UVOD KOLEDAR REZULTATI FOTOGALERIJA UDELEŽBA
 natisni to stran ...
 pošlji sporočilo ...



SLO POKAL: 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 ARHIV: 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002




OLIMPIJSKA KARTICA SLOVENIJA KOLESARI RECEPT ZA ZDRAVO ŽIVLJENJE ODBOR ŠPORTA ZA VSE





REZULTATI ::
9. Gorski maraton štirih obcin
- Petrovo brdo , 19. 6. 2010
(Klub Primorski gorski teki – 13. sezona)
35 km, nmv 510 m

Domačini in domačinke do 40 let
-Domačini
Uv. Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    229   ŠTENDLER    MARTIN     1974   SLO   Graparski Kerlci            2:05:37.7   3:42:07.3
2    230   ŠTREMFELJ   UROŠ       1983   SLO   ŠD PEDAL-CERKNO             2:17:39.4   4:07:33.2
3    103   KOS         LEON       1974   SLO   Graparski Kerlci            2:25:48.9   4:31:31.6
4    92    KAVČIČ      BLAŽ       1984   SLO   ŠD Elektro Primorska        2:29:16.0   4:33:55.9
5    213   SODJA       UROŠ       1983   SLO   /                           2:37:51.3   4:36:50.4
6    149   MARCINA     ROBERT     1984   SLO   Shock bar Hojak d.o.o       2:24:43.3   4:37:28.7
7    231   ŠTULC       UROŠ       1977   SLO   ŠD Elektro Primorska        2:28:58.6   4:43:45.8
8    127   KUŠTRIN     DAVID      1976   SLO   Japka rdejče                2:49:02.9   4:46:49.6
9    28    BREMEC      MATEJ      1982   SLO   /                           2:49:03.6   4:56:29.8
10   224   ŠORLI       PAVLO      1972   SLO   /                           3:14:26.0   5:42:18.9
11   41    ČUJEC       SERGEJ     1971   SLO   Tminski migavci             3:01:27.9   6:05:53.8
12   223   ŠORLI       ANDREJ     1972   SLO   ŠD Zarja                    3:31:20.4   6:11:45.5
13   145   MANFREDA    ALEŠ       1972   SLO   Tminski migavci             3:28:36.4   6:15:21.1
14   130   LAPANJA     ANDREJ     1973   SLO   Graparski Kerlci            3:47:42.5   6:37:05.5
15   43    DAKSKOBLER  KLEMEN     1986   SLO   /                           3:35:31.7   6:46:39.8
0    1     ZUPANČIČ    MARJAN     1971   SLO   KGT Papež                   2:07:17.9   DNF
-Domačinke
Uv. Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    312   GASHI       EDITA      1976   SLO   AD Posočje                  2:44:38.7   4:35:35.9
2    323   KUSTERLE    MATEJA     1974   SLO   /                           3:18:10.4   5:47:12.8
3    348   ŠULIN       NEŽKA      1975   SLO   Tminski migavci             3:31:20.3   6:20:53.7
4    338   RUTAR       BOGDANA    1974   SLO   Tminski migavci             3:47:06.4   6:45:41.4

Domačini in domačinke nad 40 let
-Domačini
Uv. Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    91    KAVČIČ      JANEZ      1960   SLO   AD Železniki                2:15:46.8   3:54:13.7
2    235   TAVČAR      BRANE      1958   SLO   LD Sorica                   2:24:32.0   4:15:15.7
3    232   ŠTURM       VENCELJ    1964   SLO   AD Železniki                2:28:22.9   4:17:16.6
4    190   PREZELJ     SLAVKO     1956   SLO   Graparski Kerlci            2:31:07.1   4:20:24.5
5    48    DROLE       SIMON      1965   SLO   PD PODBRDO                  2:31:07.4   4:26:54.2
6    110   KOVAČIČ     FLORIJAN   1955   SLO   Tminski migavci             2:35:12.6   4:30:42.1
7    233   ŠULIGOJ     IVAN       1961   SLO   SSK Ponikve                 2:34:28.2   4:39:08.7
8    177   PERVANJE    JOŽKO      1967   SLO   /                           2:41:02.0   4:50:57.9
9    273   MAVRI       SILVERSTER 1966   SLO   GRS Tolmin                  2:40:28.9   4:53:53.4
10   278   URŠIČ       MAKSI      1969   SLO   /                           2:49:13.2   4:54:48.2
11   13    MOČNIK      ALEKSANDER 1965   SLO   Infrax Cerkno               2:50:03.5   5:02:48.9
12   161   BENEDIČIČ   ZDRAVKO    1962   SLO   /                           2:59:47.7   5:10:18.1
13   100   KOGOJ       MILAN      1943   SLO   ŠD Šentviška Gora           2:55:50.8   5:12:05.6
14   146   MANFREDA    DAMJAN     1969   SLO   ŠD GAMS                     3:04:02.9   5:23:24.9
15   139   LUZNIK      VALTER     1964   SLO   T"min je moj raj            3:14:05.5   5:39:01.5
16   112   KRAGELJ     IVAN       1950   SLO   Tminski migavci             3:13:10.2   5:58:56.2
17   189   PREVC       MIHAEL     1957   SLO   /                           3:19:20.5   6:05:57.3
18   193   RANT        VINKO      1955   SLO   P.D.ZA SELŠKO DOLINO        3:34:27.8   6:26:34.8
19   209   SIVEC       MARTIN     1968   SLO   ŠD Elektro Primorska        3:29:21.7   6:43:45.4
20   281   ČORIN       MIRAN      1952   SLO   /                           3:57:25.7   7:13:06.6
21   234   TALER       POLDE      1943   SLO   Gorenjski Glas              3:56:58.6   7:20:48.4
22   44    DAKSKOBLER  ROMAN      1963   SLO   PD PODBRDO                  4:15:29.5   7:38:06.3
0    277   VALENTINČIČ IVAN       1952   SLO   /                           3:59:29.7   DNF
-Domačinke
Uv. Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    355   TUŠAR       MIHAELA    1966   SLO   ŠD NANOS PODNANOS           2:36:11.6   4:26:26.1
2    347   ŠORLI       MARTA      1962   SLO   /                           3:02:37.9   5:18:32.1
3    316   JENSTERLE   MARJETA    1967   SLO   Graparski Kerlci            3:06:03.9   5:20:55.8
4    318   KENDA       ANDREJA    1969   SLO   ŠD Senca Zali Log           3:10:37.8   5:28:07.7
5    308   ČUFER       MILOJKA    1954   SLO   Graparski Kerlci            3:18:35.0   5:34:38.2
6    340   SELAK       FANI       1966   SLO   ŠD Senca                    3:16:16.2   5:52:26.1
7    325   LEBAN       MARINA     1964   SLO   /                           3:52:40.5   6:37:38.3

