gornja radgona TS Radenska             165   0:35:42
3    Dovnik     Miran      1971  2318 Laporje Križni vrh                112   0:36:01
4    Lehner     Branko     1957  Benedikt AK Lenart                     162   0:36:32
5    Alt        Marjan     1970  9240 Ljutomer AK Ormož                 147   0:37:09
6    Ažnik      Miha       1975  1240 Kamnik Tekaški forum              106   0:38:12
7    Golob      Dušan      1952  9240 Ljutomer AK Ormož                 146   0:38:27
8    Kolarič    Franc      1964  Lenart TS Radenska                     145   0:38:38
9    Rojko      Damijan    1975  Voličina                               175   0:39:45
10   Kuhar      Janez      1978  TK Marat on Ptuj                       126   0:39:57
11   Klemenčič  Izidor     1999  Ormož                                  166   0:40:13
12   Paternuš   Jože       1956  2000 Maribor AD Štajerska              118   0:40:28
13   Svržnjak   Mihael     1966  2250 Ptuj TK Maraton Ptuj              113   0:41:13
14   Farič      Matjaž     1971  Ptuj                                   164   0:41:21
15   Dolinar    Jure       1980  Ljubljana                              172   0:42:13
16   Selinšek  Maksimiljan 1962  2204 Milkavž Polet                     115   0:42:21
17   Rudolf     Uroš       1990  9243 Mala Nedelja                      107   0:42:55
18   Jamenšek   Silvo      1944  2310 Slovenska Bistrica                123   0:43:23
19   Pintarič   Branko     1975  2274 Velika Nedelja                    134   0:43:50
20   Mesarec    Blaž       1994  Voličina                               176   0:44:18
21   Hunjet     Anderj     1970  2272 Gorišnica                         143   0:44:36
22   Hiršman    Gregor     1987  2000 Maribor KK Bike EK                111   0:44:40
23   Žižek      Silvo      1965  Ormož                                  179   0:44:49
24   Pevec      Mrajan     1961  4000 Kranj Tekaški forum               122   0:45:18
25   Klemen     Mesarec    1990  /                                      151   0:45:32
26   Krejač     Damjan     1987  Kamnica                                177   0:46:37
27   Kurmanšek  Boštjan    1976  Ljubljana                              169   0:46:49
28   Horvat     Daniel     1971  2272 Gorišnica                         142   0:46:51
29   Meško      Jože       1964  /                                      141   0:47:33
30   Štebih     Ivan       1965  2235 Sv. Trojica                       128   0:47:41
31   Horvat     Peter      1978  2282 Cirkulane TK Maraton Ptuj         132   0:48:00
32   Žinko      Tina       1951  /                                      163   0:48:19
33   Kohek      Robert     1974  9240 Ljutomer                          124   0:48:30
34   Kosec      Aleš       1978  2270 Ormož AK Ormož                    149   0:48:46
35   Zidarič    Marko      1981  Ormož                                  173   0:49:31
36   Fideršek   Viktor     1971  Markovci                               180   0:50:46
37   Doberšek   Andrej     1976  Polskava                               178   0:51:08
38   Žnidar     Branko     1961  3320 Velenje TS Gorenje                116   0:51:19
39   Pravdič    Luka       1993  2272 Gorišnica Federacija              158   0:51:36
40   Lah        Martin     1951  3320 Velenje TS Gorenje                117   0:52:16
41   Lesjak     Daniel     1974  Ivanjkovci                             174   0:53:06
42   Novak      Goran      1996  Ivanjkovci                             171   0:53:10
43   Kosi       Dejan      1996  Ivanjkovci                             170   0:53:12
44   Dolinar    Jure       1980  1261 Ljubljana - Dobrunje              155   0:53:28
45   Potrč      Bojan      1981  2253 Desternik                         102   0:54:32
46   Kramberger Matek      1981  2253 Desternik                         105   0:54:38
47   Mir        Lojze      1962  2000 Maribor                           103   0:55:43
48   Balažic    Žan        1993  OŠ Ormož                               269   0:58:15
49   Šiško      Slavko     1946  2230 Lenart Maratonec Lenart           108   0:58:47
0    Švajgr     Branko     1964  2000 Maribor RUNNING TEAM RADENSKA     100
0    Črešnar    Boris      1964  2344 Lovrenc na Pohorju Štor           114
0    Caf        Boštjan    1975  2253 Desternik                         152
0    Kapel      Sebastijan 1974  2327 Rače Polet Ptuj                   153
0    Pravdič    Tona       1966  2272 Gorišnica Federacija              156
0    Kaučič     Peter      1972  2000 Maribor                           160

