UVOD KOLEDAR REZULTATI FOTOGALERIJA UDELEŽBA
 natisni to stran ...
 pošlji sporočilo ...



SLO POKAL: 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 ARHIV: 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002




OLIMPIJSKA KARTICA SLOVENIJA KOLESARI RECEPT ZA ZDRAVO ŽIVLJENJE ODBOR ŠPORTA ZA VSE





REZULTATI ::
7. Soboški tek
- Murska Sobota, 13. 9. 2008
(Pomurje teče in hodi 2012, Slovenski pokal MNZ Policija v rekreativnih tekih, CERR pokal (SLO - AUT - HUN))
500 m - 2 km otroci, 8 km odrasli

Člani skupno - 10 km
   Kat Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   B  RIHTARIČ     DAVID      1979   ŠD SEVEROVZHOD          71    1    35,15        40   40
2   D  ROBIČ        ŠTEFAN     1963   ŠD TURBINA SELNICA      2     4    37,46        40   35
3   B  SOKLIČ       MATJAŽ     1986   TS RADENSKA             197   5    38,11        35   31
4   C  PENDL        OLIVER     1970   HSV GÜSSING             41    6    38,31        40   28
5   B  KLEMENČIČ    ZDENKO     1981   TS RADENSKA             237   7    39,04        31   26
6   C  GÖNTER       ENDRE      1974   AK PANVITA              236   8    39,12        35   25
7   D  KAUČIČ       BORIS      1967   TS RADENSKA             123   10   40,23        35   24
8   C  NAGY         GABOR      1978   KIRALY SZE              48    11   40,31        31   23
9   D  KOLARIČ      FRANC      1964   TS RADENSKA             177   12   40,37        31   22
10  D  OCEPEK       DARKO      1965   TS RADENSKA             137   17   41,21        28   21
11  C  GYÖNGYÖSSY   ROBERT     1970   KIRALY SZE              35    19   42,08        28   20
12  A  KOROŠA       ŽAN        1990   TS RADENSKA             16    21   42,17        40   19
13  C  GREGOREC     TOMAŽ      1972   KRIŽEVCI                120   22   42,24        26   18
14  B  EMERŠIČ      SAŠA       1979   TS RADENSKA             106   23   42,25        28   17
15  C  KLEMENČIČ    IZIDOR     1978   TS RADENSKA             2     26   42,29        25   16
16  E  GARTNER      HEINRICH   1957   TUS FELDBACH            36    28   42,36        40   15
17  D  BARIČ        ZDRAVKO    1960   TEKAŠKI FORUM           246   29   42,37        26   14
18  C  KURTA        MARIO      1977   CERR CUP-CO32           72    30   43,10        24   13
19  A  ŠTUMPF       MARKO      1992   GIMNAZIJA M. SOBOTA     238   31   43,22        35   12
20  C  GIDER        MATEJ      1972   ROGAŠOVCI               78    32   43,23        23   11
21  C  HOHEGER      ROMAN      1970   TS RADENSKA             30    33   43,25        22   10
22  E  JAKOPEC      MARJAN     1958   TS RADENSKA             76    34   43,30        35   9
23  C  TRAJBAR      IMRE       1970   VOSSEN SZENTGOTTHARD    244   35   43,42        21   8
24  D  KATAFAI      LASZLO     1964   VOSSEN SZENTGOTTHARD    131   36   43,48        25   7
25  C  NEMETH       ZSOLT      1975   REFLECTOR SC            159   37   44,02        20   6
26  F  STAREŠINIČ   VLADO      1948   S.D. SAVA SESVETE       10    38   44,22        40   5
27  B  KEBLER       GREGOR     1986   TS RADENSKA             267   39   44,28        26   4
28  E  DOLJAK       EDVARD     1952   MARATHON NM             69    40   44,32        31   3
29  D  FUJS         ŠTEFAN     1965   AS TRIGLAV              248   41   44,44        24   2
30  B  FARKAS       GYULA      1981   DUATHLON HU             90    42   44,47        25   1
31  C  VUKAN        SLAVKO     1970   KK POMURJE              124   44   45,20        19   0
32  D  STRASSER     JOHANN     1961   LORENCIC                40    45   45,32        23   0
33  D  KOZAR        JURIJ      1961   PROSEČKA VAS            284   46   45,48        22   0
34  E  BUZETI       ŠTEFAN     1952   TS RADENSKA             269   47   46,02        28   0
35  F  VRBNJAK      KARL       1945   TS RADENSKA             283   48   46,06        35   0
36  B  SOBOČAN      AVGUST     1980   MNZ POLICIJA            227   49   46,22        24   0
37  B  MÜLLNER      ZOLTAN     1983   SZOMBATHELY             39    50   46,24        23   0
38  E  PETZ         LASZLO     1957   VOSSEN SZENTGOTTHARD    188   51   46,25        26   0
39  E  BORBELY      SANDOR     1956   VOSSEN SZENTGOTTHARD    54    54   47,28        25   0
40  E  GUMILAR      OTO        1951   TK GRČA MEŽICA          4     55   47,34        24   0
41  D  LUKINOVIČ    JOŽEF      1965   MNZ POLICIJA            169   57   48,01        21   0
42  E  KLANČAR      ROMAN      1952   TS RADENSKA             30    58   48,24        23   0
43  E  WAGNER       JOZSEF     1951   SZOESE                  260   60   49,00        22   0
44  E  RUDOLF       ROMAN      1957   TS RADENSKA             265   61   49,18        21   0
45  D  CSONKA       GYULA      1961   BÜK                     56    63   49,34        20   0
46  E  POLGAR       ISTVAN     1954   SZOESE                  41    64   49,50        20   0
47  E  HOPP         VIKTOR     1952   KIRALY SZE              43    65   50,04        19   0
48  B  FLISAR       ALEŠ       1979   MURSKA SOBOTA           5     66   50,07        22   0
49  C  GOLOB        MITJA      1977   MURSKA SOBOTA           72    67   50,20        18   0
50  C  VINICZAI     PETER      1970   SZOMBATHELY             37    68   50,27        17   0
51  D  ČERGÖLI      ANDREJ     1964   TS RADENSKA             209   69   50,38        19   0
52  C  NOVAK        DANIJEL    1972   MNZ POLICIJA            59    70   50,46        16   0
53  D  GERÖLY       CSABA      1961   SZOESE                  182   71   50,51        18   0
54  E  KLÖCKL       FRANZ      1953   LT PARKTHERME RADK.     121   72   50,52        18   0
55  D  BABIČ        SAŠA       1963   MURSKA SOBOTA           212   73   51,13        17   0
56  E  LASZLO       IMRE       1954   VOSSEN SZENTGOTTHARD    204   74   51,54        17   0
57  E  OCEPEK       IVAN       1953   TS RADENSKA             298   75   52,35        16   0
58  B  PERTOCI      MARKO      1982   TEKAŠKI FORUM           249   77   54,36        21   0
59  F  FAJFAR       FRANC      1942   ŠD IZLAKE               216   79   54,41        31   0
60  D  STRAJNŠAK    GÜNTER     1962   TS RADENSKA             251   80   55,50        16   0
61  A  ROZMARIČ     TOMAŽ      1993   GFML                    132   81   57,44        31   0
62  E  RADL         FRANZ      1953   ÜBERSBACH               22    82   59,22        15   0
63  G  DOLENC       POLDE      1931   TS RADENSKA             161   83   1,03,20      40   0
64  E  TULI         LAJOS      1956   KIRALY SZE              27    84   1,03,29      14   0
65  E  MEHLMAUER    ADOLF      1956   OBERDROSEN              23    85   1,07,55      13   0
66  F  PETERNELJ    TOMAŽ      1942   TS RADENSKA             1     86   1,11,01      28   0
67  A  STRAJNŠAK    SIMON      1994   TS RADENSKA             280   87   1,16,43      28   0

