UVOD KOLEDAR REZULTATI FOTOGALERIJA UDELEŽBA
 natisni to stran ...
 pošlji sporočilo ...



SLO POKAL: 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 ARHIV: 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002




OLIMPIJSKA KARTICA SLOVENIJA KOLESARI RECEPT ZA ZDRAVO ŽIVLJENJE ODBOR ŠPORTA ZA VSE





REZULTATI ::
19. Gorski tek na Lisco
- Orehovo (Sevnica) , 1. 5. 2010
(pokal – »Teki Dolenjske 2012«)
500 m - 2 km otroci, 8,3 km odrasli

Člani, članice absolutno - 8,3 km
Uv. Št.št. Priimek     Ime       Letnik Spol Kraj/klub/društvo          Čas      Kat Točke-kat & kon
1    1     LENDARO     Robert     1970   M   AK Sevnica                 0:43:29   E        100   100
2    61    MANFREDA    Jožek      1987   M   Lovrenc/Pohorje            0:43:39   B        100   85
3    74    VENCELJ     Toni       1972   M   AK PORTOVALD Novo mesto    0:44:25   D        100   75
4    18    SAMIDE      Matej      1987   M   AK sevnica                 0:45:02   B         85   68
5    12    HABJAN      Toni       1978   M   Višnja Gora                0:46:05   C        100   61
6    9     LIPAJ       David      1986   M   AK PREŽEK                  0:47:48   B         75   56
7    86    SMODIČ      Aleš       1973   M   3K Sport                   0:48:16   D         85   51
8    58    TOMEC       Uroš       1987   M   KGT Papež                  0:48:23   B         68   47
9    34    VIDMAR      Bojan      1967   M   DTP Trebnje                0:48:34   E         85   43
10   64    ZUPET       Borut      1993   M   MARATHON Nm                0:48:39   A        100   40
11   42    VERSTOVŠEK  Stanko     1976   M   AK SEVNICA -MNZ            0:48:48   C         85   37
12   35    VIDMAR      Mitja      1991   M   DTP Trebnje                0:50:06   A         85   34
13   30    TOMŠE       Borut      1965   M   Gostilna Pension Les Čatež 0:50:35   F        100   32
14   89    ZEMLJAK     Jaka       1980   M   FITNES BIFIT               0:51:22   C         75   30
15   90    SPOLENAK    Gregor     1981   M   Ljubečna                   0:51:36   B         61   28
16   25    KIRM        Jože       1965   M   Tržič                      0:52:00   F         85   26
17   65    ČEBI Marjan Rosi       1966   M   ŠD Ravenska vas            0:52:01   E         75   24
18   87    ŠUŠTARŠIČ   Mateja     1973   Ž   AK Portovald               0:52:42   C        100   100
19   88    KLEMENC     Tone       1955   M   KGT Papež                  0:52:48   H        100   22
20   68    PUŠ         Sebastjan  1980   M   Novo mesto                 0:53:10   C         68   20
21   15    BEŠO        Čamil      1956   M   MARATHON Nm                0:53:12   G        100   19
22   10    BUČAR       Marko      1988   M   ŠD Kostanjevica            0:53:20   B         56   18
23   84    ŠPEC        Stanko     1966   M   /                          0:53:27   E         68   17
24   49    DRAKSLER    Viki       1959   M   Novi log                   0:53:36   G         85   16
25   72    KRAMER      Andrej     1966   M   DŠR GORENJE VELENJE        0:53:41   E         61   15
26   71    OVEN        Tomaž      1970   M   Ivančna Gorica             0:54:05   E         56   14
27   8     LUŽAR       Jože       1971   M   SV-157.LOGB-DTP TREBNJE    0:54:23   D         75   13
28   47    PLAHUTA     Jože       1966   M   107. LEBA SV               0:54:26   E         51   12
29   23    ZAJC        Peter      1988   M   DTP Trebnje                0:54:50   B         51   11
30   83    ŽUPAN       Jože       1959   M   AK PORTOVALD               0:56:05   G         75   10
31   26    ŽAGAR       Toni       1955   M   ŠD LONČAR Dolenja vas      0:56:10   H         85   9
32   7     LUŽAR       Magda      1973   Ž   DTP Trebnje                0:56:19   C         85   85
33   73    KOMAT       Marko      1966   M   DTP Trebnje                0:56:27   E         47   8
34   32    ZAVODNIK    David      1992   M   MARATHON Nm                0:56:29   A         75   7
35   48    ŽIGON       Boris      1949   M   DLT FILIPIDES Ajdovščina   0:56:46   I        100   6
36   77    MARTINČIČ   Andrej     1975   M   Dobova                     0:56:53   D         68   5
37   11    MIŠMAŠ      Brane      1975   M   Višnja Gora                0:56:58   D         61   4
38   50    DERGANC     Anton      1952   M   ŠD Revoz                   0:57:04   H         75   3
39   53    BALABANIČ   Damjan     1980   M   Fit klub NM                0:57:14   C         61   2
40   66    MARTIČ      Igor       1966   M   TŠD KOSTEL                 0:57:24   E         43   1
41   5     JARC        Rado       1955   M   DTP Trebnje                0:57:34   H         68   1
42   85    RESNIK      Bojan      1967   M   AK Sevnica                 0:57:48   E         40   1
43   57    ZUPANČIČ    Jure       1991   M   Gimn.Brežice               0:58:07   A         68   1
44   13    STAREŠINIĆ  Vlado      1948   M   AK "KATIM" Karlovac (HR)   0:58:30   I         85   1
45   45    TERŠEK      Miran      1963   M   Hrastnik                   0:58:41   F         75   1