Ženske absolutno - 10 km
Uvr. Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo                     Št.št. Čas
1    Leljak     Nevija     1985  Šri činmoj Maraton Team               127    0:44:08
2    Selinšek   Božica     1968  Starše                                159    0:47:20
3    Peček      Ana        1968  1000 Ljubljana AD MASS                101    0:48:33
4    Pevec      Susanne    1967  4000 Kranj Tekaški forum              121    0:49:57
5    Reihss     Polonca    1976  9240 Ljutomer                         133    0:51:49
6    Božič      Marina     1968  2313 Fram ŠD Sonce Slov. Bistrica     154    0:53:28
7    Koren      Tanja      1984  9220 Lendava                          120    0:53:49
8    Mlakar     Valerija   1900  2250 Ptuj                             137    0:53:58
9    Vidovič    Elizabeta  1962  Ptuj                                  161    0:54:22
10   Mir        Zlatka     1957  2000 Maribor                          104    0:55:50
11   Lipar      Martina    1974  Domžale                               168    0:57:17
12   Lešničar   Silva      1980  2270 Ormož AK Ormož                   144    0:58:08
13   Holzer     Irena      1967  2000 Maribor                          125    0:58:28
14   Novak      Ana        1968  2250 Ptuj AK Ormož                    150    0:59:05
15   Matjašič   Brigita    1963  2250 Ptuj TK Maraton Ptuj             131    0:59:28
16   Matjašič   Suzana     1983  2288 Hajdina                          109    1:00:49
17   Planteu    lidija     1900  2250 Ptuj                             136    1:01:35
18   Potočnik   Tanja      1900  2250 Ptuj                             139    1:01:37
19   Babič      Cveta      1900  2250 Ptuj                             135    1:04:34
20   Tokalič    Neda       1900  2250 Ptuj                             138    1:04:35
21   Celec      Ana        1958  1117 Ljubljana AK Ormož               148    1:07:35
22   Bombek     Jerneja    1900  2250 Ptuj                             140    1:08:56
23   Štebih     Sonja      1971  2235 Sv. Trojica                      129    1:14:01
0    Cerar      Ivanka     1961  1000 Ljubljana                        110
0    Horvat     Manuela    1977  2282 Cirkulane                        119
0    Šteger     Tamara     1980  2250 Ptuj                             130

Dečki, deklice - 1200 m
Dečki
Uvr. Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo     Št.št. Čas
1    Zalokar    Luc        1995  Vransko AD Kladivar    207   0:03:43
2    Vrbančič   David      1996  OŠ Tomaž               240   0:03:46
3    Viher      Matej      1996  OŠ Tomaž               233   0:04:00
4    Kosi       Daniel     1996  OŠ Tomaž               235   0:04:05
5    Rakuša     Teo        1996  OŠ Tomaž               234   0:04:09
6    Petek      David      1996  OŠ Tomaž               243   0:04:10
7    Majcen     Aljaž      1996  OŠ Tomaž               237   0:04:12
8    Goričan    Urban      1996  OŠ Tomaž               236   0:04:36
9    Hebar      Matjaž     1996  OŠ Tomaž               232   0:04:51
10   Pondrk     Blaž       1996  OŠ Tomaž               231   0:05:25
0    Škrinjar   Patrick    1996  OŠ Tomaž               241
0    Rakuša     Tom        1996  OŠ Tomaž               242
Deklice
Uvr. Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo     Št.št. Čas
1    Pokrivač   Mateja    Ž 1995 AK ormož               258   0:04:12
2    Bajda      Kaja      Ž 1995 Žalec AK Žalec         257   0:04:28
3    Špiclin    Katja     Ž 1994 Ivanjkovci AK Ormož    209   0:04:40
4    Plohl      Katja     Ž 1996 OŠ Tomaž               250   0:04:51
5    Dovečar    Tjaša     Ž 1996 OŠ Tomaž               224   0:05:06
6    Zelenjak   Katja     Ž 1996 OŠ Tomaž               224   0:05:08
7    Vrbnjak    Maja      Ž 1996 OŠ Tomaž               251   0:05:11
8    Muhič      Simona    Ž 1996 OŠ Tomaž               252   0:05:14
9    Gorenc     Barbara   Ž 1996 OŠ Tomaž               224   0:05:35
10   Janžekovič Sergeja   Ž 1996 OŠ Tomaž               249   0:05:37
0    Peček      Nika      Ž 1996 OŠ Vižmarje - Brod     200
0    Trstenjak  Melani    Ž 1995 OŠ Miklavž             264
0    Kamenšek   Tjaša     Ž 1996 OŠ Tomaž               244
0    Toplak     AleksandraŽ 1996 OŠ Tomaž               246

