UVOD KOLEDAR REZULTATI FOTOGALERIJA UDELEŽBA
 natisni to stran ...
 pošlji sporočilo ...



SLO POKAL: 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 ARHIV: 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002




OLIMPIJSKA KARTICA SLOVENIJA KOLESARI RECEPT ZA ZDRAVO ŽIVLJENJE ODBOR ŠPORTA ZA VSE





REZULTATI ::
Tek po ulicah Žalca
- Žalec , 19. 9. 2009
(Štajersko - Koroški pokal)
500 m, 2,3 km, 5,7 km

Člani po kategorijah - 5220 m
-A
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    POVŠIČ     MIHA        1991   AK SEVNICA                  34    0:17:10
2    DEŽELAK    NEJC        1993   I GIMNAZIJA V CELJU         65    0:17:19
3    ROPOTAR    DAVID       1992   ŠC CELJE AD KLADIVAR        64    0:18:35
4    ČRETNIK    ALEN        1991   AD KLADIVAR                 37    0:19:14
5    MORI       ROK         1990   ŠC ROGAŠKA SLATINA          73    0:24:56
6    VERDNIK    MIHA        1995   OŠ GRIŽE                    86    ODSTOP
-B
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    SAMIDE     MATEJ       1987   AK SEVNICA                  32    0:18:20
2    KOVAČIČ    ALEKSANDER  1988   TRBOVLJE                    39    0:20:23
3    FRECE      NEJC        1989   ZDRAVSTVENA FAKULTETA       56    0:22:16
4    MERKAČ     ALEŠ        1980   ŽALEC                       68    0:23:54
5    UPLAZNIK   MIHA        1981   ŽALEC                       50    0:23:58
-C
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    LENDARO    ROBERT      1970   AK SEVNICA                  29    0:17:04
2    TURNŠEK    JOŽE        1971   TEKAŠKA ŠOLA ŽIVKO          44    0:18:36
3    SREBOT     JANEZ       1975   ŠC ROGAŠKA SLATINA          77    0:19:01
4    ŽOHAR      DEJAN       1970   TEKAŠKI FORUM               17    0:20:20
5    BRINOVEC   MIHA        1971   BANHOF                      69    0:20:30
6    JAMNIKAR   MARKO       1972   /                           60    0:20:51
7    IVIČ       IGOR        1972   CELJE                       42    0:21:07
8    ŠTINJEK    MIRAN       1970   HRC PP PETROVČE             12    0:21:50
9    PUC        MIRAN       1971   RPD DOLGA POT, DRAVOGRAD    57    0:22:24
10   PERC       BOŠTJAN     1976   ŽALEC                       55    0:22:58
11   TOMC       PETER       1978   VRHNIKA                     40    0:26:20
-D
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    MORI       JOŽE        1964   PETZENMARATON KRALJ MATJAŽ  5     0:17:41
2    MLINAR     ALOJZ       1961   JAZBINA                     70    0:18:24
3    GRAHUT     ZDRAVKO     1963   AD KLADIVAR                 6     0:18:33
4    ROBIČ      ŠTEFAN      1963   ŠD TURBINA SELNICA          53    0:18:46
5    VREČAR     BRANKO      1966   SŠ TEHNIČNIH STROK ŠIŠKA LJ 11    0:19:31
6    VOK        TOMAŽ       1969   ŠD PETROVČE                 9     0:20:14
7    BARIČ      ZDRAVKO     1960   TEKAŠKI FORUM               74    0:20:43
8    ADLER      FREDI       1965   AK DOMŽALE                  51    0:20:50
9    KRAJNC     BRANKO      1960   VELENJE                     43    0:20:53
10   SADNIK     JOŽE        1969   AK ŽALEC                    31    0:21:18
11   LIPOVŠEK   IGOR        1969   PETROVČE                    59    0:22:10
12   CESTNIK    LEON        1961   TRBOVLJE TF                 25    0:23:30
13   TEŠIČ      ŽELJKO      1969   KLUB POLET                  8     0:24:36
14   KRUŠNIK    MATEJ       1968   GRIŽE                       83    0:24:38
15   SELINŠEK   MAKSIMILJAN 1962   ŠD ROGOZA                   24    ODSTOP
-E
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    MANFREDA   AVGUST      1959   TS RADENSKA LOVRENC         54    0:19:09
2    LEŠNIK     ŠTEFAN      1951   ŠD ZADVOR                   61    0:19:39
3    VANČEK     BRANKO      1955   ŠD SONCE LAPORJE            21    0:19:59
4    BEDRAČ     MILAN       1954   ŠD IZLAKE                   46    0:21:49
5    RUDOLF     ROMAN       1957   TS RADENSKA                 3     0:22:23
6    VOGRINC    MILAN       1957   ŽALEC                       28    0:22:43
7    MEŽA       STANE       1958   ŠD PREMOGOVNIK VELENJE      23    0:23:21
8    KOVAČIČ    BOJAN       1956   TRBOVLJE                    38    0:23:46
9    VESELIČ    ZLATKO      1955   PETROVČE                    41    0:32:14
-F
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    GRACEJ     ROMAN       1946   PLETENKA                    52    0:21:53
2    BUČ        VIKTOR      1949   SK SMUK MISLINJA            36    0:23:26
3    POK        OTO         1947   SLOVENJ GRADEC              80    0:24:25
4    POTOČNIK   ALJOZ       1948   RAVNE NA KOR                48    0:25:03
5    KODRIN     EDI         1947   TK VELENJE                  75    0:25:41
6    FAJFAR     FRANC       1942   ŠD IZLAKE                   67    0:26:11
7    TURNŠEK    FRANCI      1945   ŠRK CELJE RADOST ŠENTJUR    33    0:27:57
-G
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    SATLER     VENO        1938   AK ŽALEC                    13    0:26:44
2    KUKOVIČ    HIGIN       1938   DPM CELJE                   66    0:28:19
3    DOLENC     POLDE       1931   TS RADENSKA                 2     0:33:36
4    LAMPE      UROŠ        1937   TRIATLON KLUB LJUBLJANA     62    0:34:19

Članice po kategorijah - 5220 m
-A
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    KARLOVŠEK  SARA        1996   AK SEVNICA                  35    0:20:15
2    STROPNIK   ANA         1988   AD KLADIVAR                 45    0:21:36
3    MATKO      EVA         1985   POLET LJUBNO OB SAVINJI     15    0:23:33
4    LANGERHOLC AGNES       1997   OŠ PREBOLD                  79    0:25:04
5    KOTNIK     POLONA      1997   OŠ PREBOLD                  78    0:25:05
-B
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    LENDARO    VANJA       1972   AK SEVNICA                  30    0:24:47
2    ŠKODNIK    MARIJA      1978   RADLJE OB DRAVI             14    0:24:57
3    ŽOHAR      HIJACINTA   1970   TEKAŠKI FORUM               18    0:25:00
4    ŠTINJEK    GOGA        1970   PETROVČE                    85    0:26:12
5    KURMAN     LEA         1974   PETROVČE                    47    0:26:54
6    KVEDER     MARJETA     1971   RADOMLJE                    72    0:27:10
7    VUKOVIČ    BARBARA     1976   ŠKOFJA VAS                  58    0:29:24
8    OSTROŽNIK  SIMONA      1972   ŽALEC TC GORENJE            26    0:29:27
9    KRUŠNIK    SAŠA        1974   GRIŽE                       82    0:31:32
10   JERMAN     ŠPELA       1971   ŠD SONCE                    81    ODSTOP
-C
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    IVANČIČ    BERNARDA    1960   MNZ POLICIJA AK ORMOŽ       16    0:21:39
2    BOŽIČ      MARINA      1968   ŠD SONCE                    19    0:26:54
3    SLIVNIK    IRENA       1969   ŠOŠTANJ                     27    0:27:14
4    KOMAR      BREDA       1964   JAZBINA                     71    0:29:06
-D
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    PODKRAJŠEK FANI        1956   ŠD IZLAKE                   84    0:24:52
2    PUDGAR     ERNA        1955   ŠD PERSPEKTIVA MEŽICA       4     0:25:45
3    RANČIGAJ   MARIJA      1958   GOMILSKO                    76    0:28:00
4    VANČEK     MARINKA     1959   ŠD SONCE LAPORJE            20    0:28:11
-E
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    LAMPE      ROŽICA      1941   TRIATLON KLUB LJUBLJ.       63    0:34:11
-F
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    BRATUŠA    LOJZKA      1939   TS RADENSKA                 1     0:26:18
2    LUŽNIK     KAZIMIRA    1934   AK SLOVENJ GRADEC           49    0:32:54