Moški absolutno
Uv. Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    156   MIKLOŠA     MATJAŽ     1975   SLO   KGT Papež                   2:11:38.1   3:39:47.7
2    229   ŠTENDLER    MARTIN     1974   SLO   Graparski Kerlci            2:05:37.7   3:42:07.3
3    267   ALIČ        SIMON      1971   SLO   ŠČMMT                       2:11:33.8   3:42:26.6
4    125   KUHAR       NEJC       1985   SLO   Karibu Team                 2:11:39.0   3:48:11.2
5    91    KAVČIČ      JANEZ      1960   SLO   AD Železniki                2:15:46.8   3:54:13.7
6    179   PINTAR      BOŠTJAN    1974   SLO   /                           2:14:25.5   3:56:06.5
7    187   POTOTSCHNIK REINHOLD   1965   AUT   LG Suedkaernten             2:17:32.2   3:56:18.4
8    116   KRALJ       UROŠ       1976   SLO   Vitezi Dobrega Teka         2:19:34.3   4:02:24.1
9    152   MARKUŠ      KLEMEN     1989   SLO   KGT Papež                   2:13:00.3   4:03:04.7
10   269   ŽEPIČ       DAMJAN     1971   SLO   /                           2:17:38.7   4:03:15.6
11   201   ROBIČ       ANDREJ     1976   SLO   Šd Kranjska Gora            2:19:34.0   4:04:34.4
12   74    JANŠA       KLEMEN     1978   SLO   KGT Papež                   2:18:11.7   4:07:06.1
13   230   ŠTREMFELJ   UROŠ       1983   SLO   ŠD PEDAL-CERKNO             2:17:39.4   4:07:33.2
14   73    JANJATOVIČ  MIRKO      1971   SLO   KGT Papež                   2:13:33.3   4:10:36.0
15   204   SAVS        IVAN       1956   SLO   MASTERS FIT                 2:28:16.5   4:10:52.4
16   65    GRMŠEK      JURE       1981   SLO   KGT Papež                   2:25:07.8   4:11:21.8
17   214   SPORIŠ      MIRO       1959   SLO   etiketa žiri                2:24:03.8   4:14:23.9
18   104   KOSEC       MIHA       1981   SLO   Slovenska vojska            2:23:46.0   4:14:31.6
19   235   TAVČAR      BRANE      1958   SLO   LD Sorica                   2:24:32.0   4:15:15.7
20   62    GOLOB       NIKO       1975   SLO   /                           2:21:01.0   4:15:40.0
21   232   ŠTURM       VENCELJ    1964   SLO   AD Železniki                2:28:22.9   4:17:16.6
22   32    CENTRIH     MIRAN      1960   SLO   /                           2:31:27.2   4:19:56.0
23   212   SLEJKO      MARJAN     1969   SLO   /                           2:35:59.1   4:20:08.4
24   87    KADUNC      DAVID      1982   SLO   Tekaški forum               2:32:27.5   4:20:19.4
25   190   PREZELJ     SLAVKO     1956   SLO   Graparski Kerlci            2:31:07.1   4:20:24.5
26   169   OBLAK       JURE       1972   SLO   GRS Škofja Loka             2:27:33.1   4:20:32.6
27   30    BRUS        BOJAN      1975   SLO   Vitezi Dobrega Teka         2:19:51.0   4:21:00.8
28   272   ŽONTAR      ALEŠ       1982   SLO   ŠD Prežganje                2:20:00.8   4:24:15.8
29   102   KOREN       ZLATKO     1974   SLO   HRI                         2:24:49.1   4:24:35.7
30   172   OREHEK      STOJAN     1965   SLO   ŠD BAM.BI                   2:30:59.2   4:25:39.2
31   98    KODER       ERVIN      1981   SLO   ŠD PEDAL                    2:33:50.0   4:25:54.8
32   256   VIDIČ       UROŠ       1971   SLO   Idrija                      2:33:57.7   4:26:12.3
33   148   MARAŽ       KLAVDIJ    1962   SLO   FILIPIDES                   2:34:27.3   4:26:42.4
34   68    LEŠNIK      RENATO     1968   SLO   ŠD GAMS                     2:24:49.8   4:26:42.5
35   48    DROLE       SIMON      1965   SLO   PD PODBRDO                  2:31:07.4   4:26:54.2
36   88    KALAN       IGOR       1961   SLO   Šmarnogorska Naveza         2:33:39.2   4:27:18.0
37   86    JUSTIN ML   JANEZ      1982   SLO   /                           2:24:57.8   4:29:20.9
38   151   MARKUŠ      ROK        1989   SLO   KGT Papež                   2:13:15.6   4:29:33.3
39   110   KOVAČIČ     FLORIJAN   1955   SLO   Tminski migavci             2:35:12.6   4:30:42.1
40   115   KRALJ       DARKO      1964   SLO   SAŠALENDERO FANCLUB         2:31:09.2   4:31:15.8
41   103   KOS         LEON       1974   SLO   Graparski Kerlci            2:25:48.9   4:31:31.6
42   79    JELER       MILAN      1968   SLO   Trmasti                     2:42:24.9   4:31:40.7
43   274   ZEJAK       GOJKO      1959   SLO   /                           2:37:35.6   4:32:18.4
44   92    KAVČIČ      BLAŽ       1984   SLO   ŠD Elektro Primorska        2:29:16.0   4:33:55.9
45   186   POTOČNIK    JANEZ      1972   SLO   AGP PRO                     2:37:38.5   4:34:52.0
46   93    KAVČIČ      ALEŠ       1978   SLO   ŠD Poljane                  2:31:05.3   4:35:12.1
47   141   MACUH       PETER      1961   SLO   TK Šmarnogorska naveza      2:35:55.7   4:35:29.0
48   185   POLAK       ALJOŠA     1971   SLO   /                           2:37:44.4   4:36:14.3
49   252   VAVPETIČ    ANDREJ     1960   SLO   Mici je zakon               2:38:24.7   4:36:40.9
50   9     BAJŽELJ     BLAŽ       1967   SLO   Tržiške strele              2:37:38.5   4:36:46.3
51   213   SODJA       UROŠ       1983   SLO   /                           2:37:51.3   4:36:50.4
52   242   TROBEC      MARJAN     1969   SLO   Tekaški forum               2:38:47.8   4:37:10.9
53   149   MARCINA     ROBERT     1984   SLO   Shock bar Hojak d.o.o       2:24:43.3   4:37:28.7
54   260   VRBETIČ     ADRIJANO   1972   SLO   /                           2:49:31.9   4:37:46.2
55   244   UDOVIČ      JANEZ      1953   SLO   AGP PRO                     2:40:45.4   4:38:14.7
56   22    BORŠTNAR    JAKA       1980   SLO   LUĐAKA                      2:38:07.6   4:38:38.6
57   196   REMS        MARKO      1975   SLO   /                           2:35:18.4   4:38:58.4
58   233   ŠULIGOJ     IVAN       1961   SLO   SSK Ponikve                 2:34:28.2   4:39:08.7
59   175   PEPEVNIK    HINKO      1971   SLO   mojca šport                 2:42:10.1   4:40:26.3
60   174   PAŠKULIN    MARKO      1973   SLO   DLT Filipides               2:46:33.4   4:41:07.4
61   231   ŠTULC       UROŠ       1977   SLO   ŠD Elektro Primorska        2:28:58.6   4:43:45.8
62   170   OGRIN       MARKO      1967   SLO   ŠD POVŽ                     2:36:11.9   4:43:56.1
63   221   ŠIFRAR      PRIMOŽ     1975   SLO   /                           2:36:26.7   4:44:35.1
64   137   LOTRIČ      STANE      1966   SLO   ŠD Bela peč                 2:43:59.8   4:45:05.1
65   150   MARKOČ      TEODOR     1978   SLO   Vitezi Dobrega Teka         2:45:16.1   4:46:12.9
66   127   KUŠTRIN     DAVID      1976   SLO   Japka rdejče                2:49:02.9   4:46:49.6
67   227   ŠPORAR      PRIMOŽ     1971   SLO   /                           2:40:09.8   4:49:00.0
68   24    BOŽIČ       ALEN       1988   SLO   300 kosmatih                2:51:35.9   4:50:05.5
69   18    BERGELJ     RUDI       1969   SLO   ŠD Petrol                   2:38:42.9   4:50:17.6
70   177   PERVANJE    JOŽKO      1967   SLO   /                           2:41:02.0   4:50:57.9
71   167   NAGODE      MIRAN      1965   SLO   Logatec                     2:49:26.3   4:51:55.1
72   268   ZUPANEC     JANEZ      1961   SLO   Polet                       2:51:37.8   4:52:20.4
73   218   ŠEBENIK     MARJAN     1967   SLO   /                           2:39:02.4   4:52:36.4
74   273   MAVRI       SILVERSTER 1966   SLO   GRS Tolmin                  2:40:28.9   4:53:53.4
75   63    GORJANC     ANTON      1963   SLO   /                           2:54:15.4   4:53:56.6
76   51    ERLAH       JURIJ      1975   SLO   /                           2:56:42.8   4:54:14.0
77   278   URŠIČ       MAKSI      1969   SLO   /                           2:49:13.2   4:54:48.2
78   60    GODINA      ANDREJ     1967   SLO   ŠD Brinj Povir              2:50:09.9   4:54:59.8
79   199   REVEN       SEBASTJAN  1978   SLO   /                           2:43:02.8   4:55:30.0
80   284   MAJNIK      MATEJ      1970   SLO   /                           2:47:17.6   4:55:47.5
81   198   REŠEK       MATJAŽ     1970   SLO   /                           2:44:59.6   4:56:06.0
82   28    BREMEC      MATEJ      1982   SLO   /                           2:49:03.6   4:56:29.8
83   248   URŠIČ       ELJO       1958   SLO   DLT Filipides               2:54:38.7   4:58:28.3
84   164   MRZELJ      LUKA       1989   SLO   /                           2:34:59.7   5:00:55.4
85   23    BOŽIČ       ROBERT     1981   SLO   300 kosmatih                2:54:53.9   5:00:58.6
86   113   KRAGELJ     TOMAŽ      1977   SLO   TK Kobarid                  2:52:10.2   5:01:13.5
87   97    KNAVS       ANTON      1956   SLO   KLJUKA                      2:50:59.8   5:02:44.7
88   13    MOČNIK      ALEKSANDER 1965   SLO   Infrax Cerkno               2:50:03.5   5:02:48.9
89   173   OVEN        TOMAŽ      1970   SLO   KKK Bohinj                  2:46:12.8   5:05:23.0
90   50    ERLAH       PAVEL      1948   SLO   Tržiške strele              2:56:41.9   5:05:41.9
91   101   KONDIČ      BRANE      1969   SLO   /                           2:44:40.9   5:07:33.4
92   56    FRANKO      NIKO       1961   SLO   ŠD. MARMOR HOTAVLJE         2:58:44.2   5:10:18.0
93   161   BENEDIČIČ   ZDRAVKO    1962   SLO   /                           2:59:47.7   5:10:18.1
94   165   MUBI        PRIMOŽ     1975   SLO   KLJUKA                      2:57:17.0   5:11:22.5
95   243   TRONTELJ    BOGO       1965   SLO   TK Šmarnogorska naveza      2:50:03.3   5:11:32.0
96   100   KOGOJ       MILAN      1943   SLO   ŠD Šentviška Gora           2:55:50.8   5:12:05.6
97   236   TAVČAR      JAKA       1974   SLO   ŠD Sv. Lenart-Luša          2:58:36.5   5:13:22.4
98   17    BERGANT     MARKO      1980   SLO   ŠD Sv. Lenart-Luša          2:59:58.2   5:13:22.6
99   205   SEMENIČ     BORIS      1983   SLO   AS Ajdovščina               2:55:41.8   5:13:23.0
100  142   MAČEK       MARTIN     1972   SLO   /                           2:59:31.1   5:13:49.5
101  261   WAKOUNIG    BOJAN      1973   AUT   /                           2:51:43.1   5:14:10.9
102  134   GROHAR      GREGOR     1976   SLO   /                           3:01:30.7   5:15:39.6
103  72    JAKLIČ      ANDREJ     1965   SLO   ŠD Veter                    3:02:18.0   5:16:07.5
104  80    JELIĆ       KLEMEN     1988   SLO   Lubadarji                   2:55:52.1   5:16:27.3
105  6     ARNEŽ       MARKO      1959   SLO   /                           3:04:42.3   5:16:55.3
106  33    CROATTINI   LORENZO    1957   ITA   Gruppo Marciatori Udinesi   2:59:36.6   5:17:51.5
107  208   SITAR       DENIS      1978   SLO   ŠKD MEKINJE                 2:54:57.2   5:18:47.1
108  109   KOŠNIK      SAMO       1962   SLO   EXC. TOGETHER-GEOBI FOREVER 3:01:34.2   5:19:06.8
109  47    DOLENC      ALEŠ       1960   SLO   /                           3:08:01.6   5:19:30.8
110  263   ZAJC        PETER      1988   SLO   DTP Trebnje                 2:55:45.2   5:19:42.5