Dečki, deklice - 600 m
Dečki
Uvr. Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo     Št.št. Čas
1    Goršič     Niko       1997  Ormož                  205   0:01:52
2    Žganec     Tomaž      1997  OŠ Miklavž             261   0:01:56
3    Kosi       Primož     1997  OŠ Tomaž               211   0:01:57
4    Lukman     Vid        1997  Oš Miklavž             259   0:02:03
5    Kamenšek   Aleš       1997  OŠ Tomaž               212   0:02:06
6    Plohl      Tadej      1997  OŠ Tomaž               218   0:02:07
7    Goršič     Alojz      1999  Ormož                  206   0:02:10
8    Zavec      Milan      1997  OŠ Tomaž               213   0:02:12
9    Ozmec      Primož     2000  Ormož OŠ Ormož         255   0:02:17
10   Novak      Denis      1999  Ivanjkovci             256   0:02:18
11   Zelenjak   Matjaž     1997  OŠ Tomaž               214   0:02:19
12   Korez      Matej      1997  OŠ Tomaž               215   0:02:19
13   Pevec      Žan        2000  TSK Merkur Kranj       204   0:02:20
14   Munda      Aljoša     2000  OŠ Ormož               266   0:02:20
15   Horvat     Gašper     1998  OŠ Ormož               265   0:02:23
16   Črnjavič   Iztok      1997  OŠ Tomaž               217   0:02:35
17   Sovič      Niko       2001  2270 Ormož             202   0:02:39
18   Lovrec     Leon       2000  OŠ Ptuj                270   0:02:51
19   Lesjak     Jaka       1999  OŠ Ormož               263   0:02:54
20   Jaušovec   Kevin      1999  OŠ V.N.                272   0:03:22
21   Rajh       Nik        2003  Vrhnika                210   0:03:50
22   Fridrih    Nik        2003  OŠ Ormož               268   0:03:51
23   Fririh     Daniel     2003  OŠ Ormož               267   0:03:51
0    Rajh       Nik        2003  1360 Vrhnika           201
Deklice
Uvr. Priimek    Ime       Letnik Kraj/klub/društvo     Št.št. Čas
1    Petek      Katja      1997  OŠ Tomaž               220   0:02:02
2    Ozmec      Diana      1997  AK Ormož               254   0:02:04
3    Petelinšek Nika       1997  OŠ Poljčane            203   0:02:05
4    Meško      Monika     1997  OŠ Tomaž               227   0:02:06
5    Lukman     Ajda       1998  OŠ Miklavž             260   0:02:07
6    Meško      Anja       1997  OŠ Tomaž               221   0:02:08
7    Perko      Petra      1997  OŠ Tomaž               229   0:02:14
8    Meško      Tamara     1997  OŠ Tomaž               228   0:02:16
9    Drobec     Glorija    1997  OŠ Tomaž               226   0:02:20
10   Šantič     Eva        1999  OŠ Ormož               253   0:02:22
11   Pevec      Lučka      1997  OŠ Tomaž               230   0:02:25
12   Črnjavič   Saša       1997  OŠ Tomaž               222   0:02:30
13   Raušl      Maja       1997  OŠ Tomaž               223   0:02:36
14   Perovšek   Julita     1999  Radlje                 262   0:02:43
15   Drobec     Lana       1997  OŠ Tomaž               224   0:02:52
16   Cunk       Zala       2002  OŠ Ormož               208   0:03:01
17   Potočnjak  Hana       2002  OŠ ormož               271   0:03:06

Štafetni tek OŠ
Dečki
Uvr. Osnovna Šola
1    OŠ Miklavž
2    OŠ Ormož 1
3    OŠ Sv. Tomaž
4    OŠ Ormož
Deklice
Uvr. Osnovna Šola
1    OŠ Miklavž
2    OŠ Sv. Tomaž
3    OŠ Ormož 1
4    OŠ Ormož 2





Olimpijska kartica







novice




Dobitniki priznanj Slovenija teče 2012

Olimpijski komite Slovenije se zahvaljuje vsem udeležencem akcije Slovenija teče 2012 ter čestita prejemnikom priznanj.

Seznam dobitnikov priznanj






zadnji rezultati




9. Tek miru ob dnevu OZN
Slovenj Gradec , 21. 10. 2012

17. Tek po vinski cesti
Bušeča vas , 14. 10. 2012

15. Gorski tek na Nanos
Podnanos , 14. 10. 2012

5. Grajski tek
Otočec , 7. 10. 2012

34. Kraški mali maraton
Nabrežina (ITA) , 7. 10. 2012





Tekaški forum



 tekaški forum







© 2002 - 2013 :: OKS-ZSZ, Odbor športa za vse

 natisni to stran ...
 pošlji sporočilo ...