Državno prvenstvo v uličnem teku za OŠ in SŠ - 1060 m
Dečki
-UČENCI L. 99
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    HOČEVAR    JAKOB       1999   OŠ PRIMOŽA TRUBARJA         3     0:03:17
2    DOBROVOLJC ŽAN         1999   OŠ DR.IVANA KOR. BOROVNICA  15    0:03:32
3    HREN       TINE        1999   OŠ PIRNIČE                  20    0:03:34
4    KOLŠEK     MATJAŽ      1999   OŠ BRATOV LETONJA ŠMARTNO   9     0:03:35
5    ROZMAN     TIMOTEJ     1999   OŠ PIRNIČE                  21    0:03:36
6    KROŠELJ    ROK         1999   OŠ BLANCA                   5     0:03:43
7    POŽUN      MIRAN       1999   OŠ BLANCA                   6     0:03:47
8    DOBROVOLJC MATIC       1999   OŠ DR.IVANA KOR. BOROVNICA  34    0:03:48
9    GOLEŽ      ENEJ        1999   OŠ OB DRAVINJI SL.KONJICE   33    0:03:49
10   GORIŠEK    NEJC        1999   OŠ BLANCA                   10    0:03:53
11   MIŠKEC     MATEVŽ      1999   OŠ LOUIS ADAMIČ ŠMARJE SAP  1     0:04:05
12   TURŠIČ     TIM         1999   OŠ DR.IVANA KOR. BOROVNICA  19    0:04:08
13   PLIBERŠEK  LUKA        1999   OŠ OB DRAVINJI SL.KONJICE   32    0:04:10
14   GRČAR      DEJAN       1999   OŠ PRIMOŽA TRUBARJA         4     0:04:11
15   KOHNE      BLAŽ        1999   OŠ DR.IVANA KOR. BOROVNICA  17    0:04:14
16   KOSTREVEC  KLEMEN      1999   OŠ DOBROVA                  24    0:04:15
17   PEVC       URBAN       1999   OŠ DR.IVANA KOR. BOROVNICA  16    0:04:23
18   KOHNE      MATEVŽ      1999   OŠ DR.IVANA KOR. BOROVNICA  18    0:04:27
19   TURK       FILIP       1999   I. OŠ ŽALEC                 13    0:04:28
20   JANKOVIČ   LUKA        1999   OŠ DOBROVA                  30    0:04:35
21   OGRIN      ALJAŽ       1999   OŠ DOBROVA                  23    0:04:36
22   KASTELIC   JAN         1999   OŠ DOBROVA                  26    0:04:36
23   POŠTUVAN   TIM         1999   OŠ DOBROVA                  22    0:04:37
24   KOPRIVC    LAN         1999   I. OŠ ŽALEC                 12    0:04:39
25   ROZMAN     DAVID       1999   OŠ DOBROVA                  28    0:04:42
26   SKOPEC     GREGA       1999   OŠ DOBROVA                  27    0:04:43
27   KORENČAN   LUKA        1999   OŠ DOBROVA                  25    0:04:44
28   COKAN      TADEJ       1999   OŠ PETROVČE                 7     0:04:45
29   SETNIČAR   JAN         1999   OŠ DOBROVA                  31    0:04:58
30   ROŽANC     BOŠTJAN     1999   OŠ PETROVČE                 8     NN
31   GRŽE       JAKA        1999   OŠ MIROSLAVA VILHARJA PO    2     NN
32   TAVČAR     LEONARDO    1999   I. OŠ ŽALEC                 11    NN
33   ZELJKOVIČ  ALEKSANDER  1999   I. OŠ ŽALEC                 14    NN
34   KRJNOVIČ   NIKOLA      1999   OŠ DOBROVA                  29    NN
35   MARTINŠEK  NIK         1999   OŠ OB DRAVINJI SL.KONJICE   34    NN
-UČENCI L. 98
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    KOVAČ      ENEJ        1998   OŠ BOVEC                    92    0:03:19
2    BRUMEC     ŽIGA        1998   OŠ OB DRAVINJI SL.KONJICE   89    0:03:22
3    SAVŠEK     GAL         1998   OŠ BRINJE GROSUPLJE         52    0:03:29
4    KOZAMERNIK BLAŽ        1998   OŠ DOBROVA                  84    0:03:39
5    ČERNEC     DAMIR       1998   OŠ OB DRAVINJI SL.KONJICE   88    0:03:46
6    RUS        MIHA        1998   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         94    0:03:50
7    GRUNFELD   JAKA        1998   OŠ IG                       57    0:03:51
8    ČUVAN      ANDRAŽ      1998   I.OŠ ŽALEC                  96    0:03:58
9    DIJAK      PETER       1998   OŠ GORJE                    95    0:04:03
10   BUH        ALEKSANDER  1998   OŠ DOBROVA                  79    0:04:04
11   STIPLOVŠEK ŽAN         1998   I.OŠ ŽALEC                  70    0:04:06
12   NOVAK      ŽAN         1998   I. OŠ ŽALEC                 69    0:04:12
13   VASL       SCOTT       1998   I. OŠ ŽALEC                 71    0:04:12
14   BUKŠEK     TILEN       1998   OŠ ŠEMPETER                 55    0:04:13
15   URANJEK    JAKA        1998   I. OŠ ŽALEC                 66    0:04:16
16   KOROŠEC    LOVRO       1998   I.OŠ ŽALEC                  65    0:04:17
17   CILENŠEK   MIHA        1998   OŠ ŽALEC                    97    0:04:18
18   ŠTOPFER    DAVID       1998   I. OŠ ŽALEC                 64    0:04:18
19   RAJLIČ     DENIS       1998   OŠ PETROVČE                 59    0:04:19
20   GLAVIČ     JERNEJ      1998   OŠ DOBROVA                  87    0:04:20
21   HROVAT     MATEJ       1998   OŠ DOBROVA                  78    0:04:29
22   ŽEROVNIK   URBAN       1998   OŠ DOBROVA                  80    0:04:30
23   PETROVČIČ  TOMAŽ       1998   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         74    0:04:31
24   KOCJAN     GAŠPER      1998   OŠ DOBROVA                  75    0:04:32
25   GAŠPERIN   ŽIGA        1998   OŠ DOBROVA                  77    0:04:38
26   OMLADIČ    DOMEN       1998   I.OŠ ŽALEC                  68    0:04:46
27   HOČEVAR PEGAN ŽAN      1998   OŠ PETROVČE                 62    0:04:47
28   MUHIČ      TIMOTEJ     1998   OŠ DOBROVA                  83    0:04:49
29   TEPIČ      DAVID       1998   I.OŠ ŽALEC                  67    0:05:18
30   OVEN       JAKA        1998   OŠ DOBROVA                  82    0:05:25
31   BABIČ      NEJC        1998   OŠ ŠEMPETER                 53    NN
32   ERZETIČ    ROBI        1998   OŠ BOVEC                    93    NN
33   KONDIČ     NIKOLA      1998   OŠ PETROVČE                 61    NN
34   VRHOVEC    JAKA        1998   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         73    NN
35   ŠTOJS      TIMOTEJ     1998   OŠ ŠEMPETER                 54    NN
36   DUŠČAK     NEJC        1998   OŠ PRIMOŽA TRUBARJA         56    NN
37   GOLAVŠEK   PRIMOŽ      1998   OŠ PETROVČE                 58    NN
38   DOLŽAN     MATIJA      1998   OŠ PETROVČE                 60    NN
39   TOPIČ      NEJC        1998   OŠ POD GORO SL.KONJICE      63    NN
40   KERLE      DENIS       1998   I. OŠ ŽALEC                 72    NN
41   JERMAN     ŽIGA        1998   OŠ DOBROVA                  76    NN
42   ŠUŠTERŠIČ  TILEN       1998   OŠ DOBROVA                  81    NN
43   JURČEK     ŽIGA        1998   OŠ DOBROVA                  85    NN
44   GRDADOLNIK GREGOR      1998   OŠ DOBROVA                  86    NN
45   KREGAR     NEJC        1998   OŠ STRANJE                  90    NN
46   JAŠOVEC    BLAŽ        1998   OŠ DOBROVA                  91    NN
-UČENCI L. 97
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    KAVČIČ     DAVOR       1997   I. OŠ CELJE                 66    0:03:10
2    LIČEF      MIHA        1997   OŠ GORJE                    26    0:03:13