111  66    GROHAR      LUDVIK     1951   SLO   /                           3:12:38.5   5:20:31.5
112  210   SKRT        GORAZD     1972   SLO   DLT Filipides               3:04:56.6   5:20:43.6
113  147   MANFREDA    MARIJAN    1950   SLO   /                           3:08:13.5   5:20:51.7
114  166   NAGLIČ      DAMJAN     1971   SLO   /                           3:08:47.8   5:21:31.3
115  206   SENICA      TOMAŽ      1984   SLO   /                           2:37:46.2   5:21:57.8
116  282   IPAVEC      BOŠTJAN    1978   SLO   /                           3:02:50.9   5:22:11.7
117  159   MLAKAR      RAFAEL     1973   SLO   /                           2:52:06.2   5:22:15.9
118  35    ČADEŽ       MILAN      1966   SLO   ŠD sveti Urban              2:55:54.5   5:22:46.8
119  216   STARIHA     GORAZD     1963   SLO   ŠD PODNART                  3:06:21.5   5:23:00.4
120  146   MANFREDA    DAMJAN     1969   SLO   ŠD GAMS                     3:04:02.9   5:23:24.9
121  39    ČEŠNOVAR    MIHA       1972   SLO   /                           3:02:20.5   5:23:25.1
122  53    FERBEŽAR    BOŠTJAN    1967   SLO   /                           3:04:23.0   5:24:24.7
123  111   KRABONJA    SLAVKO     1969   SLO   Tržiške strele              3:01:59.6   5:24:32.4
124  117   KRAMAR      BOJAN      1964   SLO   KGT Papež                   3:10:23.2   5:26:24.8
125  107   KOŠČAK      SANDI      1963   SLO   /                           3:10:49.7   5:27:15.7
126  246   UHAN        JANKO      1968   SLO   ŠD Kranj 75                 3:05:09.4   5:28:08.3
127  46    DOBNIKAR    TOMAŽ      1967   SLO   kljuke-kališče              3:13:27.5   5:28:24.5
128  64    GRAH        BOŠTJAN    1978   SLO   Potica rejsing tim          3:02:29.1   5:28:55.5
129  276   ZORIČ       TINE       1974   SLO   /                           2:57:22.2   5:29:28.2
130  140   LUŽAR       JOŽE       1971   SLO   SV-157.LOGB                 2:45:12.6   5:30:22.0
131  122   KRISTAVČNIK TOMAŽ      1976   SLO   Vitezi Dobrega Teka         3:11:07.7   5:30:23.3
132  154   MEDERAL     ANDREJ     1968   SLO   TS Radenska                 3:03:08.2   5:30:31.6
133  162   MOČNIK      ANDREJ     1981   SLO   /                           3:01:16.4   5:30:55.3
134  4     ANDERLE     ANTON      1963   SLO   /                           3:07:29.4   5:31:12.2
135  25    BOŽNAR      TOMAŽ      1970   SLO   /                           3:01:15.4   5:31:14.9
136  254   VELKAVRH    MILAN      1974   SLO   Enduro klub                 2:56:17.8   5:31:21.2
137  158   MIR         ANDREJ     1964   SLO   KLJUKA                      3:09:55.9   5:32:12.5
138  10    BAUER       DARKO      1965   SLO   TRIM KLUB KRKA              3:16:36.2   5:32:52.9
139  126   KUSTEC      ŠTEFAN     1964   SLO   Tekaški forum               3:17:46.8   5:34:21.1
140  191   PRISLAN     BORUT      1956   SLO   KLJUKE                      3:18:05.5   5:34:39.6
141  3     ALTOBELLI   LUCA       1969   ITA   Gruppo Marciatori Udinesi   3:00:00.6   5:35:19.0
142  222   ŠIŠKOVIČ    FRANKO     1968   SLO   KRAŠKI TEKAČI SEŽANA        3:01:36.0   5:35:58.5
143  139   LUZNIK      VALTER     1964   SLO   T"min je moj raj            3:14:05.5   5:39:01.5
144  224   ŠORLI       PAVLO      1972   SLO   /                           3:14:26.0   5:42:18.9
145  200   RITLOP      MOJMIR     1963   SLO   Tekaški forum               2:58:20.6   5:44:10.4
146  160   MLEKUŽ      GORAZD     1957   SLO   DLT Filipides               3:07:21.4   5:45:19.4
147  114   KRAJNIK     PETER      1978   SLO   ŠD Sv. Lenart-Luša          3:16:03.4   5:45:24.8
148  237   TEDEŠKO     VALTER     1960   SLO   Škofije                     3:11:57.7   5:46:37.9
149  14    BENEDIK     MARIJAN    1970   SLO   /                           3:25:15.1   5:46:47.5
150  168   NANUT       KLEMEN     1951   SLO   Kanal                       3:18:32.4   5:47:30.1
151  21    BORDON      UMBERTO    1963   ITA   CAI CIM SAG Trieste         3:10:57.1   5:47:42.2
152  57    FRLAN       MITJA      1959   SLO   ŠD Poljane                  3:14:15.4   5:48:57.3
153  95    KISOVEC     JANEZ      1949   SLO   ŠD Poljane                  3:14:00.8   5:48:57.5
154  228   ŠTEFE       MIHA       1981   SLO   KLJUKA                      3:14:18.5   5:52:19.9
155  85    JEZERŠEK    BOŠTJAN    1970   SLO   ŠDMH                        3:20:52.3   5:53:04.0
156  20    BOGATAJ     BOJAN      1964   SLO   Tekaški forum               3:32:06.0   5:53:19.4
157  90    KAVČIČ      MIHAEL     1965   SLO   /                           3:14:20.1   5:54:16.1
158  240   TRATNIK     SREČKO     1966   SLO   /                           3:27:12.1   5:54:33.3
159  176   PERŠAK      BOŠTJAN    1969   SLO   Klub Maratonec Lenart       3:15:08.6   5:58:10.5
160  239   TÖRNAR      JOŽA       1961   SLO   Lubadarji                   3:11:29.4   5:58:31.8
161  211   SLAPNIČAR   PRIMOŽ     1976   SLO   AK PORTOVALD                3:24:39.1   5:58:41.6
162  81    JERMAN      JANEZ      1956   SLO   PD ČRNOMELJ                 3:24:38.4   5:58:41.9
163  112   KRAGELJ     IVAN       1950   SLO   Tminski migavci             3:13:10.2   5:58:56.2
164  41    ČUJEC       SERGEJ     1971   SLO   Tminski migavci             3:01:27.9   6:05:53.8
165  189   PREVC       MIHAEL     1957   SLO   /                           3:19:20.5   6:05:57.3
166  31    BUH         MILAN      1962   SLO   KLJUKA                      3:34:30.2   6:09:18.8
167  131   LAZAR       ALBERT     1937   SLO   DLT Filipides               3:26:57.6   6:09:47.7
168  55    FLORJANČIČ  JAN        1979   SLO   Tekaški forum               3:25:02.7   6:10:24.5
169  82    JERMAN      RIKO       1952   SLO   pustolovecrajd              3:15:19.3   6:10:27.4
170  75    JAPELJ      VENČESLAV  1952   SLO   PRIMORSKE NOVICE            3:29:42.4   6:10:29.8
170  197   REŠČIČ      IGOR       1952   SLO   ŠD 3 ŠPORT                  3:32:09.2   6:10:29.8
172  226   ŠPIK        JANEZ      1969   SLO   Š.D. Svti Urban             3:09:42.4   6:10:55.6
173  124   KUHAR       FRANCI     1966   SLO   KLJUKA                      3:28:24.7   6:11:39.8
174  223   ŠORLI       ANDREJ     1972   SLO   ŠD Zarja                    3:31:20.4   6:11:45.5
175  38    ČERMELJ     VIKTOR     1957   SLO   DLT Filipides               3:21:50.9   6:11:51.9
176  217   STERLE P.   TOMAŽ      1970   SLO   ANDI FIT                    3:05:26.4   6:12:04.6
177  99    KOFOL       PRIMOZ     1971   SLO   STRGAN POLŽ                 3:15:21.5   6:12:52.4
178  225   ŠPENDAL     JURIJ      1950   SLO   SKIKE                       3:31:27.3   6:13:21.5
179  145   MANFREDA    ALEŠ       1972   SLO   Tminski migavci             3:28:36.4   6:15:21.1
180  108   KOŠIR       JOŽE       1969   SLO   /                           3:12:56.9   6:15:36.6
181  245   UDOVIČ      MATEJ      1972   SLO   TRIM KLUB KRKA              3:35:29.8   6:17:47.8
182  275   POTOČNIK    VILI       1957   SLO   /                           3:36:07.4   6:17:49.8
183  37    ČEPLAK      MIŠO       1957   SLO   /                           3:52:50.5   6:17:58.2
184  129   LAPAJNE     MARKO      1961   SLO   /                           3:35:14.6   6:20:17.1
185  279   BREMEC      MATEJ      1988   SLO   /                           3:33:28.6   6:23:36.6
186  155   MEZGA       ZVONKO     1955   SLO   ŠD Elektro Maribor          3:46:18.9   6:24:13.9
187  193   RANT        VINKO      1955   SLO   P.D.ZA SELŠKO DOLINO        3:34:27.8   6:26:34.8
188  71    JAGODIČ     FREDY      1973   SLO   ŠKD Team dREAm              3:34:38.6   6:29:41.9
189  94    KEJŽAR      PETER      1940   SLO   /                           3:48:33.3   6:30:33.8
190  203   SAMEC       ALEŠ       1970   SLO   3k Šport                    3:58:46.2   6:30:44.2
191  36    ČENDAK      KLAVDIJO   1968   SLO   CPK MODRAS                  3:26:47.4   6:33:27.4
192  40    ČUFER       DAMIJAN    1967   SLO   TD Burja Vipava             3:47:25.9   6:33:40.6
193  130   LAPANJA     ANDREJ     1973   SLO   Graparski Kerlci            3:47:42.5   6:37:05.5
194  78    JELENC      IVO JANEZ  1948   SLO   TIVO d.o.o.                 3:28:09.1   6:37:19.5
195  178   PETROVČIČ   BOŠTJAN    1970   SLO   sam svoj mojster            3:34:41.2   6:38:30.3
196  249   UŠAJ        SIMON      1977   SLO   AS Ajdovščina               3:43:36.2   6:42:50.4
197  29    BRLJAK      ŽELJKO     1962   SLO   Tekaški forum               3:38:33.6   6:43:09.8
198  209   SIVEC       MARTIN     1968   SLO   ŠD Elektro Primorska        3:29:21.7   6:43:45.4
199  43    DAKSKOBLER  KLEMEN     1986   SLO   /                           3:35:31.7   6:46:39.8
200  266   ZIHEREL     ANTON      1947   SLO   Lubadarji                   3:57:12.6   6:48:48.0
201  138   LOTRIČ      LOJZE      1951   SLO   PD Železniki                4:01:21.7   6:48:56.8
202  264   ZAJC        BOŽIDAR    1959   SLO   DTP Trebnje                 3:38:07.3   6:49:06.0
203  265   ZAJC        TADEJ      1980   SLO   Tekaški forum               3:38:08.5   6:54:05.8
204  19    BISARO      RENATO     1969   ITA   Gruppo Marciatori Udinesi   3:58:22.7   7:00:59.7
205  207   SIRK        ERIH       1958   SLO   Prevalje                    3:17:58.2   7:10:14.5
206  281   ČORIN       MIRAN      1952   SLO   /                           3:57:25.7   7:13:06.6
207  234   TALER       POLDE      1943   SLO   Gorenjski Glas              3:56:58.6   7:20:48.4
208  118   KRASNIK     GORAZD     1955   SLO   Klub Maratonec Lenart       4:09:12.5   7:25:32.1
209  280   MLINAR      RADO       1952   SLO   /                           4:03:54.4   7:37:42.0
210  44    DAKSKOBLER  ROMAN      1963   SLO   PD PODBRDO                  4:15:29.5   7:38:06.3
211  247   URAN        BOJAN      1958   SLO   m2b.si                      4:18:09.4   7:42:16.1
212  26    BRANKOVIČ   MARKO      1981   SLO   ŠD Rožna dolina             4:17:49.2   7:44:47.8
213  283   AVSEC       FRANCI     1956   SLO   Tekaški forum               4:17:30.4   7:49:42.6
214  58    FURLAN      BORIS      1955   SLO   BEETHOVEN                   4:09:37.1   7:51:56.6
0    277   VALENTINČIČ IVAN       1952   SLO   /                           3:59:29.7   DNF
0    143   MAGAJNE     ZMAGO      1950   SLO   DLT Filipides                           DNF
0    1     ZUPANČIČ    MARJAN     1971   SLO   KGT Papež                   2:07:17.9   DNF
0    70    HVALA       VALTER     1968   SLO   ŠD Elektro Primorska        3:01:21.3   DNF
0    259   VODNIK      FILIP      1969   SLO   Gasi. reševalna služba KR               DNF
0    202   ROPRET      IVAN       1954   SLO   KLJUKE                                  DNF
0    89    KALAN       METOD      1952   SLO   P.D.ZA SELŠKO DOLINO                    DNF

