UVOD KOLEDAR REZULTATI FOTOGALERIJA UDELEŽBA
 natisni to stran ...
 pošlji sporočilo ...



SLO POKAL: 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 ARHIV: 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002




OLIMPIJSKA KARTICA SLOVENIJA KOLESARI RECEPT ZA ZDRAVO ŽIVLJENJE ODBOR ŠPORTA ZA VSE





REZULTATI ::
5. Moravski tek
- Moravske Toplice , 1. 5. 2010
(Pomurje teče in hodi 2012)
200 m - 2.8 km otroci, 5.8 km ženske, 11.6 km moški

Člani absolutno - 11,6 km
    Kat Priimek     Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    E  KODRIČ      JAKA       1960   STAVEŠINCI             475   21   41,36        40   40
2    D  ROŽIČ       BORIS      1963   BISTRICA OB DRAVI      387   23   42,03        40   35
3    E  LEHNER      BRANKO     1957   BENEDIKT               487   24   42,55        35   31
4    B  SOKLIČ      MATJAŽ     1986   TS RADENSKA            453   25   43,41        40   28
5    C  DRAKSLER    IVAN       1973   ZREČE                  400   26   44,07        40   26
6    D  KOLARIČ     FRANC      1964   TS RADENSKA            397   27   44,32        35   25
7    E  KUMEK       SLAVKO     1957   GORNJA RADGONA         489   28   45,45        31   24
8    D  KRALJ       STANISLAV  1970   MATICK                 446   29   47,01        31   23
9    C  GÖNTER      ENDRE      1974   AK PANVITA             366   30   47,11        35   22
10   E  ŠOSTERIČ    ALEKSANDER 1958   MARATONEC LENART       463   31   47,31        28   21
11   C  KRAVCAR     FRANCI     1975   DTP TREBNJE            445   33   47,50        31   20
12   D  HOHEGER     ROMAN      1970   TS RADENSKA            381   34   48,01        28   19
13   D  ŽOHAR       DEJAN      1970   TŠ ŽIVKO               493   35   48,36        26   18
14   E  JAKOPEC     MARIJAN    1958   TS RADENSKA            484   36   49,14        26   17
15   E  NIDORFER    MIRKO      1960   TS RADENSKA            465   37   49,19        25   16
16   B  KALAN       LUKA       1982   ŽABNICA                559   38   49,54        35   15
17   C  ŠPILAK      GORAN      1973   ODRANCI                434   39   50,01        28   14
18   E  BARIČ       ZDRAVKO    1960   TEKAŠKI FORUM          390   40   50,37        24   13
19   E  BUZETI      ŠTEFAN     1952   TS RADENSKA            481   41   51,14        23   12
20   D  LUKINOVIČ   JOŽEF      1965   MNZ - POLICIJA         438   42   52,07        25   11
21   C  WRESSNIG    JOHANNES   1976   LANQMANN + PARTNER     424   43   52,25        26   10
22   E  VEBER       KARLI      1956   ŠD ELEKTRO MARIBOR     333   44   52,39        22   9
23   B  FERČIČ      SREČKO     1984   MARKOVCI               586   45   53,22        31   8
24   D  RUTAR       ČRTOMIR    1970   MARIBOR                335   46   53,43        24   7
25   D  LAVRIHA     MIRKO      1968   DTP TREBNJE            447   47   54,10        23   6
26   D  ROŠKAR      STANKO     1969   TS RADENSKA            399   48   54,31        22   5
27   B  PEČNIK      SAŠO       1985   MIKLAVŽ                579   49   54,42        28   4
28   C  JURATOVEC   BORUT      1975   ŽABNICA                396   50   55,14        25   3
29   C  MOHAR       TOMAŽ      1977   MURSKA SOBOTA          584   51   55,47        24   2
30   B  KEBLER      GREGOR     1986   SPODNJI IVANJCI        488   52   56,14        26   1
31   D  PAPEŽ       MARIJAN    1961   MARIBOR                373   53   56,23        21   0
32   B  FERLIČ      DENIS      1984   PESNICA                490   54   56,25        25   0
33   E  ŠTINGLER    JOŽE       1956   ELEŠ                   359   55   56,35        21   0
34   D  ROJKO       MIRAN      1961   MURSKA SOBOTA          534   56   56,50        20   0
35   E  GUMILAR     OTO        1951   TK GRČA MEŽICA         356   57   57,37        20   0
36   D  ZEVNIK      ALEŠ       1970   OREHOVA VAS            383   58   58,17        19   0
37   A  PAPEŽ       PETER      1992   MARIBOR                374   59   1,09,10      40   0
38   D  ŠKRINJAR    IGOR       1969   MARIBOR                386   60   1,09,12      18   0
39   C  NOVAK       DANIJEL    1972   MNZ POLICIJA           415   0    ODSTOP        0   0
40   D  VOROŠ       MARJAN     1963   MORAVSKE TOPLICE       485   0    ODSTOP        0   0
41   D  LORBER      GORAZD     1966   ŠD SONCE SL. BISTRICA  454   0    ODSTOP        0   0