Članice skupno - 8 km
   Kat Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   A  GOMBOC       SIMONA     1981   IVANOVCI                266   2    36,11        40   40
2   B  ŠKODNIK      MARIJA     1978   RADLJE OB DRAVI         233   3    37,28        40   35
3   A  JERIČ        VALENTINA  1990   AK PANVITA              199   9    39,40        35   31
4   C  BORBELYNE WEKKER JUDIT  1968   VOSSEN SZENTGOTTHARD    53    13   40,40        40   28
5   B  ROJKO        EVA        1971   TD NEGOVA - SP. IVANJCI 301   14   40,47        35   26
6   B  EGGENDORFER  MARIA      1973   VOSSEN SZENTGOTTHARD    263   15   40,49        31   25
7   A  SZITA        GABRIELLA  1980   KIRALY SZE              44    16   41,11        31   24
8   D  VRBNJAK      JELKA      1951   LJUTOMER                206   18   41,38        40   23
9   A  MIKLAVIČ     EVELINA    1981   MNZ POLICIJA            119   20   42,11        28   22
10  C  KARTYASNE H. KATALIN    1967   KIRALY                  42    24   42,26        35   21
11  C  OROSZ        KATALIN    1959   DUATHLON HU             195   25   42,28        31   20
12  D  PUHAN        ANEMARY    1958   AS TRIGLAV PREDANOVCI   157   27   42,30        35   19
13  B  REIHSS       POLONCA    1976   TS RADENSKA             268   43   44,59        28   18
14  D  FLISAR HOLCMAN OLGA     1956   AS TRIGLAV PREDANOVCI   201   52   46,27        31   17
15  B  GOMBOC       SONJA      1976   MURSKA SOBOTA           171   53   46,52        26   16
16  B  GYÖNGYÖSSYNE ANDREA     1972   KIRALY SZE              31    56   47,50        25   15
17  E  BRATUŠA      LOJZKA     1939   TS RADENSKA             295   59   48,39        40   14
18  A  ROJNIK       SARA       1992   AK PANVITA              176   62   49,32        26   13
19  C  JAKOPEC      ZLATKA     1961   TS RADENSKA             122   76   53,53        28   12
20  D  KONCSIK      IBOLYA     1953   BUDAPEST                150   78   54,40        28   11