Ženske absolutno
Uv. Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    332   MRAK        VALERIJA   1971   SLO   AD Posočje                  2:24:48.6   4:14:33.7
2    355   TUŠAR       MIHAELA    1966   SLO   ŠD NANOS PODNANOS           2:36:11.6   4:26:26.1
3    312   GASHI       EDITA      1976   SLO   AD Posočje                  2:44:38.7   4:35:35.9
4    324   LAPANJA     MARINKA    1965   SLO   /                           2:46:39.9   4:39:57.4
5    353   TROBEC      URŠA       1967   SLO   ŠD Setnik                   2:40:16.6   4:41:28.7
6    342   SLANC       KATJA      1978   SLO   LUĐAKA                      2:44:58.9   4:52:40.9
7    343   SLANC       SAŠA       1981   SLO   /                           2:58:20.6   4:59:18.8
8    328   LUŽAR       MAGDA      1973   SLO   DTP Trebnje                 2:52:43.2   5:02:28.7
9    337   ROGELJ      KATJA      1984   SLO   /                           2:54:56.6   5:02:48.7
10   315   JELOVČAN    TJAŠA      1987   SLO   /                           2:58:48.0   5:07:33.3
11   335   RAKUŠČEK    KATJA      1970   SLO   ŠD TABOR ŽIRI/NORICA d.o.o. 2:42:22.0   5:09:29.0
12   354   TRONTELJ    MARIJA     1969   SLO   TK Šmarnogorska naveza      2:58:46.6   5:11:32.0
13   311   FINŽGAR     NADJA      1951   SLO   Gorenjski Glas              3:03:13.8   5:18:18.1
14   347   ŠORLI       MARTA      1962   SLO   /                           3:02:37.9   5:18:32.1
15   305   BOLISTER    SHARON     1983   GBR   Eton Manor A.C.             2:55:34.1   5:18:42.2
16   341   SIMJANOV    NATAŠA     1978   SLO   /                           3:02:51.1   5:19:13.0
17   316   JENSTERLE   MARJETA    1967   SLO   Graparski Kerlci            3:06:03.9   5:20:55.8
18   319   KONEČNIK    KATARINA   1959   SLO   /                           3:03:12.0   5:23:29.0
19   345   STERLE P.   ANDREJA    1976   SLO   ANDI FIT                    2:56:25.5   5:25:06.6
20   303   BALANT      ZINKA      1968   SLO   Tekaški forum               3:09:58.0   5:27:32.0
21   318   KENDA       ANDREJA    1969   SLO   ŠD Senca Zali Log           3:10:37.8   5:28:07.7
22   313   GLEŠČIČ     VANJA      1976   SLO   ŠD Elektro Primorska        3:12:32.1   5:28:54.5
23   314   JELOVČAN    ANA        1966   SLO   /                           3:10:23.8   5:29:59.6
24   360   PUŠNIK      ZDENKA     1976   SLO   /                           3:14:44.6   5:30:52.4
25   330   MLAKAR      POLONA     1974   SLO   Tekaški forum               3:12:40.8   5:34:21.0
26   308   ČUFER       MILOJKA    1954   SLO   Graparski Kerlci            3:18:35.0   5:34:38.2
27   361   ARNEŽ       TEJA       1961   SLO   /                           3:20:52.7   5:38:01.0
28   336   ROGELJ      JOŽICA     1947   SLO   MARATHON NOVO MESTO         3:15:00.6   5:40:21.8
29   344   STARE       JANA       1966   SLO   BAM.Bi                      3:12:37.4   5:41:02.2
30   323   KUSTERLE    MATEJA     1974   SLO   /                           3:18:10.4   5:47:12.8
31   320   KOSMAČ      ANICA      1979   SLO   /                           3:13:43.5   5:47:41.0
32   350   TOMAZIN     DAŠA       1965   SLO   Tekaški forum               3:26:37.9   5:49:00.1
33   351   TÖRNAR      IRENA      1964   SLO   Lubadarji                   3:14:26.7   5:51:19.3
34   340   SELAK       FANI       1966   SLO   ŠD Senca                    3:16:16.2   5:52:26.1
35   358   VAVPETIČ    DARJA      1964   SLO   Mici je zakon               3:20:37.4   5:58:56.5
36   310   DORNIK      VALDA      1956   SLO   FILIPIDES                   3:14:34.9   6:00:05.7
37   352   TRČEK       VIDA       1965   SLO   /                           3:32:49.9   6:12:55.9
38   304   BOKAVŠEK    TATJANA    1972   SLO   /                           3:38:14.3   6:13:33.2
39   356   UMEK        POLONA     1971   SLO   AADS                        3:29:42.1   6:16:47.6
40   317   KALANJ      TANJA      1974   SLO   TK Kobarid                  3:31:22.9   6:17:49.4
41   331   MOSER       MARIJA     1956   SLO   /                           3:38:12.6   6:20:07.4
42   348   ŠULIN       NEŽKA      1975   SLO   Tminski migavci             3:31:20.3   6:20:53.7
43   309   DEBEVEC     URŠULA     1971   SLO   /                           3:46:56.7   6:25:06.6
44   301   BAJŽELJ     MOJCA      1964   SLO   Stražišče                   3:48:23.8   6:28:29.4
45   307   ČUFER       VALENTINA  1966   SLO   TD Burja Vipava             3:47:25.9   6:33:40.6
46   339   SEDLAR      DANIJELA   1954   SLO   /                           3:47:16.1   6:34:15.8
47   325   LEBAN       MARINA     1964   SLO   /                           3:52:40.5   6:37:38.3
48   338   RUTAR       BOGDANA    1974   SLO   Tminski migavci             3:47:06.4   6:45:41.4
49   302   BAJŽELJ     JANA       1969   SLO   Tržiške strele              3:55:00.1   6:54:47.7
50   349   TERAN       IRENA      1962   SLO   /                           4:00:33.3   7:12:52.9
51   321   KRIŽMAN M.  ALENKA     1973   SLO   /                           3:52:52.1   7:13:06.8
52   329   MAGAJNE     ALIJANA    1960   SLO   DLT Filipides               4:12:12.6   7:19:46.6
53   327   LIKOSAR     JANKA      1967   SLO   /                           4:08:41.7   7:23:43.0
54   357   URAN        MOJCA      1964   SLO   Tekaški forum               4:17:25.6   7:42:16.1