3    BLAŽEK     TADEJ       1997   OŠ MIROSLAVA VILHARJA PO    20    0:03:19
4    OTONIČAR   BLAŽ        1997   OŠ MIROSLAVA VILHARJA PO    23    0:03:23
5    ŠKRTIČ     MATEVŽ      1997   OŠ STRANJE                  59    0:03:28
6    PETRIČ     ŽAN         1997   OŠ DR. IVANA KOROŠCA        55    0:03:36
7    LUŽAR      DAVID       1997   OŠ BLANCA                   44    0:03:42
8    SAVIČ      SIMON       1997   OŠ MIROSLAVA VILHARJA PO    22    0:03:46
9    PODGRAJŠEK ALEŠ        1997   OŠ OB DRAVINJI              58    0:03:47
10   KOPITAR    JAN         1997   I. OŠ ŽALEC                 50    0:03:53
11   ČIČ        MATIC       1997   OŠ MIROSLAVA VILHARJA PO    21    0:03:55
12   AŠKERC URBAN ANTON     1997   OŠ PETROVČE                 37    0:03:56
13   FABIJAN    ERIK        1997   OŠ GRIŽE                    7     0:03:58
14   GROBELNIK  TOMAŽ       1997   OŠ GRIŽE                    13    0:03:59
15   ZUPANC     NIK         1997   I. OŠ ŽALEC                 47    0:04:01
16   OGRAJŠEK   BENJAMIN    1997   OŠ PETROVČE                 40    0:04:03
17   KRANJEC    KLEMEN      1997   OŠ BLANCA                   43    0:04:04
18   JEŽ        LUKA        1997   OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO  2     0:04:07
19   SOFTIČ     ARMIN       1997   I. OŠ ŽALEC                 46    0:04:08
20   STRAŽIŠAR  DAVOR       1997   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         53    0:04:09
21   FATKLIČ    KENAN       1997   I. OŠ ŽALEC                 49    0:04:16
22   ŠTEMPELJ   DOMEN       1997   OŠ DR. IVANA KOROŠCA        54    0:04:19
23   KOŠIR      ROBERT      1997   OŠ DR. IVANA KOROŠCA        51    0:04:20
24   KORBER     ALEKSANDER  1997   I. OŠ ŽALEC                 48    0:04:21
25   OMAN       LOVRO       1997   OŠ GRIŽE                    12    0:04:23
26   PODBREŽNIK JAN FRANC   1997   OŠ PETROVČE                 41    0:04:27
27   OWOWA      DAVID       1997   OŠ DOBROVA                  65    0:04:28
28   BABNIK     TIMOTEJ     1997   OŠ DOBROVA                  70    0:04:29
29   PERTNJAK   DAVID       1997   OŠ GRIŽE                    10    0:04:33
30   MAJCEN     MITJA       1997   OŠ PETROVČE                 45    0:04:35
31   KOPAČ      KRISTIAN    1997   OŠ DOBROVA                  63    0:04:42
32   ŠIMULAK    TILEN       1997   OŠ GRIŽE                    3     0:04:43
33   ŠALAMUN    DAVID       1997   OŠ PETROVČE                 35    0:04:45
34   DOLINAR    MATJAŽ      1997   OŠ GRIŽE                    6     0:04:46
35   ČAMERNIK   SIMON       1997   OŠ DOBROVA                  64    0:04:47
36   KASIČ      ANDI        1997   OŠ PETROVČE                 34    0:04:48
37   MUR        ALEN        1997   OŠ GRIŽE                    17    0:04:49
38   PODPEČAN   URBAN       1997   OŠ PETROVČE                 42    0:04:50
39   KLOAR      MIHA        1997   OŠ GRIŽE                    9     0:04:52
40   ARNŠEK     ROK         1997   OŠ PETROVČE                 36    0:04:53
41   KRALJ      TIM         1997   OŠ DOBROVA                  68    0:04:55
42   PADER      TILEN       1997   OŠ GRIŽE                    18    0:05:26
43   KOTNIK     JAKOB       1997   OŠ GRIŽE                    14    0:06:20
44   NOVAK      JURE        1997   OŠ PETROVČE                 39    nn
45   REBERŠAK   BLAŽ        1997   OŠ PETROVČE                 30    nn
46   LEBEN      TILEN       1997   OŠ PETROVČE                 38    nn
47   KENDA      LUKA        1997   OŠ GORJE                    29    nn
48   VITEŽNIK   JURE        1997   OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA       61    nn
49   FURLAN     ALJAŽ       1997   OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA       60    nn
50   KUKOVEC    JERNEJ      1997   OŠ BRATOV LETONJA ŠMARTNO   1     nn
51   RAMŠAK     ALEŠ        1997   OŠ GRIŽE                    4     nn
52   ČADEJ      ALJAŽ       1997   OŠ GRIŽE                    5     nn
53   GORŠEK     TIMOTEJ     1997   OŠ GRIŽE                    8     nn
54   RAMŠAK     MITJA       1997   OŠ GRIŽE                    11    nn
55   LAZARIKIČ  DARIO       1997   OŠ GRIŽE                    15    nn
56   LAZARIKIČ  DENIS       1997   OŠ GRIŽE                    16    nn
57   ŠPORN      JON         1997   OŠ GRIŽE                    19    nn
58   ŠTABA      KRISTJAN    1997   OŠ PRIMOŽA TRUBARJA         24    nn
59   ŠTANGAR    ŽIGA        1997   OŠ PRIMOŽA TRUBARJA         25    nn
60   AVSENEK    ROK         1997   OŠ GORJE                    27    nn
61   KOFOL      JAKA        1997   OŠ GORJE                    28    nn
62   STROŽER    NEJC        1997   OŠ PETROVČE                 31    nn
63   DUGA       ROK         1997   OŠ PETROVČE                 32    nn
64   GREBOVŠEK  KLEMEN      1997   OŠ PETROVČE                 33    nn
65   STEVANOVSKI ANDRAŽ     1997   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         52    nn
66   ARCET      MITJA       1997   OŠ BOVEC                    56    nn
67   ROŽMARIČ   BLAŽ        1997   OŠ OB DRAVINJI              57    nn
68   ANGOV      DEJAN       1997   OŠ DOBROVA                  62    nn
69   KOBAL      TINE        1997   OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA       67    nn
70   JURAN      ALJAŽ       1997   OŠ DOBROVA                  69    nn
-UČENCI L. 96
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    GRUNFELD   KRISTIAN    1996   OŠ IG                       92    0:02:55
2    GRDADOLNIK BOR         1996   OŠ ROVTE                    72    0:03:02
3    ŠORN       ANŽE        1996   OŠ STRANJE                  129   0:03:07
4    KVEDER     ROK         1996   OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH   71    0:03:08
5    TURŠIČ     DENIS       1996   OŠ DR. IVANA KOROŠCA        124   0:03:26
6    VRHUNC     JERNEJ      1996   OŠ ŠEMPETER V SAV.D.        78    0:03:34
7    OREŠNIK    ALJAŽ       1996   I. OŠ ŽALEC                 118   0:03:38
8    HENČIČ     SEBASTJAN   1996   OŠ ŠEMPETER                 79    0:03:40
9    STRAŽIŠAR  JAN         1996   OŠ DR. IVANA KOROŠCA        122   0:03:40
10   TRČEK      NEJC        1996   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         120   0:03:41
11   ČUVAN      PRIMOŽ      1996   I. OŠ ŽALEC                 119   0:03:41
12   ŠPAN       JANOŠ       1996   OŠ BLANCA                   93    0:03:42
13   RAMŠAK     ŽAN         1996   OŠ OB DRAVINJI              127   0:03:43
14   PERLIČ     JERNEJ      1996   OŠ OB DRAVINJI              128   0:03:44
15   BRECL      TADEJ       1996   OŠ GRIŽE                    83    0:03:50