Člani po kategorijah - 10 km
-A
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    KOROŠA       ŽAN        1990   TS RADENSKA             16    21   42,17        40   19
2    ŠTUMPF       MARKO      1992   GIMNAZIJA M. SOBOTA     238   31   43,22        35   12
3    ROZMARIČ     TOMAŽ      1993   GFML                    132   81   57,44        31   0
4    STRAJNŠAK    SIMON      1994   TS RADENSKA             280   87   1,16,43      28   0
-B
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    RIHTARIČ     DAVID      1979   ŠD SEVEROVZHOD          71    1    35,15        40   40
2    SOKLIČ       MATJAŽ     1986   TS RADENSKA             197   5    38,11        35   31
3    KLEMENČIČ    ZDENKO     1981   TS RADENSKA             237   7    39,04        31   26
4    EMERŠIČ      SAŠA       1979   TS RADENSKA             106   23   42,25        28   17
5    KEBLER       GREGOR     1986   TS RADENSKA             267   39   44,28        26   4
6    FARKAS       GYULA      1981   DUATHLON HU             90    42   44,47        25   1
7    SOBOČAN      AVGUST     1980   MNZ POLICIJA            227   49   46,22        24   0
8    MÜLLNER      ZOLTAN     1983   SZOMBATHELY             39    50   46,24        23   0
9    FLISAR       ALEŠ       1979   MURSKA SOBOTA           5     66   50,07        22   0
10   PERTOCI      MARKO      1982   TEKAŠKI FORUM           249   77   54,36        21   0
-C
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    PENDL        OLIVER     1970   HSV GÜSSING             41    6    38,31        40   28
2    GÖNTER       ENDRE      1974   AK PANVITA              236   8    39,12        35   25
3    NAGY         GABOR      1978   KIRALY SZE              48    11   40,31        31   23
4    GYÖNGYÖSSY   ROBERT     1970   KIRALY SZE              35    19   42,08        28   20
5    GREGOREC     TOMAŽ      1972   KRIŽEVCI                120   22   42,24        26   18
6    KLEMENČIČ    IZIDOR     1978   TS RADENSKA             2     26   42,29        25   16
7    KURTA        MARIO      1977   CERR CUP-CO32           72    30   43,10        24   13
8    GIDER        MATEJ      1972   ROGAŠOVCI               78    32   43,23        23   11
9    HOHEGER      ROMAN      1970   TS RADENSKA             30    33   43,25        22   10
10   TRAJBAR      IMRE       1970   VOSSEN SZENTGOTTHARD    244   35   43,42        21   8
11   NEMETH       ZSOLT      1975   REFLECTOR SC            159   37   44,02        20   6
12   VUKAN        SLAVKO     1970   KK POMURJE              124   44   45,20        19   0
13   GOLOB        MITJA      1977   MURSKA SOBOTA           72    67   50,20        18   0
14   VINICZAI     PETER      1970   SZOMBATHELY             37    68   50,27        17   0
15   NOVAK        DANIJEL    1972   MNZ POLICIJA            59    70   50,46        16   0
-D
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    ROBIČ        ŠTEFAN     1963   ŠD TURBINA SELNICA      2     4    37,46        40   35
2    KAUČIČ       BORIS      1967   TS RADENSKA             123   10   40,23        35   24
3    KOLARIČ      FRANC      1964   TS RADENSKA             177   12   40,37        31   22
4    OCEPEK       DARKO      1965   TS RADENSKA             137   17   41,21        28   21
5    BARIČ        ZDRAVKO    1960   TEKAŠKI FORUM           246   29   42,37        26   14
6    KATAFAI      LASZLO     1964   VOSSEN SZENTGOTTHARD    131   36   43,48        25   7
7    FUJS         ŠTEFAN     1965   AS TRIGLAV              248   41   44,44        24   2
8    STRASSER     JOHANN     1961   LORENCIC                40    45   45,32        23   0
9    KOZAR        JURIJ      1961   PROSEČKA VAS            284   46   45,48        22   0
10   LUKINOVIČ    JOŽEF      1965   MNZ POLICIJA            169   57   48,01        21   0
11   CSONKA       GYULA      1961   BÜK                     56    63   49,34        20   0
12   ČERGÖLI      ANDREJ     1964   TS RADENSKA             209   69   50,38        19   0
13   GERÖLY       CSABA      1961   SZOESE                  182   71   50,51        18   0
14   BABIČ        SAŠA       1963   MURSKA SOBOTA           212   73   51,13        17   0
15   STRAJNŠAK    GÜNTER     1962   TS RADENSKA             251   80   55,50        16   0
-E
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    GARTNER      HEINRICH   1957   TUS FELDBACH            36    28   42,36        40   15
2    JAKOPEC      MARJAN     1958   TS RADENSKA             76    34   43,30        35   9
3    DOLJAK       EDVARD     1952   MARATHON NM             69    40   44,32        31   3
4    BUZETI       ŠTEFAN     1952   TS RADENSKA             269   47   46,02        28   0
5    PETZ         LASZLO     1957   VOSSEN SZENTGOTTHARD    188   51   46,25        26   0
6    BORBELY      SANDOR     1956   VOSSEN SZENTGOTTHARD    54    54   47,28        25   0
7    GUMILAR      OTO        1951   TK GRČA MEŽICA          4     55   47,34        24   0
8    KLANČAR      ROMAN      1952   TS RADENSKA             30    58   48,24        23   0
9    WAGNER       JOZSEF     1951   SZOESE                  260   60   49,00        22   0
10   RUDOLF       ROMAN      1957   TS RADENSKA             265   61   49,18        21   0
11   POLGAR       ISTVAN     1954   SZOESE                  41    64   49,50        20   0
12   HOPP         VIKTOR     1952   KIRALY SZE              43    65   50,04        19   0
13   KLÖCKL       FRANZ      1953   LT PARKTHERME RADK.     121   72   50,52        18   0
14   LASZLO       IMRE       1954   VOSSEN SZENTGOTTHARD    204   74   51,54        17   0
15   OCEPEK       IVAN       1953   TS RADENSKA             298   75   52,35        16   0
16   RADL         FRANZ      1953   ÜBERSBACH               22    82   59,22        15   0
17   TULI         LAJOS      1956   KIRALY SZE              27    84   1,03,29      14   0
18   MEHLMAUER    ADOLF      1956   OBERDROSEN              23    85   1,07,55      13   0
-F
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    STAREŠINIČ   VLADO      1948   S.D. SAVA SESVETE       10    38   44,22        40   5
2    VRBNJAK      KARL       1945   TS RADENSKA             283   48   46,06        35   0
3    FAJFAR       FRANC      1942   ŠD IZLAKE               216   79   54,41        31   0
4    PETERNELJ    TOMAŽ      1942   TS RADENSKA             1     86   1,11,01      28   0
-G
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    DOLENC       POLDE      1931   TS RADENSKA             161   83   1,03,20      40   0