Članice absolutno - 5,8 km
    Kat Priimek     Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1    A  VRDJUKA     KATJA      1995   ŠD SLOPARCA            433   1    23,39        40   40
2    A  BEZEK       MARTINA    1982   MURSKO SREDIŠČE        435   2    24,40        35   35
3    A  FUJS        ŠPELA      1995   AK PANVITA             353   3    25,20        31   31
4    D  ŠIFTAR      JOŽICA     1953   TS RADENSKA            328   4    25,46        40   28
5    C  ŽOHAR       HIJACINTA  1970   TŠ ŽIVKO               492   5    26,38        40   26
6    C  ROŽIČ       TADEJA     1967   BISTRICA OB DRAVI      389   6    27,18        35   25
7    C  ŠOSTERIČ    JASNA      1966   MARATONEC LENART       462   7    27,19        31   24
8    C  LUNEŽNIK    VLASTA     1970   TS RADENSKA            436   8    27,22        28   23
9    B  GOMILŠAK    MARJETA    1971   JURŠINCI               456   9    27,23        40   22
10   B  KUHAR       TATJANA    1975   /                      443   10   27,27        35   21
11   C  JESENŠEK PAPEŽ BREDA   1961   MARIBOR                375   11   28,31        26   20
12   A  MIKLAVIČ    EVELINA    1981   MNZ POLICIJA           421   12   29,13        28   19
13   C  FORJAN      PAVLA      1969   BELTINCI               398   13   30,00        25   18
14   D  FLISAR HOLCMAN OLGA    1956   TS RADENSKA            330   14   30,07        35   17
15   A  SEVER       SIMONA     1982   TS RADENSKA            460   15   30,49        26   16
16   D  NIDORFER    STANKA     1960   TS RADESKA             413   16   31,50        31   15
17   B  TOTH        SIMONA     1978   MNZ POLICIJA           491   17   32,15        31   14
18   C  LORBER      MAGDA      1966   ŠD SONCE SL. BISTRICA  455   18   35,15        24   13
19   B  MAUČEC      VESNA      1977   TERME 3000 D.O.O.      334   19   35,40        28   12
20   D  BUZETI      KRISTINA   1955   TS RADENSKA            480   20   38,46        28   11
21   B  BIZJAK      SAŠA       1973   KAMNIK                 355   22   41,37        26   10
22   D  SIMONIČ     MAGDA      1953   ŽALEC                  360   32   47,39        26   9