16   GRADIŠEK   ALJOŠA      1996   I. OŠ ŽALEC                 116   0:03:52
17   RADIČ      IGOR        1996   OŠ ŽALEC                    135   0:03:54
18   TAUZES     AMADEJ      1996   OŠ GRIŽE                    88    0:04:00
19   ČURIN      NIK         1996   I. OŠ ŽALEC                 115   0:04:05
20   TAVČER     LUKA        1996   OŠ ŠEMPETER                 76    0:04:06
21   LEBEN      KLEMEN      1996   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         123   0:04:10
22   CAFUTA     TILEN       1996   OŠ PETROVČE                 113   0:04:11
23   FERME      GAŠPER      1996   I. OŠ ŽALEC                 117   0:04:12
24   HUSAR      BLAŽ        1996   OŠ PETROVČE                 107   0:04:17
25   PODLESNIK  MATEJ       1996   OŠ GRIŽE                    86    0:04:18
26   ZAPUŠEK    ŽAN         1996   OŠ GRIŽE                    90    0:04:30
27   GABER      ŽIGA        1996   OŠ PETROVČE                 110   0:04:31
28   JELAŠ      ŽAN         1996   OŠ GRIŽE                    85    0:04:32
29   PODLESNIK  SAŠO        1996   OŠ GRIŽE                    87    0:04:34
30   URBANC     GAŠPER      1996   OŠ GRIŽE                    89    0:04:36
31   KASTELIC   ANŽE        1996   OŠ DOBROVA                  131   0:04:44
32   OSREDKAR   TIMOTEJ     1996   OŠ DOBROVA                  132   0:04:54
33   MIHELAČ    ŽIGA        1996   OŠ DOBROVA                  133   0:04:57
34   DOBOVIČNIK DEJAN       1996   OŠ PETROVČE                 99    0:04:59
35   GROBELNIK  LUKA        1996   OŠ GRIŽE                    84    0:05:11
36   ČRETNIK    ROMAN       1996   OŠ PETROVČE                 97    0:05:16
37   NAREKS     NIK         1996   OŠ PETROVČE                 111   0:05:19
38   KOTNIK     ŽAN         1996   OŠ PETROVČE                 108   0:07:01
39   HERODEŽ    JANOŠ       1996   OŠ ŠEMPETER V SAV.D.        74    nn
40   KVEDER     JAN         1996   OŠ PETROVČE                 102   nn
41   ŠTARKEL    DAVID       1996   OŠ PETROVČE                 104   nn
42   ŠTEFE      MIHA        1996   OŠ GORJE                    134   nn
43   ŠTRUKELJ   TEVŽ        1996   OŠ BOVEC                    126   nn
44   GORŠEK     MIHA        1996   OŠ PETROVČE                 100   nn
45   PAJK       DEJAN       1996   OŠ PETROVČE                 103   nn
46   DROLC      DOMEN       1996   OŠ PETROVČE                 106   nn
47   RAVNJAK ŠLEHTA JAN     1996   OŠ PETROVČE                 109   nn
48   SEVŠEK     DANIJEL     1996   OŠ PETROVČE                 96    nn
49   HERCOG     ŽAN         1996   OŠ BLANCA                   94    nn
50   BARILA     DANIJEL     1995   IV. OŠ CELJE                73    nn
51   KOS        ŽIGA        1996   OŠ ŠEMPETER                 75    nn
52   UŠEN       MATEVŽ      1996   OŠ ŠEMPETER                 77    nn
53   JARUŽANIN  MARKO       1996   OŠ ŠEMPETER                 80    nn
54   KOS        KRISTJAN    1996   OŠ ŠEMPETER                 81    nn
55   KUZMA      NINO        1996   OŠ ŠEMPETER                 82    nn
56   ŠMIGOVC    PRIMOŽ      1996   OŠ PETROVČE                 95    nn
57   CHIBA      ANŽE        1996   OŠ PETROVČE                 98    nn
58   KRAJŠEK    ANŽE        1996   OŠ PETROVČE                 101   nn
59   TKAVC      ŽAN         1996   OŠ PETROVČE                 105   nn
60   POHOLE KUDER MITJA     1996   OŠ PETROVČE                 112   nn
61   PODLESNIK  STOJAN      1996   OŠ PETROVČE                 114   nn
62   VIDIC      VID         1996   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         121   nn
63   ŠAZIMANOVSKI ADMIR     1996   OŠ BOVEC                    125   nn
64   PRANJIČ    MATEJ       1996   OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA    130   nn
-UČENCI L. 95
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    ZALOKAR    LUCIJAN     1995   OŠ VRANSKO TABOR            106   0:02:55
2    KAVC       DENIS       1995   OŠ OB DRAVINJI              103   0:02:57
3    MEJAČ      LUKA        1995   OŠ DR. IVANA KOROŠCA        97    0:02:58
4    BARILA     DANIJEL     1995   IV. OŠ CELJE                108   0:03:01
5    KOVAČ      STAŠ        1995   OŠ BRATOV LETONJA ŠMARTNO   72    0:03:02
6    LENDARO    KLEMEN      1995   OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA    105   0:03:05
7    NAVODNIK   SIMON       1995   III.OŠ CELJE                107   0:03:10
8    KLANČNIK   ŽIGA        1995   OŠ OB DRAVINJI              101   0:03:11
9    DOLAR      KEVIN       1995   OŠ BRATOV LETONJA ŠMARTNO   71    0:03:12
10   TINTA      JERNEJ      1995   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         98    0:03:13
11   INDIHAR    METOD       1995   OŠ PRIMOŽA TRUB. VELIKE LAŠ 104   0:03:41
12   BAVDEK     BLAŽ        1995   OŠ PRIMOŽA TRUBARJA         89    0:03:48
13   KANDARE    TILEN       1995   OŠ ŠEMPETER                 76    0:03:52
14   VERDNIK    MIHA        1995   OŠ GRIŽE                    88    0:03:55
15   ROS        DAVOR       1995   OŠ GORJE                    91    0:03:56
16   DIJAK      TADEJ       1995   OŠ GORJE                    92    0:04:15
17   KARO       JAKA        1995   OŠ BRATOV LETONJA ŠMARTNO   73    0:04:18
18   SAMOCCRAINY ION        1995   OŠ ŠEMPETER                 77    nn
19   GOJZDNIK   BASTJAN     1995   OŠ ŠEMPETER                 78    nn
20   JANŽIČ     MATIJA      1995   OŠ OB DRAVINJI              102   nn
21   BRECL      SIMON       1995   OŠ POD GORO SL.KONJICE      95    nn
22   VODEB      JANEZ       1995   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         99    nn
23   ZUPANČIČ   ROK         1995   OŠ POD GORO SL.KONJICE      100   nn
24   JANČIČ     MATEJ       1995   OŠ GRIŽE                    79    nn
25   KOLŠEK     URBAN       1995   OŠ GRIŽE                    80    nn
26   LIBER      RENATO      1995   OŠ GRIŽE                    81    nn
27   JAZBEC     DOMEN       1995   OŠ GRIŽE                    86    nn
28   VAŠL       PATRIK      1995   I. OŠ ŽALEC                 96    nn
29   KAPITLER   ANŽE        1995   OŠ PETROVČE                 93    nn
30   PLEŠNIK    ROK         1995   OŠ PETROVČE                 94    nn
31   POTEKO     NEJC        1995   OŠ GRIŽE                    82    nn
32   SEIDL      MATEJ       1995   OŠ GRIŽE                    87    nn
33   ROGL       LUKA        1995   OŠ GRIŽE                    83    nn
34   GREŠAK     TIM         1995   OŠ ŠEMPETER                 75    nn
35   BUKŠEK     ALEN        1995   OŠ ŠEMPETER                 74    nn
36   ŽUŽA       BLAŽ        1995   OŠ GRIŽE                    84    nn
37   BLATNIK    JERNEJ      1995   OŠ GRIŽE                    85    nn