Članice po kategorijah - 8 km
-A
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    GOMBOC       SIMONA     1981   IVANOVCI                266   2    36,11        40   40
2    JERIČ        VALENTINA  1990   AK PANVITA              199   9    39,40        35   31
3    SZITA        GABRIELLA  1980   KIRALY SZE              44    16   41,11        31   24
4    MIKLAVIČ     EVELINA    1981   MNZ POLICIJA            119   20   42,11        28   22
5    ROJNIK       SARA       1992   AK PANVITA              176   62   49,32        26   13
-B
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    ŠKODNIK      MARIJA     1978   RADLJE OB DRAVI         233   3    37,28        40   35
2    ROJKO        EVA        1971   TD NEGOVA - SP. IVANJCI 301   14   40,47        35   26
3    EGGENDORFER  MARIA      1973   VOSSEN SZENTGOTTHARD    263   15   40,49        31   25
4    REIHSS       POLONCA    1976   TS RADENSKA             268   43   44,59        28   18
5    GOMBOC       SONJA      1976   MURSKA SOBOTA           171   53   46,52        26   16
6    GYÖNGYÖSSYNE ANDREA     1972   KIRALY SZE              31    56   47,50        25   15
-C
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    BORBELYNE WEKKER JUDIT  1968   VOSSEN SZENTGOTTHARD    53    13   40,40        40   28
2    KARTYASNE H. KATALIN    1967   KIRALY                  42    24   42,26        35   21
3    OROSZ        KATALIN    1959   DUATHLON HU             195   25   42,28        31   20
4    JAKOPEC      ZLATKA     1961   TS RADENSKA             122   76   53,53        28   12
-D
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    VRBNJAK      JELKA      1951   LJUTOMER                206   18   41,38        40   23
2    PUHAN        ANEMARY    1958   AS TRIGLAV PREDANOVCI   157   27   42,30        35   19
3    FLISAR HOLCMAN OLGA     1956   AS TRIGLAV PREDANOVCI   201   52   46,27        31   17
4    KONCSIK      IBOLYA     1953   BUDAPEST                150   78   54,40        28   11
-E
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    BRATUŠA      LOJZKA     1939   TS RADENSKA             295   59   48,39        40   14