Moški po kategorijah
-Člani do 40 let
    Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    156   MIKLOŠA     MATJAŽ     1975   SLO   KGT Papež                   2:11:38.1   3:39:47.7
2    229   ŠTENDLER    MARTIN     1974   SLO   Graparski Kerlci            2:05:37.7   3:42:07.3
3    267   ALIČ        SIMON      1971   SLO   ŠČMMT                       2:11:33.8   3:42:26.6
4    125   KUHAR       NEJC       1985   SLO   Karibu Team                 2:11:39.0   3:48:11.2
5    179   PINTAR      BOŠTJAN    1974   SLO   /                           2:14:25.5   3:56:06.5
6    116   KRALJ       UROŠ       1976   SLO   Vitezi Dobrega Teka         2:19:34.3   4:02:24.1
7    152   MARKUŠ      KLEMEN     1989   SLO   KGT Papež                   2:13:00.3   4:03:04.7
8    269   ŽEPIČ       DAMJAN     1971   SLO   /                           2:17:38.7   4:03:15.6
9    201   ROBIČ       ANDREJ     1976   SLO   Šd Kranjska Gora            2:19:34.0   4:04:34.4
10   74    JANŠA       KLEMEN     1978   SLO   KGT Papež                   2:18:11.7   4:07:06.1
11   230   ŠTREMFELJ   UROŠ       1983   SLO   ŠD PEDAL-CERKNO             2:17:39.4   4:07:33.2
12   73    JANJATOVIČ  MIRKO      1971   SLO   KGT Papež                   2:13:33.3   4:10:36.0
13   65    GRMŠEK      JURE       1981   SLO   KGT Papež                   2:25:07.8   4:11:21.8
14   104   KOSEC       MIHA       1981   SLO   Slovenska vojska            2:23:46.0   4:14:31.6
15   62    GOLOB       NIKO       1975   SLO   /                           2:21:01.0   4:15:40.0
16   87    KADUNC      DAVID      1982   SLO   Tekaški forum               2:32:27.5   4:20:19.4
17   169   OBLAK       JURE       1972   SLO   GRS Škofja Loka             2:27:33.1   4:20:32.6
18   30    BRUS        BOJAN      1975   SLO   Vitezi Dobrega Teka         2:19:51.0   4:21:00.8
19   272   ŽONTAR      ALEŠ       1982   SLO   ŠD Prežganje                2:20:00.8   4:24:15.8
20   102   KOREN       ZLATKO     1974   SLO   HRI                         2:24:49.1   4:24:35.7
21   98    KODER       ERVIN      1981   SLO   ŠD PEDAL                    2:33:50.0   4:25:54.8
22   256   VIDIČ       UROŠ       1971   SLO   Idrija                      2:33:57.7   4:26:12.3
23   86    JUSTIN ML   JANEZ      1982   SLO   /                           2:24:57.8   4:29:20.9
24   151   MARKUŠ      ROK        1989   SLO   KGT Papež                   2:13:15.6   4:29:33.3
25   103   KOS         LEON       1974   SLO   Graparski Kerlci            2:25:48.9   4:31:31.6
26   92    KAVČIČ      BLAŽ       1984   SLO   ŠD Elektro Primorska        2:29:16.0   4:33:55.9
27   186   POTOČNIK    JANEZ      1972   SLO   AGP PRO                     2:37:38.5   4:34:52.0
28   93    KAVČIČ      ALEŠ       1978   SLO   ŠD Poljane                  2:31:05.3   4:35:12.1
29   185   POLAK       ALJOŠA     1971   SLO   /                           2:37:44.4   4:36:14.3
30   213   SODJA       UROŠ       1983   SLO   /                           2:37:51.3   4:36:50.4
31   149   MARCINA     ROBERT     1984   SLO   Shock bar Hojak d.o.o       2:24:43.3   4:37:28.7
32   260   VRBETIČ     ADRIJANO   1972   SLO   /                           2:49:31.9   4:37:46.2
33   22    BORŠTNAR    JAKA       1980   SLO   LUĐAKA                      2:38:07.6   4:38:38.6
34   196   REMS        MARKO      1975   SLO   /                           2:35:18.4   4:38:58.4
35   175   PEPEVNIK    HINKO      1971   SLO   mojca šport                 2:42:10.1   4:40:26.3
36   174   PAŠKULIN    MARKO      1973   SLO   DLT Filipides               2:46:33.4   4:41:07.4
37   231   ŠTULC       UROŠ       1977   SLO   ŠD Elektro Primorska        2:28:58.6   4:43:45.8
38   221   ŠIFRAR      PRIMOŽ     1975   SLO   /                           2:36:26.7   4:44:35.1
39   150   MARKOČ      TEODOR     1978   SLO   Vitezi Dobrega Teka         2:45:16.1   4:46:12.9
40   127   KUŠTRIN     DAVID      1976   SLO   Japka rdejče                2:49:02.9   4:46:49.6
41   227   ŠPORAR      PRIMOŽ     1971   SLO   /                           2:40:09.8   4:49:00.0
42   24    BOŽIČ       ALEN       1988   SLO   300 kosmatih                2:51:35.9   4:50:05.5
43   51    ERLAH       JURIJ      1975   SLO   /                           2:56:42.8   4:54:14.0
44   199   REVEN       SEBASTJAN  1978   SLO   /                           2:43:02.8   4:55:30.0
45   28    BREMEC      MATEJ      1982   SLO   /                           2:49:03.6   4:56:29.8
46   164   MRZELJ      LUKA       1989   SLO   /                           2:34:59.7   5:00:55.4
47   23    BOŽIČ       ROBERT     1981   SLO   300 kosmatih                2:54:53.9   5:00:58.6
48   113   KRAGELJ     TOMAŽ      1977   SLO   TK Kobarid                  2:52:10.2   5:01:13.5
49   165   MUBI        PRIMOŽ     1975   SLO   KLJUKA                      2:57:17.0   5:11:22.5
50   236   TAVČAR      JAKA       1974   SLO   ŠD Sv. Lenart-Luša          2:58:36.5   5:13:22.4
51   17    BERGANT     MARKO      1980   SLO   ŠD Sv. Lenart-Luša          2:59:58.2   5:13:22.6
52   205   SEMENIČ     BORIS      1983   SLO   AS Ajdovščina               2:55:41.8   5:13:23.0
53   142   MAČEK       MARTIN     1972   SLO   /                           2:59:31.1   5:13:49.5
54   261   WAKOUNIG    BOJAN      1973   AUT   /                           2:51:43.1   5:14:10.9
55   134   GROHAR      GREGOR     1976   SLO   /                           3:01:30.7   5:15:39.6
56   80    JELIĆ       KLEMEN     1988   SLO   Lubadarji                   2:55:52.1   5:16:27.3
57   208   SITAR       DENIS      1978   SLO   ŠKD MEKINJE                 2:54:57.2   5:18:47.1
58   263   ZAJC        PETER      1988   SLO   DTP Trebnje                 2:55:45.2   5:19:42.5
59   210   SKRT        GORAZD     1972   SLO   DLT Filipides               3:04:56.6   5:20:43.6
60   166   NAGLIČ      DAMJAN     1971   SLO   /                           3:08:47.8   5:21:31.3
61   206   SENICA      TOMAŽ      1984   SLO   /                           2:37:46.2   5:21:57.8
62   282   IPAVEC      BOŠTJAN    1978   SLO   /                           3:02:50.9   5:22:11.7
63   159   MLAKAR      RAFAEL     1973   SLO   /                           2:52:06.2   5:22:15.9
64   39    ČEŠNOVAR    MIHA       1972   SLO   /                           3:02:20.5   5:23:25.1
65   64    GRAH        BOŠTJAN    1978   SLO   Potica rejsing tim          3:02:29.1   5:28:55.5
66   276   ZORIČ       TINE       1974   SLO   /                           2:57:22.2   5:29:28.2
67   140   LUŽAR       JOŽE       1971   SLO   SV-157.LOGB                 2:45:12.6   5:30:22.0
68   122   KRISTAVČNIK TOMAŽ      1976   SLO   Vitezi Dobrega Teka         3:11:07.7   5:30:23.3
69   162   MOČNIK      ANDREJ     1981   SLO   /                           3:01:16.4   5:30:55.3
70   254   VELKAVRH    MILAN      1974   SLO   Enduro klub                 2:56:17.8   5:31:21.2
71   224   ŠORLI       PAVLO      1972   SLO   /                           3:14:26.0   5:42:18.9
72   114   KRAJNIK     PETER      1978   SLO   ŠD Sv. Lenart-Luša          3:16:03.4   5:45:24.8
73   228   ŠTEFE       MIHA       1981   SLO   KLJUKA                      3:14:18.5   5:52:19.9
74   211   SLAPNIČAR   PRIMOŽ     1976   SLO   AK PORTOVALD                3:24:39.1   5:58:41.6