Deklice
-UČENKE L. 98
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    PLAZNIK    MAJA        1998   OŠ PIRNIČE                  12    0:03:21
2    MAVRIČ     NEJA        1998   OŠ BOVEC                    24    0:03:23
3    JAVORNIK   ŠPELA       1998   OŠ LOIUS ADAMIČ ŠMARJE SAP  1     0:03:30
4    FERLIN     KARIN       1998   OŠ BRESTANICA               5     0:03:33
5    KUJAN      MARUŠA      1998   I.OŠ ŽALEC                  35    0:03:40
6    OCEPEK     ANA         1998   OŠ BRATOV LETONJA ŠMARTNO   2     0:03:55
7    EINFALT    LARA        1998   OŠ OB DRAVINJI SL.KONJICE   33    0:03:56
8    LEVART     ANAMARI     1998   OŠ OB DRAVINJI SL.KONJICE   34    0:03:57
9    MARCOLA    ANA         1998   OŠ SIM. GREGORČIČA KOBARID  41    0:04:03
10   MARINKO    TJAŠA       1998   OŠ DOBROVA                  27    0:04:06
11   PELC       TAJDA       1998   OŠ DOBROVA                  22    0:04:12
12   GAJŠEK     KAJA        1998   OŠ ŽALEC                    40    0:04:14
13   TRČEK      KLARA       1998   OŠ DOBROVA                  20    0:04:15
14   REMEC      MAJA        1998   OŠ DOBROVA                  21    0:04:26
15   BANFIČ     TEJA        1998   I.OŠ ŽALEC                  38    0:04:33
16   MEDVED     ZARJA       1998   I.OŠ ŽALEC                  36    0:04:36
17   KOLAR      MANCA       1998   OŠ ŽALEC                    39    0:04:37
18   PEČAN      AGNES       1998   OŠ DOBROVA                  16    0:04:38
19   CRNJAC     TAMARA      1998   OŠ BRATOV LETONJA ŠMARTNO   3     0:04:39
20   SEČNIK     ŽIVA        1998   OŠ DOBROVA                  14    0:04:42
21   VONČINA    URŠKA       1998   OŠ DOBROVA                  25    0:04:43
22   LAMPRET    NIKA        1998   OŠ DOBROVA                  28    0:04:44
23   DOLINAR    KLARA       1998   OŠ DOBROVA                  31    0:04:45
24   FOTIVEC    ALJA        1998   OŠ ŽALEC                    37    0:04:49
25   ČATIČ      AZRA        1998   OŠ DOBROVA                  18    0:04:51
26   FABJANČIČ  TINA        1998   OŠ DOBROVA                  29    0:04:54
27   MULAHMETOVIČ ANJA      1998   OŠ DOBROVA                  26    0:04:58
28   DOLINAR    MONIKA      1998   OŠ DOBROVA                  30    0:04:59
29   POTREBUJEŠ PETRA       1998   OŠ DOBROVA                  15    0:05:15
30   TRPIN      MANCA       1998   OŠ DOBROVA                  19    0:05:44
31   DESPOT     DRAGANA     1998   OŠ DOBROVA                  17    0:05:59
32   SIMONČIČ   ANEJA       1998   OŠ ŠEMPETER                 6     nn
33   ROZMAN     IZA         1998   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         11    nn
34   SMAJILA    MAŠA        1998   OŠ ŠEMPETER                 7     nn
35   NOVAK      MAJA        1998   OŠ BRATOV LETONJA ŠMARTNO   4     nn
36   NOVAK      EVA         1998   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         9     nn
37   ŠRAJ       NUŠA        1998   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         10    nn
38   MAJNIK     ANA         1998   OŠ STRANJE                  23    nn
39   PETRIČ     TINA        1998   OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA       32    nn
-UČENKE L. 99
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    AHTIK      ZALA        1999   ŠD PRIMOŽA TRUBARJA LAŠKO   51    0:03:37
2    ŠTURM      NIKA        1999   OŠ SIM. GREGORČIČA KOBARID  89    0:03:42
3    PAVLIČ HREN NINA       1999   OŠ RODICA DOMŽALE           77    0:03:46
4    KRANJEC    HANA        1999   OŠ BLANCA                   56    0:03:49
5    LEBEN      KLAVDIJA    1999   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         65    0:03:50
6    LAJHAR     EVA         1999   OŠ POD GORO SL.KONJICE      61    0:03:54
7    KOŠIR      DOROTEJA    1999   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         62    0:04:01
8    KROŠELJ    ALEKSANDRA  1999   OŠ BLANCA                   55    0:04:07
9    ŽGAJNAR    TANJA       1999   OŠ BOVEC                    94    0:04:08
10   PREMRL     KRISTINA    1999   OŠ MIROSLAVA VILHARJA PO    52    0:04:11
11   MATELIČ    SARA        1999   OŠ SIM. GREGORČIČA KOBARID  90    0:04:17
12   VERDNIK    KAJA        1999   OŠ GRIŽE                    97    0:04:19
13   MUHIČ      KLARA       1999   OŠ DOBROVA                  71    0:04:21
14   RUS        TEJA        1999   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         64    0:04:27
15   GLAVIČ     NUŠA        1999   OŠ TONETA ČUFARJA           93    0:04:27
16   ERŽEN      MANCA       1999   OŠ DOBROVA                  74    0:04:28
17   KOPAČ      KLARA       1999   OŠ DOBROVA                  86    0:04:28
18   KAVČIČ     MANJA       1999   OŠ PETROVČE                 60    0:04:29
19   MURGELJ    PIKA        1999   OŠ PREBOLD                  92    0:04:30
20   TURŠIČ     SARA        1999   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         67    0:04:31
21   TRČEK      NATAŠA      1999   OŠ PRIMOŽA TRUBARJA         54    0:04:32
22   MELIHEN    BARBI       1999   OŠ BOVEC                    95    0:04:34
23   OMLADIČ    LUCIJA      1999   OŠ ŽALEC                    96    0:04:35
24   ŽGANK      GAJA        1999   OŠ PETROVČE                 58    0:04:41
25   KOŠIR      EVA         1999   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         66    0:04:48
26   ŠIRCA      KLARA       1999   OŠ DOBROVA                  80    0:05:00
27   STAREC PAVLIN KAJA     1999   OŠ DOBROVA                  75    0:05:02
28   PETRIČ     ASTRID      1999   OŠ DOBROVA                  84    0:05:06
29   KOGOVŠEK   PETRA       1999   OŠ DOBROVA                  72    0:05:07
30   PETROVČIČ  MONIKA      1999   OŠ DOBROVA                  69    0:05:09
31   JOVANOVIČ  VIKTORIJA   1999   OŠ DOBROVA                  88    0:05:11
32   KORITNIK   MANCA       1999   OŠ DOBROVA                  85    0:05:16
33   PREMK      ANA         1999   OŠ DOBROVA                  82    0:05:26
34   GOSARIČ    ALENKA      1999   OŠ DOBROVA                  73    0:05:38
35   SEČNIK     AJDA        1999   OŠ DOBROVA                  68    0:05:45
36   KOMPAN     DAŠA        1999   OŠ BRATOV LETONJA ŠMARTNO   57    nn
37   GREGORN    TJAŠA       1999   OŠ MIROSLAVA VILHARJA PO    53    nn
38   PILIH      EMA         1999   OŠ PETROVČE                 59    nn
39   SUSMAN     TINKARA     1999   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         63    nn
40   OMAHEN     NINA        1999   OŠ DOBROVA                  70    nn
41   REMS       LARA        1999   OŠ DOBROVA                  76    nn
42   GOŠEK      KARIN       1999   OŠ SAVA KLADNIKA SEVNICA    78    nn
43   SELAN      KLAVDIJA    1999   OŠ DOBROVA                  81    nn
44   PETRIČ     KARIN       1999   OŠ DOBROVA                  83    nn
45   KLJAJIČ RUS NINA       1999   OŠ DOBROVA                  87    nn
46   OBRUL      LEELOO      1999   OŠ LJUBEČNA                 91    nn
-UČENKE L. 97
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    STRGARŠEK  KAJA        1997   OŠ IVANA SKVARČE ZAGORJE    115   0:03:17
2    NONER      ANA         1997   OŠ OB DRAVINJI              119   0:03:18
3    VAUPOT     TINA        1997   OŠ TRZIN                    133   0:03:19
4    GORENC     KATARINA    1997   OŠ TRŽIŠČE                  125   0:03:20
5    OREHEK     KARMEN      1997   OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK    76    0:03:25
6    SEDONJA    SIMONA      1997   OŠ III MURSKA SOBOTA        71    0:03:32
7    ROJNIK     INA         1997   OŠ POLZELA                  77    0:03:35
8    GOŠNJAK    NINA        1997   OŠ OB DRAVINJI              118   0:03:44
9    KOTNIK     DIANA       1997   OŠ FRAN ALBREHT KAMNIK      134   0:03:45
10   KOTNIK     POLONA      1997   OŠ PREBOLD                  135   0:03:52
11   LEŠNIK     ANJA        1997   OŠ OB DRAVINJI              117   0:03:54
12   LANGERHOLC AGNES       1997   OŠ PREBOLD                  136   0:03:58
13   DROFENIK   JANJA       1997   OŠ BRATOV LETONJA ŠMARTNO   74    0:03:59
14   KOPRIVEC   EVA         1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    130   0:04:00
15   KURINČIČ   TINA        1997   OŠ SIM. GREGORČIČA KOBARID  120   0:04:02
16   PETELINŠEK NIKA        1997   OŠ POLJČANE                 105   0:04:03
17   KOŠIR      KRISTINA    1997   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         104   0:04:04
18   GUBERAC    ANJA        1997   I. OŠ ŽALEC                 138   0:04:11
19   JAKOPIČ    VERONIKA    1997   OŠ GORJE                    88    0:04:11
20   RIHAR      NEJA        1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    126   0:04:12
21   DEŽMAN     EVA         1997   OŠ DR. IVANA KOROŠCA        103   0:04:14
22   SETNIKAR   JANJA       1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    113   0:04:15
23   JAKOPIČ    MARTINA     1997   OŠ GORJE                    89    0:04:16
24   ŽEROVNIK   EMA         1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    111   0:04:17
25   OREŠNIK    DAŠA        1997   OŠ BRATOV LETONJA ŠMARTNO   72    0:04:18
26   PEKLENK    EVA         1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    106   0:04:19
27   BABIČ      ANJA        1997   OŠ ŠEMPETER                 78    0:04:20
28   STRLE      ANJA        1997   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         102   0:04:22
29   KAČ        SAŠA        1997   OŠ GRIŽE                    86    0:04:23
30   KAČ        NIKA        1997   OŠ GRIŽE                    85    0:04:24
31   ORTER      VALENTINA   1997   OŠ GRIŽE                    82    0:04:29
32   ANTLOGA    ZARJA       1997   OŠ PETROVČE                 96    0:04:30
33   KRAJNOVIČ  ALEKSANDRA  1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    129   0:04:34
34   BIZILJ     EVA         1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    132   0:04:36
35   SAMOCCKRAINY EUGENIJA  1997   OŠ ŠEMPETER                 137   0:04:37
36   IMŠIROVIČ  LEJLA       1997   OŠ BRATOV LETONJA ŠMARTNO   73    0:04:41
37   OGRIN      JANINA      1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    127   0:04:43
38   GANTAR     ARJA        1997   OŠ DR. IVANA KOROŠCA        101   0:04:44
39   DOLINAR    LUCIJA      1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    110   0:04:46
40   BUKOVNIK   LEA         1997   OŠ ŠEMPETER                 79    0:04:48