Dečki in deklice A - 1000 m
Deklice
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    KOVACS       JULIA      2001   SZOMBATHELY             52    5    8,54         40   40
2    GOLOB        KAJA       2002   MURSKA SOBOTA           71    7    9,48         35   35
Dečki
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    MARIČ        LUKA       2001   OŠ GRAD                 26    1    6,44         40   40
2    BORBELY      ATTILA     2001   VOSSEN SZENTGOTTHARD    46    2    7,41         35   35
3    KOVACS       DANIEL     2001   SZOMBATHELY             49    3    7,43         31   31
4    GYÖNGYÖSSY   ADAM       2001   SZOMBATHELY             50    4    7,55         28   28
5    KONDICS      KORNEL     2002   KÖSZEG                  15    6    9,46         26   26

Dečki in deklice B - 1000 m
Deklice
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    ŠADL         MAJA       1999   ŠD VANEČA               56    2    6,06         40   40
2    KOČAR        KAJA       1999   AK PANVITA              11    3    6,09         35   35
3    ZADRAVEC     ANJA       1999   AK PANVITA              3     6    6,18         31   31
4    MAUČEC       SAŠA       2000   AK PANVITA              7     8    6,31         28   28
5    GABOR        IVA        1999   KROG                    9     9    6,33         26   26
6    PETROVIČ     TAJA VITA  1999   MAČKOVCI                297   12   7,38         25   25
7    HOHEGER      LAURA      1999   TS RADENSKA             32    13   7,39         24   24
8    KORC         ANA        1999   AK PANVITA              45    14   7,45         23   23
Dečki
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    JAGODICS     DENNIS     1999   BERI BALOGH             18    1    5,37         40   40
2    RIGAČ        MITJA      1999   SVETI JURIJ             21    4    6,10         35   35
3    CAR          NIKO       2000   OŠ FOKOVCI              75    5    6,13         31   31
4    VARJASI      PETER      2000   BERSEK ISKOLC           74    7    6,29         28   28
5    MARIČ        TADEJ      1999   OŠ GRAD                 25    10   6,51         26   26
6    MENCIGAR     DENIS      2000   ROGAŠOVCI               20    11   6,55         25   25

Dečki in deklice C - 1000 m
Deklice
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    CSEBITS      NORA       1998   SZOESE                  69    1    5,36         40   40
2    OSOJNIK      DOROTEJA   1997   ŠD VANEČA               57    2    5,55         35   35
3    NEMETH       ANNA       1998   SZOMBATHELY             66    4    6,07         31   31
4    PETROVIČ     IVA TIJA   1997   OŠ PUCONCI              214   8    7,06         28   28
Dečki
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    GOMBOC       DAMJAN     1998   OŠ FOKOVCI              38    3    6,05         40   40
2    BORBELY      SANDOR     1997   VOSSEN SZENTGOTTHARD    47    5    6,24         35   35
3    KERČMAR      JAN        1997   OŠ I M. SOBOTA          285   6    6,32         31   31
4    TOTH         ARMIN      1998   KÖRMEND                 55    7    6,33         28   28
5    RIGAČ        BENJAMIN   1997   SVETI JURIJ             19    9    7,32         26   26
6    VARJASI      MATE       1998   BERSEK                  73    10   9,00         25   25