75   41    ČUJEC       SERGEJ     1971   SLO   Tminski migavci             3:01:27.9   6:05:53.8
76   55    FLORJANČIČ  JAN        1979   SLO   Tekaški forum               3:25:02.7   6:10:24.5
77   223   ŠORLI       ANDREJ     1972   SLO   ŠD Zarja                    3:31:20.4   6:11:45.5
78   99    KOFOL       PRIMOZ     1971   SLO   STRGAN POLŽ                 3:15:21.5   6:12:52.4
79   145   MANFREDA    ALEŠ       1972   SLO   Tminski migavci             3:28:36.4   6:15:21.1
80   245   UDOVIČ      MATEJ      1972   SLO   TRIM KLUB KRKA              3:35:29.8   6:17:47.8
81   279   BREMEC      MATEJ      1988   SLO   /                           3:33:28.6   6:23:36.6
82   71    JAGODIČ     FREDY      1973   SLO   ŠKD Team dREAm              3:34:38.6   6:29:41.9
83   130   LAPANJA     ANDREJ     1973   SLO   Graparski Kerlci            3:47:42.5   6:37:05.5
84   249   UŠAJ        SIMON      1977   SLO   AS Ajdovščina               3:43:36.2   6:42:50.4
85   43    DAKSKOBLER  KLEMEN     1986   SLO   /                           3:35:31.7   6:46:39.8
86   265   ZAJC        TADEJ      1980   SLO   Tekaški forum               3:38:08.5   6:54:05.8
87   26    BRANKOVIČ   MARKO      1981   SLO   ŠD Rožna dolina             4:17:49.2   7:44:47.8
0    1     ZUPANČIČ    MARJAN     1971   SLO   KGT Papež                   2:07:17.9   DNF
-Starejši člani od 40 do 50 let
    Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    187   POTOTSCHNIK REINHOLD   1965   AUT   LG Suedkaernten             2:17:32.2   3:56:18.4
2    232   ŠTURM       VENCELJ    1964   SLO   AD Železniki                2:28:22.9   4:17:16.6
3    212   SLEJKO      MARJAN     1969   SLO   /                           2:35:59.1   4:20:08.4
4    172   OREHEK      STOJAN     1965   SLO   ŠD BAM.BI                   2:30:59.2   4:25:39.2
5    148   MARAŽ       KLAVDIJ    1962   SLO   FILIPIDES                   2:34:27.3   4:26:42.4
6    68    LEŠNIK      RENATO     1968   SLO   ŠD GAMS                     2:24:49.8   4:26:42.5
7    48    DROLE       SIMON      1965   SLO   PD PODBRDO                  2:31:07.4   4:26:54.2
8    88    KALAN       IGOR       1961   SLO   Šmarnogorska Naveza         2:33:39.2   4:27:18.0
9    115   KRALJ       DARKO      1964   SLO   SAŠALENDERO FANCLUB         2:31:09.2   4:31:15.8
10   79    JELER       MILAN      1968   SLO   Trmasti                     2:42:24.9   4:31:40.7
11   141   MACUH       PETER      1961   SLO   TK Šmarnogorska naveza      2:35:55.7   4:35:29.0
12   9     BAJŽELJ     BLAŽ       1967   SLO   Tržiške strele              2:37:38.5   4:36:46.3
13   242   TROBEC      MARJAN     1969   SLO   Tekaški forum               2:38:47.8   4:37:10.9
14   233   ŠULIGOJ     IVAN       1961   SLO   SSK Ponikve                 2:34:28.2   4:39:08.7
15   170   OGRIN       MARKO      1967   SLO   ŠD POVŽ                     2:36:11.9   4:43:56.1
16   137   LOTRIČ      STANE      1966   SLO   ŠD Bela peč                 2:43:59.8   4:45:05.1
17   18    BERGELJ     RUDI       1969   SLO   ŠD Petrol                   2:38:42.9   4:50:17.6
18   177   PERVANJE    JOŽKO      1967   SLO   /                           2:41:02.0   4:50:57.9
19   167   NAGODE      MIRAN      1965   SLO   Logatec                     2:49:26.3   4:51:55.1
20   268   ZUPANEC     JANEZ      1961   SLO   Polet                       2:51:37.8   4:52:20.4
21   218   ŠEBENIK     MARJAN     1967   SLO   /                           2:39:02.4   4:52:36.4
22   273   MAVRI       SILVERSTER 1966   SLO   GRS Tolmin                  2:40:28.9   4:53:53.4
23   63    GORJANC     ANTON      1963   SLO   /                           2:54:15.4   4:53:56.6
24   278   URŠIČ       MAKSI      1969   SLO   /                           2:49:13.2   4:54:48.2
25   60    GODINA      ANDREJ     1967   SLO   ŠD Brinj Povir              2:50:09.9   4:54:59.8
26   284   MAJNIK      MATEJ      1970   SLO   /                           2:47:17.6   4:55:47.5
27   198   REŠEK       MATJAŽ     1970   SLO   /                           2:44:59.6   4:56:06.0
28   13    MOČNIK      ALEKSANDER 1965   SLO   Infrax Cerkno               2:50:03.5   5:02:48.9
29   173   OVEN        TOMAŽ      1970   SLO   KKK Bohinj                  2:46:12.8   5:05:23.0
30   101   KONDIČ      BRANE      1969   SLO   /                           2:44:40.9   5:07:33.4
31   56    FRANKO      NIKO       1961   SLO   ŠD. MARMOR HOTAVLJE         2:58:44.2   5:10:18.0
32   161   BENEDIČIČ   ZDRAVKO    1962   SLO   /                           2:59:47.7   5:10:18.1
33   243   TRONTELJ    BOGO       1965   SLO   TK Šmarnogorska naveza      2:50:03.3   5:11:32.0
34   72    JAKLIČ      ANDREJ     1965   SLO   ŠD Veter                    3:02:18.0   5:16:07.5
35   109   KOŠNIK      SAMO       1962   SLO   EXC. TOGETHER-GEOBI FOREVER 3:01:34.2   5:19:06.8
36   35    ČADEŽ       MILAN      1966   SLO   ŠD sveti Urban              2:55:54.5   5:22:46.8
37   216   STARIHA     GORAZD     1963   SLO   ŠD PODNART                  3:06:21.5   5:23:00.4
38   146   MANFREDA    DAMJAN     1969   SLO   ŠD GAMS                     3:04:02.9   5:23:24.9
39   53    FERBEŽAR    BOŠTJAN    1967   SLO   /                           3:04:23.0   5:24:24.7
40   111   KRABONJA    SLAVKO     1969   SLO   Tržiške strele              3:01:59.6   5:24:32.4
41   117   KRAMAR      BOJAN      1964   SLO   KGT Papež                   3:10:23.2   5:26:24.8
42   107   KOŠČAK      SANDI      1963   SLO   /                           3:10:49.7   5:27:15.7
43   246   UHAN        JANKO      1968   SLO   ŠD Kranj 75                 3:05:09.4   5:28:08.3
44   46    DOBNIKAR    TOMAŽ      1967   SLO   kljuke-kališče              3:13:27.5   5:28:24.5
45   154   MEDERAL     ANDREJ     1968   SLO   TS Radenska                 3:03:08.2   5:30:31.6
46   4     ANDERLE     ANTON      1963   SLO   /                           3:07:29.4   5:31:12.2
47   25    BOŽNAR      TOMAŽ      1970   SLO   /                           3:01:15.4   5:31:14.9
48   158   MIR         ANDREJ     1964   SLO   KLJUKA                      3:09:55.9   5:32:12.5
49   10    BAUER       DARKO      1965   SLO   TRIM KLUB KRKA              3:16:36.2   5:32:52.9
50   126   KUSTEC      ŠTEFAN     1964   SLO   Tekaški forum               3:17:46.8   5:34:21.1
51   3     ALTOBELLI   LUCA       1969   ITA   Gruppo Marciatori Udinesi   3:00:00.6   5:35:19.0
52   222   ŠIŠKOVIČ    FRANKO     1968   SLO   KRAŠKI TEKAČI SEŽANA        3:01:36.0   5:35:58.5
53   139   LUZNIK      VALTER     1964   SLO   T"min je moj raj            3:14:05.5   5:39:01.5
54   200   RITLOP      MOJMIR     1963   SLO   Tekaški forum               2:58:20.6   5:44:10.4
55   14    BENEDIK     MARIJAN    1970   SLO   /                           3:25:15.1   5:46:47.5
56   21    BORDON      UMBERTO    1963   ITA   CAI CIM SAG Trieste         3:10:57.1   5:47:42.2
57   85    JEZERŠEK    BOŠTJAN    1970   SLO   ŠDMH                        3:20:52.3   5:53:04.0
58   20    BOGATAJ     BOJAN      1964   SLO   Tekaški forum               3:32:06.0   5:53:19.4
59   90    KAVČIČ      MIHAEL     1965   SLO   /                           3:14:20.1   5:54:16.1
60   240   TRATNIK     SREČKO     1966   SLO   /                           3:27:12.1   5:54:33.3