41   ERŽEN      MAŠA        1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    109   0:04:49
42   MAGAJNE    KARMEN      1997   OŠ PETROVČE                 93    0:04:51
43   TRNOVŠEK   TJAŠA       1997   OŠ PETROVČE                 94    0:04:52
44   LESJAK     STAŠA       1997   OŠ PETROVČE                 91    0:04:55
45   DANIJEL    MAJA        1997   OŠ PETROVČE                 97    0:04:57
46   SELAN      MAŠA        1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    122   0:04:58
47   BERDNIK    ANA         1997   OŠ BRATOV LETONJA ŠMARTNO   75    0:04:59
48   LAMPRET    SARA        1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    107   0:05:04
49   JEGRIŠNIK  NASTJA      1997   OŠ GRIŽE                    84    0:05:05
50   ZALOŽNIK   ANA         1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    112   0:05:05
51   GROBELNIK  KLARA       1997   OŠ PETROVČE                 92    0:05:06
52   KOVAČEC GRAČNER KARINA 1997   OŠ GRIŽE                    81    0:05:07
53   ŽELEZNIK   VESNA       1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    121   0:05:08
54   GALIČ      TJAŠA       1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    131   0:05:09
55   PETROVČIČ  BARBARA     1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    124   0:05:13
56   MESARIČ    EVA         1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    128   0:05:15
57   ROŽMANEC   TINA        1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    123   0:05:26
58   GROM       NIKA        1997   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    108   0:05:28
59   GRIL       LUCIJA      1997   OŠ GRIŽE                    80    0:05:40
60   MEŽNAR     NIKA        1997   OŠ PETROVČE                 99    0:05:41
61   TRŽAN      JERNEJA     1997   OŠ PETROVČE                 100   0:05:41
62   ŽGANK      KARIN       1997   OŠ PETROVČE                 95    nn
63   POŽUN      SABINA      1997   OŠ BLANCA                   90    nn
64   DOM ZUPANC NEJA        1997   OŠ GRIŽE                    83    nn
65   MEDENJAK   KATJA       1997   OŠ GRIŽE                    87    nn
66   GROBELNIK  MAJA        1997   OŠ PETROVČE                 98    nn
67   HATUNŠEK   ŠPELA       1997   OŠ OB DRAVINJI              116   nn
-UČENKE L. 96
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    ŠTURM      BLAŽKA      1996   OŠ SIM. GREGORČIČA KOBARID  53    0:03:12
2    PLAZNIK    ANJA        1996   OŠ PIRNIČE                  37    0:03:15
3    ZUPANČIČ   KAJA        1996   OŠ STIČNA                   1     0:03:29
4    ŠLEBIR     MAJA        1996   OŠ STRANJE STAHOVICA        52    0:03:40
5    ŠUMAH      ANA         1996   OŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH   2     0:03:41
6    OREHEK     SUZANA      1996   OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK    3     0:03:43
7    ZOUBEK     PETRA       1996   OŠ DOBROVA                  48    0:03:46
8    ŠLEBIR     MAŠA        1996   OŠ STRANJE                  51    0:03:52
9    PETRIČ     EVA         1996   OŠ OB DRAVINJI              30    0:03:55
10   FRIM       MAŠA        1996   OŠ POD GORO SL.KONJICE      29    0:03:56
11   HOZJAN     NEŽA        1996   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    55    0:04:05
12   HABAT      ALINA       1996   OŠ ŠEMPETER                 58    0:04:09
13   MIKUŽ      DAŠA        1996   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         32    0:04:26
14   STRLE      SONJA       1996   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         34    0:04:27
15   CUGMAS     MAŠA        1996   OŠ OB DRAVINJI              31    0:04:27
16   PODBUKOVŠEK LAURA      1996   OŠ OB DRAVINJI              42    0:04:28
17   ŠOŠTERIČ   MARUŠA      1996   OŠ GRIŽE                    17    0:04:31
18   GOLAVŠEK   BARBARA     1996   OŠ PETROVČE                 22    0:04:33
19   MEKLAV     MARUŠA      1996   OŠ PETROVČE                 21    0:04:35
20   ČEMAŽAR    KATARINA    1996   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    56    0:04:38
21   LESJAK JANINE LUCIJA   1996   OŠ GRIŽE                    13    0:04:39
22   SETNIČAR   ANJA        1996   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    47    0:04:40
23   KOSTREVC   NINA        1996   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    54    0:04:42
24   KRAJNC     MANCA       1996   OŠ DOBROVA                  38    0:04:45
25   COLJA      URŠKA       1996   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    57    0:04:47
26   COTIČ      TINA        1996   OŠ ŠEMPETER V SAV.          4     0:04:50
27   SAFRAN     LARA        1996   OŠ PETROVČE                 24    0:04:53
28   MAČEK      KLAVDIJA    1996   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    43    0:04:54
29   NOVAK      MAŠA        1996   OŠ PETROVČE                 23    0:04:56
30   ŽVOKELJ    LARA        1996   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    39    0:05:00
31   GAČNIK     SARA        1996   OŠ ŠEMPETER                 5     0:05:01
32   MEDJA      KAROLINA    1996   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    49    0:05:02
33   NARTNIK    SANJA       1996   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    41    0:05:03
34   RUTAR      KATJA       1996   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    40    0:05:27
35   TAVČER     ANDREJA     1996   OŠ GRIŽE                    18    0:05:30
36   KALESIČ    HANIFA      1996   OŠ PETROVČE                 28    0:06:35
37   HRIBERŠEK  NIVES       1996   OŠ ŠEMPETER V SAV.          6     nn
38   VINDER     ŠPELA       1996   OŠ ŠEMPETER V SAV.          11    nn
39   BUDIŠ      TJAŠA       1996   OŠ PETROVČE                 25    nn
40   TAVČAR     TJAŠA       1996   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    46    nn
41   HUSKIČ     SABINA      1996   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    45    nn
42   KOZAMERNIK PETRA       1996   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    44    nn
43   TURŠIČ     ŽIVA        1996   OŠ DR. IVANA KOROŠCA        36    nn
44   KUNŠIČ     HEMA        1996   OŠ GORJE                    19    nn
45   GRUBELNIK  ANJA        1996   OŠ PETROVČE                 20    nn
46   NOVAK      NUŠA        1996   OŠ PETROVČE                 27    nn
47   SLUGA      PETRA       1996   OŠ GRIŽE                    16    nn
48   RAHIMIČ    JASMINA     1996   OŠ ŠEMPETER                 7     nn
49   ŠTANTE     SARA        1996   OŠ ŠEMPETER                 8     nn
50   STOJNIČ    NELI        1996   OŠ ŠEMPETER                 9     nn
51   BREZNIKAR  TJAŠA       1996   OŠ ŠEMPETER                 10    nn
52   JAGRIŠNIK  ALJA        1996   OŠ GRIŽE                    12    nn
53   LISANČIČ   VALENTINA   1996   OŠ GRIŽE                    14    nn
54   PLANINŠEK  BARBARA     1996   OŠ GRIŽE                    15    nn
55   KUGLER     NASTASIJA   1996   OŠ PETROVČE                 26    nn
56   BIZJAK     KATJA       1996   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         33    nn
57   KRŽIČ      ANA         1996   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         35    nn
58   HALAŽAN    ANA         1996   OŠ OB DRAVINJI              50    nn
-UČENKE L. 95
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    VOLARIČ    VERONIKA    1995   OŠ SIM. GREGORČIČA KOBARID  20    0:03:17
2    VREČAR     ANA         1995   OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO  2     0:03:24
3    KOVAČ      DALIJA      1995   ŠC NOVA GORICA              14    0:03:28
4    JEŽ        NINA        1995   OŠ ŠMARTNO POD ŠMARNO GORO  1     0:03:35
5    PERKO      NINA        1995   OŠ POLZELA                  3     0:03:39
6    BERGINC    SAMANTHA    1995   OŠ SIM. GREGORČIČA KOBARID  19    0:03:44
7    DRAŠLER    NEJA        1995   OŠ DR. IVANA KOROŠCA        31    0:03:49
8    ŽEROVNIK   ANJA        1995   OŠ DOBROVA                  28    0:03:59
9    JAKOPIČ    HELENA      1995   OŠ GORJE                    8     0:04:06
10   ŠVIGELJ    POLONA      1995   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         18    0:04:20
11   KRIVEC     MAŠA        1995   OŠ OB DRAVINJI              26    0:04:21
12   KOKOLLARI  ARBULENA    1995   OŠ OB DRAVINJI              27    0:04:22
13   KOPAČ      KARMEN      1995   OŠ DOBROVA                  37    0:04:24
14   ROTAR      TINA        1995   OŠ DOBROVA                  33    0:04:39
15   ANDONOVA   EMILIJA     1995   OŠ DOBROVA                  39    0:04:45
16   PRIJANOVIČ BARBARA     1995   OŠ DOBROVA                  34    0:04:49
17   SIMONČIČ   ANJA        1995   OŠ DOBROVA                  29    0:04:56
18   PODRŽAJ    ASTJA       1995   OŠ DOBROVA                  25    0:04:58
19   ZAPUŠEK    ANJA        1995   OŠ GRIŽE                    5     0:05:05
20   ANDONOVA   JULIJA      1995   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    23    0:05:10
21   ALJANČIČ   EVA         1995   OŠ DOMŽALE                  40    nn
22   ČURILA     MONIKA      1995   OŠ DOBROVA                  38    nn
23   SELAN      KLARA       1995   OŠ DOBROVA                  32    nn
24   ŠTRAUS     PATRICIJA   1995   OŠ PETROVČE                 13    nn
25   SIMONČIČ   URŠKA       1995   OŠ BLANCA                   11    nn
26   LESAR      ŽIVA        1995   OŠ DRAGA BAJCA VIPAVA       22    nn
27   ČAČULOVIČ  PATRICIJA   1995   OŠ GRIŽE                    6     nn
28   DOLER      MONIKA      1995   OŠ PETROVČE                 12    nn
29   HOLER      MONIKA      1995   OŠ DOBROVA POLHOV GRADEC    24    nn
30   DEBEVEC    URŠA        1995   OŠ DR. IVANA KOROŠCA        30    nn
31   STRES      ADRIJANA    1995   OŠ BOVEC                    35    nn
32   UDUČ       TJAŠA       1995   OŠ GRIŽE                    4     nn
33   PODKORITNIK VESNA      1995   OŠ GRIŽE                    7     nn
34   TIŠLER     LARA        1995   OŠ GORJE                    9     nn
35   ŠPAN       NEŽA        1995   OŠ GORJE                    36    nn
36   RAKONJAC   MAJA        1995   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         15    nn
37   ROT        VALERIJA    1995   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         16    nn
38   PRESKAR    ZALA        1995   OŠ DR.IVANA KOROŠCA         17    nn
39   ŽGAJNAR    KAJA        1995   OŠ DOMŽALE                  21    nn