Deklice D - 2000 m
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    CSEBITS      ESZTER     1996   SZOESE                  70    1    9,06         40   40
2    TOTH         FRUZSINA   1996   KÖRMEND                 103   2    12,24        35   35
3    KRAHLER      MAJA       1996   OŠ PUCONCI              225   3    13,11        31   31

Dečki in deklice E - 2000 m
Deklice
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    KONDICS      PETRA      1994   JURISICH MIKLOS GIM.    58    3    10,58        40   40
Dečki
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    GARTNER     CHRISTOPHER 1993   TUS FELDBACH            33    1    7,56         40   40
2    ŽUNIČ        MATEVŽ     1994   SV. JURIJ OB ŠČAVNICI   102   2    8,28         35   35

Srednješolci - 2 km
Deklice
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas
1    NEMEC        KATARINA   1992   AK PANVITA              270   1    9,39
2    ROJNIK       SARA       1992   AK PANVITA              17    2    9,51

MNZ in policija
Moški   MNZ A
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas
1    SOBOČAN      AVGUST     1980   MNZ POLICIJA            227   3    46,22
Moški   MNZ B
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas
1    DOLJAK       EDVARD     1952   MARATHON NM             69    2    44,32
2    LUKINOVIČ    JOŽEF      1965   MNZ POLICIJA            169   4    48,01
3    NOVAK        DANIJEL    1972   MNZ POLICIJA            59    5    50,46
Ženske   MNZ A
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas
1    MIKLAVIČ     EVELINA    1981   MNZ POLICIJA            119   1    42,11

Občani (hobby tek) - 2 km
Moški
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas
1    ROZMARIČ     TOMAŽ      1993   GFML                    14    1    8,34
2    SOBOČAN      AVGUST     1980   MNZ POLICIJA            276   2    8,45
3    PAJNHART     VINKO      1951   TS RADENSKA             271   6    10,05
4    NEMETH       JANOS      1968   SZOMBATHELY             59    8    11,06
5    CAR          NIKO       2000   OŠ FOKOVCI              185   9    11,15
6    TOTH         ARMIN      1998   KÖRMEND                 228   10   11,44
7    WOKI         ZOLTAN     1951   VOSSEN SZENGOTTHARD     67    12   11,47
8    PRASCH       REINHOLD   1955   TUS FELDBACH            24    13   11,48
9    DOMJAN       TONČEK     1952   PRIVAT                  219   14   17,53
10   CAFUTA       SLAFKO     1947   PRIVAT                  275   15   17,58
Ženske
     Priimek      Ime       Letnik  Klub                   Št.št. Uvr. Čas
1    CSEBITS      ESZTER     1996   SZOESE                  8     3    9,05
2    CSEBITS      NORA       1998   SZOESE                  68    4    9,09
3    NEMETH       ANNA       1998   SZOMBATHELY             64    5    9,43
4    ŠADL         MAJA       1999   ŠD VANEČA               277   7    10,58
5    KISS         KATALIN    1975   VOSSEN SZENTGOTHARD     116   11   11,46





Olimpijska kartica







novice




Dobitniki priznanj Slovenija teče 2012

Olimpijski komite Slovenije se zahvaljuje vsem udeležencem akcije Slovenija teče 2012 ter čestita prejemnikom priznanj.

Seznam dobitnikov priznanj






zadnji rezultati




9. Tek miru ob dnevu OZN
Slovenj Gradec , 21. 10. 2012

17. Tek po vinski cesti
Bušeča vas , 14. 10. 2012

15. Gorski tek na Nanos
Podnanos , 14. 10. 2012

5. Grajski tek
Otočec , 7. 10. 2012

34. Kraški mali maraton
Nabrežina (ITA) , 7. 10. 2012





Tekaški forum



 tekaški forum







© 2002 - 2013 :: OKS-ZSZ, Odbor športa za vse

 natisni to stran ...
 pošlji sporočilo ...