46   62    POTOČAN     Primož     1994   M   Lovrenc na Poh.            0:59:00   A         61   1
47   51    PAVLIČ      Robert     1966   M   TKD Rova                   0:59:45   E         37   1
48   94    ŠKORC       Gregor     1980   M   Dobova                     0:59:55   C         56   1
49   79    KNAVS       Anton      1956   M   Kljuka                     0:59:59   G         68   1
50   60    MARTINČIČ   Tone       1953   M   MARATHON Nm                1:00:03   H         61   1
51   44    GRIČAR      Marta      1965   Ž   AK RADEČE                  1:00:11   D        100   75
52   16    STEFANCIOSA Tone       1961   M   Laško                      1:00:14   F         68   1
53   96    ŠKULJ       Natalija   1992   Ž   GRM Nm                     1:01:10   A        100   68
54   70    ZAMIDA      Boštjan    1975   M   MATICK                     1:01:33   D         56   1
55   80    LIPOVŠEK    Igor Žiga  1969   M   AO Celje                   1:01:54   E         34   1
56   78    VOK         Tomaž      1969   M   Petrovče                   1:02:03   E         32   1
57   67    RUPRET      Franc      1950   M   MARATHON Nm                1:02:04   I         75   1
58   59    BOJKOV      Bojan      1954   M   ŠD CALCIT Kamnik           1:02:28   H         56   1
59   95    IVANČIČ     Franc      1956   M   UNEC                       1:02:57   G         61   1
60   3     DOLJAK      Edvard     1952   M   MARATHON Nm                1:03:09   H         51   1
61   31    CIMPERMAN   Andrej     1954   M   Kočevje                    1:04:08   H         47   1
62   40    MIKLAVČIČ   Silvo      1955   M   TANGO IVANČNA GORICA       1:04:18   H         43   1
63   41    ŠIRCELJ     Jože       1974   M   TK Loka- Orehovo           1:04:27   D         51   1
64   81    ZALAR       Alojz      1957   M   Dol.vas                    1:04:35   G         56   1
65   37    NOVAK       Špela      1986   Ž   Uršna sela                 1:05:18   A         85   61
66   6     ŠTER        Matjaž     1971   M   AK Portovald               1:05:46   D         47   1
67   54    BALABANIČ   Pavle      1959   M   MARATHON Nm                1:07:29   G         51   1
68   20    KUHLANG     Stjepan    1954   M   Odpisani gamsi             1:07:41   H         40   1
69   17    NOVAK       Alojzij    1945   M   TŠD KOSTEL                 1:08:29   J        100   1
70   28    ILC         Janez      1971   M   ŠD LONČAR Dol. vas         1:08:44   D         43   1
71   46    LAZAR       Albert     1937   M   DLT FILIPIDES Deskle       1:08:54   K        100   1
72   27    DEJAK       Janez      1951   M   ŠD Lončar                  1:09:06   H         37   1
73   14    KUŽNIK      Martin     1950   M   MARATHON Nm                1:09:24   I         68   1
74   56    HASIČIČ     Anja       1992   Ž   AK FIT Brežice             1:09:40   A         75   56
75   38    BUNJEVAC    Peter      1952   M   MARATHON Nm                1:09:50   H         34   1
76   43    VILČNIK     Konrad     1962   M   AMD TAM                    1:11:23   F         61   1
77   2     ŠKRLJ       FRANC      1952   M   HITRE NOGE                 1:11:42   H         32   1
78   52    TEKSTOR     Božena     1952   Ž   MARATHON Nm                1:11:50   E        100   51
79   39    ROGELJ      Jožica     1947   Ž   MARATHON Nm                1:13:13   E         85   47
80   76    ŽITNIK      Janez      1949   M   MARATHON Nm                1:13:14   I         61   1
81   92    STOPAR      Maks       1943   M   Ljubljana                  1:13:24   J         85   1
82   22    KOVAČ       Anton      1960   M   DTP Trebnje                1:15:23   G         47   1
83   29    LEVSTIK     Ladislav   1951   M   ŠD LONČAR Dolenja vas      1:15:34   H         30   1
84   63    KOŠIR       Anton      1946   M   MARATHON Nm                1:15:46   I         56   1
85   36    NOVAK       Alenka     1957   Ž   MARATHON Nm                1:15:50   D         85   43
86   55    DOBRAVC     Majda      1960   Ž   MARATHON Nm                1:16:28   D         75   40
87   24    BAJC        Urška      1986   Ž   DTP Trebnje                1:16:41   A         68   37
88   93    HRUŠOVAR    Stanko     1965   M   Raka                       1:17:37   F         56   1
89   4     JARC        Antonija   1960   Ž   DTP Trebnje                1:18:01   D         68   34
90   21    KOVAČ       Fani       1963   Ž   DTP Trebnje                1:18:01   D         61   32
91   69    TURNŠEK     Franc      1945   M   Vojnik                     1:18:48   J         75   1
92   33    VIDMAR      Angelca    1970   Ž   Trebnje                    1:20:42   C         75   30
93   75    SCHWENNER   Vladimir   1954   M   MARATHON Nm                1:21:19   H         28   1
94   91    JAZBEC      Primož     1951   M   MARATHON Nm                1:23:11   H         26   1
95   82    ŽUPAN       Jožica     1966   Ž   TK Krško                   1:31:22   C         68   28
96   19    ERZIN       Miro       1955   M   Odpisani gamsi             1:36:16   H         24   1