Dijakinje - 2040 m
-DIJAKINJE L. 93 IN ML.
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    MLEKUŽ KAMARIĆ HANI    1994   SŠ VENO PILON AJDOVŠČINA    71    0:03:18
2    KROŠELJ    KLARA       1994   ŠC RUDOLF MAISTER KAMNIK    72    0:03:19
3    ADLER      MONIKA      1993   ŠC RUDOLF MAISTER KAMNIK    73    0:03:21
4    AHČIN      NEŽA        1994   GIMNAZIJA BEŽIGRAD          84    0:03:22
5    SCHIFFRER  EVA SHANNON 1993   GIMNAZIJA JESENICE          80    0:03:51
6    UREVC      MARUŠA      1993   GIMNAZIJA JESENICE          83    0:04:03
7    BALON      JULIJA      1994   GIMNAZIJA ŠENTVID LJ        78    nn
8    ŽAGAR      ANDREJA     1993   GIMNAZIJA NOVA GORICA       79    nn
9    MLJAČ      BRINA       1993   GIMNAZIJA ŠENTVID LJ        76    nn
10   ŽERDONER   TINA        1993   GIMNAZIJA CELJE             74    nn
11   JAKELJ     URŠA        1994   GIMNAZIJA ŠENTVID LJ        75    nn
12   PETRIČ     TJAŠA       1993   GIMNAZIJA ŠENTVID LJ        77    nn
13   PAVLIČ     SAŠA        1993   GIMNAZIJA JESENICE          81    nn
14   VEBER      MANCA       1993   GIMNAZIJA JESENICE          82    nn
-DIJAKINJE L. 90 IN ML.
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    ZAGORIČNIK ANJA        1992   I. GIMNAZIJA CELJE          157   0:03:20
2    LORENČIČ   BLANKA      1992   I GIMNAZIJA MB              160   0:03:47
3    KLINAR     KATJA       1992   GIMNAZIJA JESENICE          159   0:03:50
4    GRM        NASTJA      1992   I. GIMNAZIJA CELJE          158   0:03:56
5    MEJAČ      ANJA        1992   GIMNAZIJA BEŽIGRAD          156   nn
6    TRPIN      EVA         1992   GIMNAZIJA ŠENTVID LJ        153   nn
7    STOŠIČ     ANA         1992   GIMNAZIJA ŠENTVID LJ        154   nn
8    SENIČAR    EVA         1992   GIMNAZIJA CELJE             152   nn
9    VRANKAR    MARTINA     1991   ŠC RUDOLF MAISTER KAMNIK    151   nn
10   VREČAR     NEŽA        1991   GIMNAZIJA ŠENTVID LJ        155   nn