Člani po kategorijah - 11,6 km
-A
    Priimek     Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   PAPEŽ       PETER      1992   MARIBOR                374   59   1,09,10      40   0
-B
    Priimek     Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   SOKLIČ      MATJAŽ     1986   TS RADENSKA            453   25   43,41        40   28
2   KALAN       LUKA       1982   ŽABNICA                559   38   49,54        35   15
3   FERČIČ      SREČKO     1984   MARKOVCI               586   45   53,22        31   8
4   PEČNIK      SAŠO       1985   MIKLAVŽ                579   49   54,42        28   4
5   KEBLER      GREGOR     1986   SPODNJI IVANJCI        488   52   56,14        26   1
6   FERLIČ      DENIS      1984   PESNICA                490   54   56,25        25   0
-C
    Priimek     Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   DRAKSLER    IVAN       1973   ZREČE                  400   26   44,07        40   26
2   GÖNTER      ENDRE      1974   AK PANVITA             366   30   47,11        35   22
3   KRAVCAR     FRANCI     1975   DTP TREBNJE            445   33   47,50        31   20
4   ŠPILAK      GORAN      1973   ODRANCI                434   39   50,01        28   14
5   WRESSNIG    JOHANNES   1976   LANQMANN + PARTNER     424   43   52,25        26   10
6   JURATOVEC   BORUT      1975   ŽABNICA                396   50   55,14        25   3
7   MOHAR       TOMAŽ      1977   MURSKA SOBOTA          584   51   55,47        24   2
8   NOVAK       DANIJEL    1972   MNZ POLICIJA           415   0    ODSTOP        0   0
-D
    Priimek     Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   ROŽIČ       BORIS      1963   BISTRICA OB DRAVI      387   23   42,03        40   35
2   KOLARIČ     FRANC      1964   TS RADENSKA            397   27   44,32        35   25
3   KRALJ       STANISLAV  1970   MATICK                 446   29   47,01        31   23
4   HOHEGER     ROMAN      1970   TS RADENSKA            381   34   48,01        28   19
5   ŽOHAR       DEJAN      1970   TŠ ŽIVKO               493   35   48,36        26   18
6   LUKINOVIČ   JOŽEF      1965   MNZ - POLICIJA         438   42   52,07        25   11
7   RUTAR       ČRTOMIR    1970   MARIBOR                335   46   53,43        24   7
8   LAVRIHA     MIRKO      1968   DTP TREBNJE            447   47   54,10        23   6
9   ROŠKAR      STANKO     1969   TS RADENSKA            399   48   54,31        22   5
10  PAPEŽ       MARIJAN    1961   MARIBOR                373   53   56,23        21   0
11  ROJKO       MIRAN      1961   MURSKA SOBOTA          534   56   56,50        20   0
12  ZEVNIK      ALEŠ       1970   OREHOVA VAS            383   58   58,17        19   0
13  ŠKRINJAR    IGOR       1969   MARIBOR                386   60   1,09,12      18   0
14  VOROŠ       MARJAN     1963   MORAVSKE TOPLICE       485   0    ODSTOP        0   0
15  LORBER      GORAZD     1966   ŠD SONCE SL. BISTRICA  454   0    ODSTOP        0   0
-E
    Priimek     Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   KODRIČ      JAKA       1960   STAVEŠINCI             475   21   41,36        40   40
2   LEHNER      BRANKO     1957   BENEDIKT               487   24   42,55        35   31
3   KUMEK       SLAVKO     1957   GORNJA RADGONA         489   28   45,45        31   24
4   ŠOSTERIČ    ALEKSANDER 1958   MARATONEC LENART       463   31   47,31        28   21
5   JAKOPEC     MARIJAN    1958   TS RADENSKA            484   36   49,14        26   17
6   NIDORFER    MIRKO      1960   TS RADENSKA            465   37   49,19        25   16
7   BARIČ       ZDRAVKO    1960   TEKAŠKI FORUM          390   40   50,37        24   13
8   BUZETI      ŠTEFAN     1952   TS RADENSKA            481   41   51,14        23   12
9   VEBER       KARLI      1956   ŠD ELEKTRO MARIBOR     333   44   52,39        22   9
10  ŠTINGLER    JOŽE       1956   ELEŠ                   359   55   56,35        21   0
11  GUMILAR     OTO        1951   TK GRČA MEŽICA         356   57   57,37        20   0

Članice po kategorijah - 5,8 km
-A
    Priimek     Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   VRDJUKA     KATJA      1995   ŠD SLOPARCA            433   1    23,39        40   40
2   BEZEK       MARTINA    1982   MURSKO SREDIŠČE        435   2    24,40        35   35
3   FUJS        ŠPELA      1995   AK PANVITA             353   3    25,20        31   31
4   MIKLAVIČ    EVELINA    1981   MNZ POLICIJA           421   12   29,13        28   19
5   SEVER       SIMONA     1982   TS RADENSKA            460   15   30,49        26   16
-B
    Priimek     Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   GOMILŠAK    MARJETA    1971   JURŠINCI               456   9    27,23        40   22
2   KUHAR       TATJANA    1975   /                      443   10   27,27        35   21
3   TOTH        SIMONA     1978   MNZ POLICIJA           491   17   32,15        31   14
4   MAUČEC      VESNA      1977   TERME 3000 D.O.O.      334   19   35,40        28   12
5   BIZJAK      SAŠA       1973   KAMNIK                 355   22   41,37        26   10
-C
    Priimek     Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   ŽOHAR       HIJACINTA  1970   TŠ ŽIVKO               492   5    26,38        40   26
2   ROŽIČ       TADEJA     1967   BISTRICA OB DRAVI      389   6    27,18        35   25
3   ŠOSTERIČ    JASNA      1966   MARATONEC LENART       462   7    27,19        31   24
4   LUNEŽNIK    VLASTA     1970   TS RADENSKA            436   8    27,22        28   23
5   JESENŠEK PAPEŽ BREDA   1961   MARIBOR                375   11   28,31        26   20
6   FORJAN      PAVLA      1969   BELTINCI               398   13   30,00        25   18
7   LORBER      MAGDA      1966   ŠD SONCE SL. BISTRICA  455   18   35,15        24   13
-D
    Priimek     Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   ŠIFTAR      JOŽICA     1953   TS RADENSKA            328   4    25,46        40   28
2   FLISAR HOLCMAN OLGA    1956   TS RADENSKA            330   14   30,07        35   17
3   NIDORFER    STANKA     1960   TS RADESKA             413   16   31,50        31   15
4   BUZETI      KRISTINA   1955   TS RADENSKA            480   20   38,46        28   11
5   SIMONIČ     MAGDA      1953   ŽALEC                  360   32   47,39        26   9