61   176   PERŠAK      BOŠTJAN    1969   SLO   Klub Maratonec Lenart       3:15:08.6   5:58:10.5
62   239   TÖRNAR      JOŽA       1961   SLO   Lubadarji                   3:11:29.4   5:58:31.8
63   31    BUH         MILAN      1962   SLO   KLJUKA                      3:34:30.2   6:09:18.8
64   226   ŠPIK        JANEZ      1969   SLO   Š.D. Svti Urban             3:09:42.4   6:10:55.6
65   124   KUHAR       FRANCI     1966   SLO   KLJUKA                      3:28:24.7   6:11:39.8
66   217   STERLE P.   TOMAŽ      1970   SLO   ANDI FIT                    3:05:26.4   6:12:04.6
67   108   KOŠIR       JOŽE       1969   SLO   /                           3:12:56.9   6:15:36.6
68   129   LAPAJNE     MARKO      1961   SLO   /                           3:35:14.6   6:20:17.1
69   203   SAMEC       ALEŠ       1970   SLO   3k Šport                    3:58:46.2   6:30:44.2
70   36    ČENDAK      KLAVDIJO   1968   SLO   CPK MODRAS                  3:26:47.4   6:33:27.4
71   40    ČUFER       DAMIJAN    1967   SLO   TD Burja Vipava             3:47:25.9   6:33:40.6
72   178   PETROVČIČ   BOŠTJAN    1970   SLO   sam svoj mojster            3:34:41.2   6:38:30.3
73   29    BRLJAK      ŽELJKO     1962   SLO   Tekaški forum               3:38:33.6   6:43:09.8
74   209   SIVEC       MARTIN     1968   SLO   ŠD Elektro Primorska        3:29:21.7   6:43:45.4
75   19    BISARO      RENATO     1969   ITA   Gruppo Marciatori Udinesi   3:58:22.7   7:00:59.7
76   44    DAKSKOBLER  ROMAN      1963   SLO   PD PODBRDO                  4:15:29.5   7:38:06.3
0    70    HVALA       VALTER     1968   SLO   ŠD Elektro Primorska        3:01:21.3   DNF
0    259   VODNIK      FILIP      1969   SLO   Gasil. reševalna služba KR              DNF
-Veterani nad 50 let
    Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    91    KAVČIČ      JANEZ      1960   SLO   AD Železniki                2:15:46.8   3:54:13.7
2    204   SAVS        IVAN       1956   SLO   MASTERS FIT                 2:28:16.5   4:10:52.4
3    214   SPORIŠ      MIRO       1959   SLO   etiketa žiri                2:24:03.8   4:14:23.9
4    235   TAVČAR      BRANE      1958   SLO   LD Sorica                   2:24:32.0   4:15:15.7
5    32    CENTRIH     MIRAN      1960   SLO   /                           2:31:27.2   4:19:56.0
6    190   PREZELJ     SLAVKO     1956   SLO   Graparski Kerlci            2:31:07.1   4:20:24.5
7    110   KOVAČIČ     FLORIJAN   1955   SLO   Tminski migavci             2:35:12.6   4:30:42.1
8    274   ZEJAK       GOJKO      1959   SLO   /                           2:37:35.6   4:32:18.4
9    252   VAVPETIČ    ANDREJ     1960   SLO   Mici je zakon               2:38:24.7   4:36:40.9
10   244   UDOVIČ      JANEZ      1953   SLO   AGP PRO                     2:40:45.4   4:38:14.7
11   248   URŠIČ       ELJO       1958   SLO   DLT Filipides               2:54:38.7   4:58:28.3
12   97    KNAVS       ANTON      1956   SLO   KLJUKA                      2:50:59.8   5:02:44.7
13   6     ARNEŽ       MARKO      1959   SLO   /                           3:04:42.3   5:16:55.3
14   33    CROATTINI   LORENZO    1957   ITA   Gruppo Marciatori Udinesi   2:59:36.6   5:17:51.5
15   47    DOLENC      ALEŠ       1960   SLO   /                           3:08:01.6   5:19:30.8
16   66    GROHAR      LUDVIK     1951   SLO   /                           3:12:38.5   5:20:31.5
17   191   PRISLAN     BORUT      1956   SLO   KLJUKE                      3:18:05.5   5:34:39.6
18   160   MLEKUŽ      GORAZD     1957   SLO   DLT Filipides               3:07:21.4   5:45:19.4
19   237   TEDEŠKO     VALTER     1960   SLO   Škofije                     3:11:57.7   5:46:37.9
20   168   NANUT       KLEMEN     1951   SLO   Kanal                       3:18:32.4   5:47:30.1
21   57    FRLAN       MITJA      1959   SLO   ŠD Poljane                  3:14:15.4   5:48:57.3
22   81    JERMAN      JANEZ      1956   SLO   PD ČRNOMELJ                 3:24:38.4   5:58:41.9
23   189   PREVC       MIHAEL     1957   SLO   /                           3:19:20.5   6:05:57.3
24   82    JERMAN      RIKO       1952   SLO   pustolovecrajd              3:15:19.3   6:10:27.4
25   197   REŠČIČ      IGOR       1952   SLO   ŠD 3 ŠPORT                  3:32:09.2   6:10:29.8
25   75    JAPELJ      VENČESLAV  1952   SLO   PRIMORSKE NOVICE            3:29:42.4   6:10:29.8
27   38    ČERMELJ     VIKTOR     1957   SLO   DLT Filipides               3:21:50.9   6:11:51.9
28   275   POTOČNIK    VILI       1957   SLO   /                           3:36:07.4   6:17:49.8
29   37    ČEPLAK      MIŠO       1957   SLO   /                           3:52:50.5   6:17:58.2
30   155   MEZGA       ZVONKO     1955   SLO   ŠD Elektro Maribor          3:46:18.9   6:24:13.9
31   193   RANT        VINKO      1955   SLO   P.D.ZA SELŠKO DOLINO        3:34:27.8   6:26:34.8
32   138   LOTRIČ      LOJZE      1951   SLO   PD Železniki                4:01:21.7   6:48:56.8
33   264   ZAJC        BOŽIDAR    1959   SLO   DTP Trebnje                 3:38:07.3   6:49:06.0
34   207   SIRK        ERIH       1958   SLO   Prevalje                    3:17:58.2   7:10:14.5
35   281   ČORIN       MIRAN      1952   SLO   /                           3:57:25.7   7:13:06.6
36   118   KRASNIK     GORAZD     1955   SLO   Klub Maratonec Lenart       4:09:12.5   7:25:32.1
37   280   MLINAR      RADO       1952   SLO   /                           4:03:54.4   7:37:42.0
38   247   URAN        BOJAN      1958   SLO   m2b.si                      4:18:09.4   7:42:16.1
39   283   AVSEC       FRANCI     1956   SLO   Tekaški forum               4:17:30.4   7:49:42.6
40   58    FURLAN      BORIS      1955   SLO   BEETHOVEN                   4:09:37.1   7:51:56.6
0    89    KALAN       METOD      1952   SLO   P.D.ZA SELŠKO DOLINO                    DNF
0    202   ROPRET      IVAN       1954   SLO   KLJUKE                                  DNF
0    277   VALENTINČIČ IVAN       1952   SLO   /                           3:59:29.7   DNF
-Veterani nad 60 let
    Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    50    ERLAH       PAVEL      1948   SLO   Tržiške strele              2:56:41.9   5:05:41.9
2    100   KOGOJ       MILAN      1943   SLO   ŠD Šentviška Gora           2:55:50.8   5:12:05.6
3    147   MANFREDA    MARIJAN    1950   SLO   /                           3:08:13.5   5:20:51.7
4    95    KISOVEC     JANEZ      1949   SLO   ŠD Poljane                  3:14:00.8   5:48:57.5
5    112   KRAGELJ     IVAN       1950   SLO   Tminski migavci             3:13:10.2   5:58:56.2
6    225   ŠPENDAL     JURIJ      1950   SLO   SKIKE                       3:31:27.3   6:13:21.5
7    78    JELENC      IVO JANEZ  1948   SLO   TIVO d.o.o.                 3:28:09.1   6:37:19.5
8    266   ZIHEREL     ANTON      1947   SLO   Lubadarji                   3:57:12.6   6:48:48.0
9    234   TALER       POLDE      1943   SLO   Gorenjski Glas              3:56:58.6   7:20:48.4
0    143   MAGAJNE     ZMAGO      1950   SLO   DLT Filipides                           DNF
-Starejši veterani nad 70 let
    Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    131   LAZAR       ALBERT     1937   SLO   DLT Filipides               3:26:57.6   6:09:47.7
2    94    KEJŽAR      PETER      1940   SLO   /                           3:48:33.3   6:30:33.8