Dijaki - 2040 m
-DIJAKI L. 93 IN ML.
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    ZVER       ALEŠ        1993   GIMNAZIJA MURSKA SOBOTA     14    0:06:03
2    DEŽELAK    NEJC        1993   I GIMNAZIJA V CELJU         3     0:06:05
3    PLAZNIK    MATIC       1993   SŠTS ŠIŠKA                  4     0:06:20
4    ŽIVKO      ROBERT      1993   I GIMNAZIJA V CELJU         2     0:06:22
5    CIRAR      LUKA        1993   GIMNAZIJA VELENJE           24    0:06:28
6    SAMIDE     JAN         1994   ŠC NOVO MESTO               18    0:06:29
7    KOTNIK     MITJA       1994   SGGEŠ                       19    0:06:33
8    KRAMER     JAN         1994   ŠC VELENJE RUDARSKA         1     0:06:37
9    ALJANČIČ   JURE        1994   GIMNAZIJA BEŽIGRAD          22    0:06:40
10   FAKIN      MATEVŽ      1994   EKONOMSKA LJ                17    0:06:41
11   GRDADOLNIK ERIK        1994   VEGOVA GIMNAZIJA LJ         23    0:06:55
12   KREČ       MIHA        1994   SR. GRAFIČNA IN MEDIJSKA LJ 20    0:07:01
13   SLATINEK   MARK        1994   ŠC CELJE SŠ ZA STROJNIŠTVO  15    0:07:02
14   LAZAR      GREGOR      1994   SR. GRAFIČNA IN MEDIJSKA LJ 21    0:07:11
15   RAJH       LUKA        1994   I. GIMNAZIJA V CELJU        11    0:07:21
16   PRISTOV    MATIC       1993   GIMNAZIJA JESENICE          16    0:07:28
17   VALIČ      LOVRENC     1994   GIMNAZIJA ŠENTVID LJ        7     nn
18   KONČINA    LUKA        1994   GIMNAZIJA ŠENTVID LJ        8     nn
19   STRGAR     SVARUN      1994   GIMNAZIJA ŠENTVID LJ        6     nn
20   GOGALA     UROŠ        1993   OŠ GORJE                    10    nn
21   PREZELJ    TADEJ       1994   GIMNAZIJA ŠENTVID LJ        5     nn
22   SMAJILA    LUKA        1994   I. GIMNAZIJA V CELJU        13    nn
23   SCHIFFRER  MATIJA      1994   GIMNAZIJA JESENICE          12    nn
24   ČATAKOVIČ  ADIS        1994   OŠ GORJE                    9     nn
-DIJAKI L. 90 IN ML.
     Priimek    Ime        Letnik  Klub                       Št.št. Čas
1    ROPOTAR    DAVID       1992   ŠC CELJE AD KLADIVAR        76    0:06:11
2    ČASL       LEON        1992   GIMNAZIJA CELJE AK ŠENTJUR  101   0:06:23
3    MILINKOVIČ IGOR        1992   GIMNAZIJA JESENICE          77    0:06:36
4    KRANJEC    ŽAN         1992   GIMNAZIJA ŠENTVID LJ        74    nn
5    SAVIČ      SERGEJ      1991   ŠOLSKI CENTER POSTOJNA      75    nn
6    ČRNE       ŽAN         1991   GIMNAZIJA ŠENTVID LJ        72    nn
7    STUPAN     URBAN       1991   GIMNAZIJA ŠENTVID LJ        73    nn





Olimpijska kartica







novice




Dobitniki priznanj Slovenija teče 2012

Olimpijski komite Slovenije se zahvaljuje vsem udeležencem akcije Slovenija teče 2012 ter čestita prejemnikom priznanj.

Seznam dobitnikov priznanj






zadnji rezultati




9. Tek miru ob dnevu OZN
Slovenj Gradec , 21. 10. 2012

17. Tek po vinski cesti
Bušeča vas , 14. 10. 2012

15. Gorski tek na Nanos
Podnanos , 14. 10. 2012

5. Grajski tek
Otočec , 7. 10. 2012

34. Kraški mali maraton
Nabrežina (ITA) , 7. 10. 2012





Tekaški forum



 tekaški forum







© 2002 - 2013 :: OKS-ZSZ, Odbor športa za vse

 natisni to stran ...
 pošlji sporočilo ...