Dečki in deklice A - 200 m
-Dečki
    Priimek   Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   JANŽA     MAJ        2003   BELTINCI               363   2    36,82        40   40
2   UKMAR     PATRIK     2003   AK PANVITA             319   3    37,45        35   35
3   UTROŠA    ALJAŽ      2004   VRTEC GENTEROVCI       315   5    39,32        31   31
4   ZELKO     MIHA       2003   MAČKOVCI               337   6    39,80        28   28
-Deklice
    Priimek   Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   KOLMANIČ  ANJA       2003   AK PANVITA             395   1    36,13        40   40
2   FERENCEK  MIŠA       2003   MAČKOVCI               346   4    38,65        35   35
3   FERENCEK  MELANI     2003   MAČKOVCI               348   7    40,05        31   31
4   GRABAR    VALENTINA  2005   TEŠANOVCI              403   8    1,00,03      28   28

Dečki in deklice B - 600 m
-Dečki
    Priimek   Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   MILIČEVIČ MARKO      2002   OŠ MAČKOVCI            344   1    2,23,10      40   40
2   FRÜHVIRT  ALJAŽ      2002   AK PANVITA             471   3    2,27,25      35   35
3   FERENCEK  TIMOTEJ    2001   MAČKOVCI               351   6    2,33,75      31   31
-Deklice
    Priimek   Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   UTROŠA    LARISA     2002   DOŠ GENTEROVCI         318   2    2,25,13      40   40
2   JANŽA     ZALA       2001   BRATONCI               364   4    2,29,35      35   35
3   ŽIŽEK     JULIJA     2002   AK PANVITA             357   5    2,30,09      31   31

Dečki in deklice C - 1200 m
-Dečki
    Priimek   Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   CAR       NIKO       2000   AK PANVITA             369   2    5,13,48      40   40
-Deklice
    Priimek   Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   ŠADL      MAJA       1999   ŠD VANEČA              326   1    5,05,32      40   40
2   KOČAR     KAJA       1999   AK PANVITA             394   3    5,15,40      35   35
3   GABOR     IVA        1999   MURSKA SOBOTA          402   4    5,17,60      31   31
4   MAUČEC    SAŠA       2000   AK PANVITA             362   5    5,20,63      28   28
5   FIŠER     KATARINA   2000   AK PANVITA             361   6    5,24,65      26   26
6   KORC      ANA        1999   AK PANVITA             365   7    5,25,32      25   25
7   HOHEGER   LAURA      1999   TS RADENSKA            378   8    6,02,90      24   24
8   ZELKO     KATARINA   2000   PANVITA                340   9    6,11,70      23   23

Dečki in deklice D - 2800 m
-Dečki
    Priimek   Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   VODENIK   VITO       1998   G. RADGONA             341   4    11,28        40   31
2   FORJANIČ  ALEN       1998   AK PANVITA             321   9    13,46        35   28
-Deklice
    Priimek   Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   SEDONJA   SIMONA     1997   AK PANVITA             391   3    11,12        40   40
2   LOVENJAK  NUŠA       1998   AK PANVITA             345   6    11,56        35   31
3   OSOJNIK   DOROTEJA   1997   ŠD VANEČA              327   7    12,23        31   28
4   HARI      MATEJA     1997   AK PANVITA             310   8    12,56        28   26

Dečki in deklice E - 2800 m
-Dečki
    Priimek   Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   HARI      DANIIEL    1996   AK PANVITA             312   1    10,34        40   40
2   KOČAR     NATHAN     1996   AK PANVITA             392   2    10,40        35   35
-Deklice
    Priimek   Ime       Letnik  Klub/kraj/društvo     Št.št. Uvr. Čas   Točke-kat & kon
1   FUJS      ŠPELA      1995   AK PANVITA             352   5    11,36        40   35





Olimpijska kartica







novice




Dobitniki priznanj Slovenija teče 2012

Olimpijski komite Slovenije se zahvaljuje vsem udeležencem akcije Slovenija teče 2012 ter čestita prejemnikom priznanj.

Seznam dobitnikov priznanj






zadnji rezultati




9. Tek miru ob dnevu OZN
Slovenj Gradec , 21. 10. 2012

17. Tek po vinski cesti
Bušeča vas , 14. 10. 2012

15. Gorski tek na Nanos
Podnanos , 14. 10. 2012

5. Grajski tek
Otočec , 7. 10. 2012

34. Kraški mali maraton
Nabrežina (ITA) , 7. 10. 2012





Tekaški forum



 tekaški forum







© 2002 - 2013 :: OKS-ZSZ, Odbor športa za vse

 natisni to stran ...
 pošlji sporočilo ...