Člani po kategorijah - 8,3 km
-A
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    ZUPET       Borut      1993   MARATHON Nm                 64    10   0:48:39        100   40
2    VIDMAR      Mitja      1991   DTP Trebnje                 35    12   0:50:06         85   34
3    ZAVODNIK    David      1992   MARATHON Nm                 32    34   0:56:29         75   7
4    ZUPANČIČ    Jure       1991   Gimn.Brežice                57    43   0:58:07         68   1
5    POTOČAN     Primož     1994   Lovrenc na Poh.             62    46   0:59:00         61   1
-B
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    MANFREDA    Jožek      1987   Lovrenc/Pohorje             61    2    0:43:39        100   85
2    SAMIDE      Matej      1987   AK sevnica                  18    4    0:45:02         85   68
3    LIPAJ       David      1986   AK PREŽEK                   9     6    0:47:48         75   56
4    TOMEC       Uroš       1987   KGT Papež                   58    8    0:48:23         68   47
5    SPOLENAK    Gregor     1981   Ljubečna                    90    15   0:51:36         61   28
6    BUČAR       Marko      1988   ŠD Kostanjevica             10    22   0:53:20         56   18
7    ZAJC        Peter      1988   DTP Trebnje                 23    29   0:54:50         51   11
-C
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    HABJAN      Toni       1978   Višnja Gora                 12    5    0:46:05        100   61
2    VERSTOVŠEK  Stanko     1976   AK SEVNICA -MNZ             42    11   0:48:48         85   37
3    ZEMLJAK     Jaka       1980   FITNES BIFIT                89    14   0:51:22         75   30
4    PUŠ         Sebastjan  1980   Novo mesto                  68    20   0:53:10         68   20
5    BALABANIČ   Damjan     1980   Fit klub NM                 53    39   0:57:14         61   2
6    ŠKORC      Gregor      1980   Dobova                      94    48   0:59:55         56   1
-D
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    VENCELJ     Toni       1972   AK PORTOVALD Novo mesto     74    3    0:44:25        100   75
2    SMODIČ      Aleš       1973   3K Sport                    86    7    0:48:16         85   51
3    LUŽAR       Jože       1971   SV-157.LOGB-DTP TREBNJE     8     27   0:54:23         75   13
4    MARTINČIČ   Andrej     1975   Dobova                      77    36   0:56:53         68   5
5    MIŠMAŠ      Brane      1975   Višnja Gora                 11    37   0:56:58         61   4
6    ZAMIDA      Boštjan    1975   MATICK                      70    54   1:01:33         56   1
7    ŠIRCELJ     Jože       1974   TK Loka- Orehovo            41    63   1:04:27         51   1
8    ŠTER        Matjaž     1971   AK Portovald                6     66   1:05:46         47   1
9    ILC         Janez      1971   ŠD LONČAR Dol. vas          28    70   1:08:44         43   1
-E
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    LENDARO     Robert     1970   AK Sevnica                  1     1    0:43:29        100   100
2    VIDMAR      Bojan      1967   DTP Trebnje                 34    9    0:48:34         85   43
3    ČEBI Marjan Rosi       1966   ŠD Ravenska vas             65    17   0:52:01         75   24
4    ŠPEC        Stanko     1966   /                           84    23   0:53:27         68   17
5    KRAMER      Andrej     1966   DŠR GORENJE VELENJE         72    25   0:53:41         61   15
6    OVEN        Tomaž      1970   Ivančna Gorica              71    26   0:54:05         56   14
7    PLAHUTA     Jože       1966   107. LEBA SV                47    28   0:54:26         51   12
8    KOMAT       Marko      1966   DTP Trebnje                 73    33   0:56:27         47   8
9    MARTIČ      Igor       1966   TŠD KOSTEL                  66    40   0:57:24         43   1
10   RESNIK      Bojan      1967   AK Sevnica                  85    42   0:57:48         40   1
11   PAVLIČ      Robert     1966   TKD Rova                    51    47   0:59:45         37   1
12   LIPOVŠEK    Igor Žiga  1969   AO Celje                    80    55   1:01:54         34   1
13   VOK         Tomaž      1969   Petrovče                    78    56   1:02:03         32   1
-F