Ženske po kategorijah
-Članice do 40 let
    Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    332   MRAK        VALERIJA   1971   SLO   AD Posočje                  2:24:48.6   4:14:33.7
2    312   GASHI       EDITA      1976   SLO   AD Posočje                  2:44:38.7   4:35:35.9
3    342   SLANC       KATJA      1978   SLO   LUĐAKA                      2:44:58.9   4:52:40.9
4    343   SLANC       SAŠA       1981   SLO   /                           2:58:20.6   4:59:18.8
5    328   LUŽAR       MAGDA      1973   SLO   DTP Trebnje                 2:52:43.2   5:02:28.7
6    337   ROGELJ      KATJA      1984   SLO   /                           2:54:56.6   5:02:48.7
7    315   JELOVČAN    TJAŠA      1987   SLO   /                           2:58:48.0   5:07:33.3
8    305   BOLISTER    SHARON     1983   GBR   Eton Manor A.C.             2:55:34.1   5:18:42.2
9    341   SIMJANOV    NATAŠA     1978   SLO   /                           3:02:51.1   5:19:13.0
10   345   STERLE P.   ANDREJA    1976   SLO   ANDI FIT                    2:56:25.5   5:25:06.6
11   313   GLEŠČIČ     VANJA      1976   SLO   ŠD Elektro Primorska        3:12:32.1   5:28:54.5
12   360   PUŠNIK      ZDENKA     1976   SLO   /                           3:14:44.6   5:30:52.4
13   330   MLAKAR      POLONA     1974   SLO   Tekaški forum               3:12:40.8   5:34:21.0
14   323   KUSTERLE    MATEJA     1974   SLO   /                           3:18:10.4   5:47:12.8
15   320   KOSMAČ      ANICA      1979   SLO   /                           3:13:43.5   5:47:41.0
16   304   BOKAVŠEK    TATJANA    1972   SLO   /                           3:38:14.3   6:13:33.2
17   356   UMEK        POLONA     1971   SLO   AADS                        3:29:42.1   6:16:47.6
18   317   KALANJ      TANJA      1974   SLO   TK Kobarid                  3:31:22.9   6:17:49.4
19   348   ŠULIN       NEŽKA      1975   SLO   Tminski migavci             3:31:20.3   6:20:53.7
20   309   DEBEVEC     URŠULA     1971   SLO   /                           3:46:56.7   6:25:06.6
21   338   RUTAR       BOGDANA    1974   SLO   Tminski migavci             3:47:06.4   6:45:41.4
22   321   KRIŽMAN M.  ALENKA     1973   SLO   /                           3:52:52.1   7:13:06.8
-Starejše članice od 40 do 50 let
    Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    355   TUŠAR       MIHAELA    1966   SLO   ŠD NANOS PODNANOS           2:36:11.6   4:26:26.1
2    324   LAPANJA     MARINKA    1965   SLO   /                           2:46:39.9   4:39:57.4
3    353   TROBEC      URŠA       1967   SLO   ŠD Setnik                   2:40:16.6   4:41:28.7
4    335   RAKUŠČEK    KATJA      1970   SLO   ŠD TABOR ŽIRI/NORICA d.o.o. 2:42:22.0   5:09:29.0
5    354   TRONTELJ    MARIJA     1969   SLO   TK Šmarnogorska naveza      2:58:46.6   5:11:32.0
6    347   ŠORLI       MARTA      1962   SLO   /                           3:02:37.9   5:18:32.1
7    316   JENSTERLE   MARJETA    1967   SLO   Graparski Kerlci            3:06:03.9   5:20:55.8
8    303   BALANT      ZINKA      1968   SLO   Tekaški forum               3:09:58.0   5:27:32.0
9    318   KENDA       ANDREJA    1969   SLO   ŠD Senca Zali Log           3:10:37.8   5:28:07.7
10   314   JELOVČAN    ANA        1966   SLO   /                           3:10:23.8   5:29:59.6
11   361   ARNEŽ       TEJA       1961   SLO   /                           3:20:52.7   5:38:01.0
12   344   STARE       JANA       1966   SLO   BAM.Bi                      3:12:37.4   5:41:02.2
13   350   TOMAZIN     DAŠA       1965   SLO   Tekaški forum               3:26:37.9   5:49:00.1
14   351   TÖRNAR      IRENA      1964   SLO   Lubadarji                   3:14:26.7   5:51:19.3
15   340   SELAK       FANI       1966   SLO   ŠD Senca                    3:16:16.2   5:52:26.1
16   358   VAVPETIČ    DARJA      1964   SLO   Mici je zakon               3:20:37.4   5:58:56.5
17   352   TRČEK       VIDA       1965   SLO   /                           3:32:49.9   6:12:55.9
18   301   BAJŽELJ     MOJCA      1964   SLO   Stražišče                   3:48:23.8   6:28:29.4
19   307   ČUFER       VALENTINA  1966   SLO   TD Burja Vipava             3:47:25.9   6:33:40.6
20   325   LEBAN       MARINA     1964   SLO   /                           3:52:40.5   6:37:38.3
21   302   BAJŽELJ     JANA       1969   SLO   Tržiške strele              3:55:00.1   6:54:47.7
22   349   TERAN       IRENA      1962   SLO   /                           4:00:33.3   7:12:52.9
23   327   LIKOSAR     JANKA      1967   SLO   /                           4:08:41.7   7:23:43.0
24   357   URAN        MOJCA      1964   SLO   Tekaški forum               4:17:25.6   7:42:16.1
-Veteranke nad 50 let
    Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    311   FINŽGAR     NADJA      1951   SLO   Gorenjski Glas              3:03:13.8   5:18:18.1
2    319   KONEČNIK    KATARINA   1959   SLO   /                           3:03:12.0   5:23:29.0
3    308   ČUFER       MILOJKA    1954   SLO   Graparski Kerlci            3:18:35.0   5:34:38.2
4    310   DORNIK      VALDA      1956   SLO   FILIPIDES                   3:14:34.9   6:00:05.7
5    331   MOSER       MARIJA     1956   SLO   /                           3:38:12.6   6:20:07.4
6    339   SEDLAR      DANIJELA   1954   SLO   /                           3:47:16.1   6:34:15.8
7    329   MAGAJNE     ALIJANA    1960   SLO   DLT Filipides               4:12:12.6   7:19:46.6
-Veteranke nad 60 let
    Št.št. Priimek     Ime       Letnik Država Klub/kraj/društvo           Vmesni čas  Čas
1    336   ROGELJ      JOŽICA     1947   SLO   MARATHON NOVO MESTO         3:15:00.6   5:40:21.8





Olimpijska kartica







novice




Dobitniki priznanj Slovenija teče 2012

Olimpijski komite Slovenije se zahvaljuje vsem udeležencem akcije Slovenija teče 2012 ter čestita prejemnikom priznanj.

Seznam dobitnikov priznanj






zadnji rezultati




9. Tek miru ob dnevu OZN
Slovenj Gradec , 21. 10. 2012

17. Tek po vinski cesti
Bušeča vas , 14. 10. 2012

15. Gorski tek na Nanos
Podnanos , 14. 10. 2012

5. Grajski tek
Otočec , 7. 10. 2012

34. Kraški mali maraton
Nabrežina (ITA) , 7. 10. 2012





Tekaški forum



 tekaški forum







© 2002 - 2013 :: OKS-ZSZ, Odbor športa za vse

 natisni to stran ...
 pošlji sporočilo ...