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    TOMŠE       Borut      1965   Gostilna Pension Les Čatež  30    13   0:50:35        100   32
2    KIRM        Jože       1965   Tržič                       25    16   0:52:00         85   26
3    TERŠEK      Miran      1963   Hrastnik                    45    45   0:58:41         75   1
4    STEFANCIOSA Tone       1961   Laško                       16    52   1:00:14         68   1
5    VILČNIK     Konrad     1962   AMD TAM                     43    76   1:11:23         61   1
6    HRUŠOVAR    Stanko     1965   Raka                        93    88   1:17:37         56   1
-G
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    BEŠO        Čamil      1956   MARATHON Nm                 15    21   0:53:12        100   19
2    DRAKSLER    Viki       1959   Novi log                    49    24   0:53:36         85   16
3    ŽUPAN       Jože       1959   AK PORTOVALD                83    30   0:56:05         75   10
4    KNAVS       Anton      1956   Kljuka                      79    49   0:59:59         68   1
5    IVANČIČ     FRANC      1956   UNEC                        95    59   1:02:57         61   1
6    ZALAR       Alojz      1957   Dol.vas                     81    64   1:04:35         56   1
7    BALABANIČ   Pavle      1959   MARATHON Nm                 54    67   1:07:29         51   1
8    KOVAČ       Anton      1960   DTP Trebnje                 22    82   1:15:23         47   1
-H
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    KLEMENC     Tone       1955   KGT Papež                   88    19   0:52:48        100   22
2    ŽAGAR       Toni       1955   ŠD LONČAR Dolenja vas       26    31   0:56:10         85   9
3    DERGANC     Anton      1952   ŠD Revoz                    50    38   0:57:04         75   3
4    JARC        Rado       1955   DTP Trebnje                 5     41   0:57:34         68   1
5    MARTINČIČ   Tone       1953   MARATHON Nm                 60    50   1:00:03         61   1
6    BOJKOV      Bojan      1954   ŠD CALCIT Kamnik            59    58   1:02:28         56   1
7    DOLJAK      Edvard     1952   MARATHON Nm                 3     60   1:03:09         51   1
8    CIMPERMAN   Andrej     1954   Kočevje                     31    61   1:04:08         47   1
9    MIKLAVČIČ   Silvo      1955   TANGO IVANČNA GORICA        40    62   1:04:18         43   1
10   KUHLANG     Stjepan    1954   Odpisani gamsi              20    68   1:07:41         40   1
11   DEJAK       Janez      1951   ŠD Lončar                   27    72   1:09:06         37   1
12   BUNJEVAC    Peter      1952   MARATHON Nm                 38    75   1:09:50         34   1
13   ŠKRLJ       Franc      1952   HITRE NOGE                  2     77   1:11:42         32   1
14   LEVSTIK     Ladislav   1951   ŠD LONČAR Dolenja vas       29    83   1:15:34         30   1
15   SCHWENNER   Vladimir   1954   MARATHON Nm                 75    93   1:21:19         28   1
16   JAZBEC      Primož     1951   MARATHON Nm                 91    94   1:23:11         26   1
17   ERZIN       Miro       1955   Odpisani gamsi              19    96   1:36:16         24   1
-I
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    ŽIGON       Boris      1949   DLT FILIPIDES Ajdovščina    48    35   0:56:46        100   6
2    STAREŠINIĆ  Vlado      1948   AK "KATIM" Karlovac (HR)    13    44   0:58:30         85   1
3    RUPRET      Franc      1950   MARATHON Nm                 67    57   1:02:04         75   1
4    KUŽNIK      Martin     1950   MARATHON Nm                 14    73   1:09:24         68   1
5    ŽITNIK      Janez      1949   MARATHON Nm                 76    80   1:13:14         61   1
6    KOŠIR       Anton      1946   MARATHON Nm                 63    84   1:15:46         56   1
-J
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    NOVAK       Alojzij    1945   TŠD KOSTEL                  17    69   1:08:29        100   1
2    STOPAR      Maks       1943   Ljubljana                   92    81   1:13:24         85   1
3    TURNŠEK     Franc      1945   Vojnik                      69    91   1:18:48         75   1
-K
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    LAZAR       Albert     1937   DLT FILIPIDES Deskle        46    71   1:08:54        100   1

Članice po kategorijah - 8,3 km
-A
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    ŠKULJ       Natalija   1992   GRM Nm                      96    53   1:01:10        100   68
2    NOVAK       Špela      1986   Uršna sela                  37    65   1:05:18         85   61
3    HASIČIČ     Anja       1992   AK FIT Brežice              56    74   1:09:40         75   56
4    BAJC        Urška      1986   DTP Trebnje                 24    87   1:16:41         68   37
-C
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    ŠUŠTARŠIČ   Mateja     1973   AK Portovald                87    18   0:52:42        100   100
2    LUŽAR       Magda      1973   DTP Trebnje                 7     32   0:56:19         85   85
3    VIDMAR      Angelca    1970   Trebnje                     33    92   1:20:42         75   30
4    ŽUPAN       Jožica     1966   TK Krško                    82    95   1:31:22         68   28
-D
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    GRIČAR      Marta      1965   AK RADEČE                   44    51   1:00:11        100   75
2    NOVAK       Alenka     1957   MARATHON Nm                 36    85   1:15:50         85   43
3    DOBRAVC     Majda      1960   MARATHON Nm                 55    86   1:16:28         75   40
4    JARC        Antonija   1960   DTP Trebnje                 4     89   1:18:01         68   34
5    KOVAČ       Fani       1963   DTP Trebnje                 21    90   1:18:01         61   32
-E
     Priimek     Ime       Letnik  Kraj/klub/društvo          Št.št. Uvr. Čas      Točke-kat & kon
1    TEKSTOR     Božena     1952   MARATHON Nm                 52    78   1:11:50        100   51
2    ROGELJ      Jožica     1947   MARATHON Nm                 39    79   1:13:13         85   47

Slovenska Vojska in MNZ/Policija
     Priimek     Ime       Kraj/klub/društvo  Čas
1    VERSTOVŠEK  Stanko    MNZ Policija       00:48:48
2    LUŽAR       Jože      SV 157.LOGB        00:54:23
3    PLAHUTA     Jože      SV 107.LEBA        00:54:26
4    DOLJAK      Edvard    MNZ Policija       01:03.09
5    KOVAČ       Fani      MNZ Policija       01:18:01

Dečki, deklice  - 500 m
-Deklice
     Priimek       Ime       Letnik
1.   VRANDURMŠEVIČ Dea        2003
2.   RENKO         Manca      2004
3.   TOMŠE         Nika       2003
4.   LUŽAR         Iza        2004
5.   ŠPUR          Manca      2008
-Dečki
     Priimek       Ime       Letnik
1.   KOŠIČ         Andraž     2003
2.   NOVAK ŽIBERT  Noel       2003
3.   STARINA       Andraž     2003
4.   ŠVEGLER       Aljaž      2004
5.   BEZGOVŠEK     Jošt       2004
6.   ŽNIDARŠIČ     Žiga       2003
7.   ZAMIDA        Matevž     2005
8.   PRAH          Lan        2007

Dečki, deklice  - 1000 m
-Deklice
     Priimek       Ime       Letnik
1.   KRANJEC       Hana       1999
2.   KROŠELJ       Aleksandra 1999
3.   GOŠEK         Karin      2000
4.   NOVAK ŽIBERT  Natja      2000
5.   GALE ŠPAREMBLEK Aglaja   2002
6.   VIDMAR        Vanja      2002
7.   ZARŠEK        Klara      2000 - ODSTOP
-Dečki
     Priimek       Ime       Letnik
1.   KROŠELJ       Rok        2000
2.   RANTA         Nik        2000
3.   RENKO         Aljaž      2000
4.   PRAH          Tjaž       1999
5.   SLADIČ        Klemen     2001
6.   BRILIJ        Matic      2001
7.   VIDMAR        Nik        2001
8.   ŠETINC        Damir      2001

Dečki, deklice letnik 1995-1998 - 2000 m
-Deklice
     Priimek       Ime       Letnik
1.   KARLOVŠEK     Sara       1996
2.   PRAH          Nia        1998
-Dečki
     Priimek       Ime       Letnik
1.   LENDARO       Klemen     1995
2.   ŠKOBERNE      Martin     1997
3.   LUŽAR         Urh        1998
4.   REMAR         David      1998 - ODSTOP

Dečki letnik 1991 – 1994 - 2000 m
     Priimek       Ime       Letnik
1.   SAMIDE        Jan        1994

Pohodniki
     Priimek    Ime        Kraj/klub/društvo
1    OSTOJIČ    JELKA      Novo mesto
2    ŽIGON      Marjetka   Ajdovščina
3    HROVATIN   Mira       Vipava
4    MIKLAVČIČ  Branimir   Veliki Gaber
5    MIKLAVČIČ  Joži       Veliki Gaber
6    GROZNIK    Ljubica    Tango
7    DOBRAVC    Drago      Novo mesto
8    BIZILJ     Ivan       Lukovica
9    BIZILJ     Marija     Lukovica
10   PAVLIČ     Alenka     Radomlje
11   MEŽIČ      Martin     Krško
12   MARTINČIČ  Željka     Krško
13   ZUPET      Mateja     Marathon Nm
14   MARTIČ     Drago      TŠD Kostel
15   RUPRET     Rozalija   Kozje
16   KUKOVIČ    Higin      Petrovče
17   JANČAR     Andrej     Ljubljana
18   KOČAN      Vesna      Trebelno
19   KOČAN      Lara       Trebelno
20   KOTNIK     Marjan     Čilpah
21   MEJAK      Franc      Trebelno
22   BEVC       Lojze      Trebelno
23   STARIČ     Anton      Trebelno
24   STARIČ     Mirica     Trebelno
25   RESNAR     Irena      Celje





Olimpijska kartica







novice




Dobitniki priznanj Slovenija teče 2012

Olimpijski komite Slovenije se zahvaljuje vsem udeležencem akcije Slovenija teče 2012 ter čestita prejemnikom priznanj.

Seznam dobitnikov priznanj






zadnji rezultati




9. Tek miru ob dnevu OZN
Slovenj Gradec , 21. 10. 2012

17. Tek po vinski cesti
Bušeča vas , 14. 10. 2012

15. Gorski tek na Nanos
Podnanos , 14. 10. 2012

5. Grajski tek
Otočec , 7. 10. 2012

34. Kraški mali maraton
Nabrežina (ITA) , 7. 10. 2012





Tekaški forum



 tekaški forum







© 2002 - 2013 :: OKS-ZSZ, Odbor športa za vse

 natisni to stran ...
 pošlji sporočilo ...